Skocz do zawartości

przyjęta Propozycja

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

ja z taka propozycją.

Co myślicie o usunięciu smoke z darmowego vipa? Ludzie rzucają go gdzie popadnie, najczęściej tak, żeby przeszkodzić graczom ze swojej drużyny, a nie przeciwnej.

Z tego co widzę to wielu ludzi na to narzeka i wychodzi z serwera bo często ten smoke jest rzucany tak, żeby specjalnie utrudnić grę. 

Myślę, że usunięcie go z darmowego vipa w jakimś stopniu wyeliminowałoby ten problem. 

• Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

Moim zdaniem raczej to by nie pomogło bo tak czy siak vip i tak będzię miał wystarczająco pieniędzy żeby go sobie kupić.
Ale jeżeli są takie akcje że własna drużyna rzuca smoke granaty swojej drużynie dlaczego w takim razie tego nie zgłaszacie ?
To że nie ma nas na serwerze to nie oznacza że nie sprawdzamy forum a tak czy siak jeżeli któryś admin zobaczy zgłoszenie na pewno wejdzie na serwer aby ogarnąć sprawę co się dzieje na serwerze.
Co jak co ale dla mnie w tym momencie propozycja na nie.

Edytował/a przez MyDarkness
  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

smogi sa poto przeby je rzucać 

Jesli uwazasz ze czesto zeby przeszkodzic innym graczom ale tez zeby przeszkodzic obydwojgu stronom 

taki sa uroki FFA

dam przyklad: w TT maja awp, a ja rzucam i tak smoga na brame zeby przeszkodzic CT w ustrzeleniu mnie i co mnie obchodzi że przeszkadzam TT

czy też monotonne wyczekiwanie TT przed anarchią

a czasami fajnie rzucic z nudow ;p 

i jak w/w i tak vipów bedzie stac na smoga

Wiec ta propozycja niema sensu

• Redaktor

Wywalić tego smoka w cholere. Jak będzie do tylko do zakupu, to w większości przypadków kupią go tylko Ci, co cośkolwiek myślą i umieją go używać a jak każdy go ma i zacznie się smokefiesta, to potem pół mapy zawalone i jedni czekają na drugich i pół rundy się czeka żeby coś się zaczęło dziać. A nie zliczę ile razy w ct ktoś prosił żeby nie rzucać smoka na mid i oczywiście jakiś milutki kolega robił dokładnie odwrotnie, bo tak i uj. O zgłaszaniu tego adminom nawet nie będę rozprawiał, bo tu epopeje można napisać, a na to szkoda czasu i wysiłku, zresztą to temat na osobną dyskusję...

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 1

14314775.714999996_dys.png.0e4ea06651ac0a6496689f1ffed180c9.png

• AntyCheat

Temat wałkowany już x razy, a smoke potrzebny zwłaszcza teraz jak jest tak "gęsty" żeby AWP bez problemu wykluczyć.

Faktem jest to, że jak smoke z menu vipa zostanie wyrzucony to KAŻDEGO gracza z vipem będzie stać sobie go kupić za 300 dolków.

O tym zgłaszaniu co wspomniał darkness nie wypowiem się, bo i tak nie ma to sensu, tu jest potrzebna rozmowa z opiekunem, a nie z nami ;>

Jestem jak najbardziej za.

• Kufel piwa 2

z tego co widzialem to vipy czy tam svipy maja chyba nawet 2 smoke ale moge sie mylic, zreszta jestem za, lepiej zeby kupili niz dostali :) tyczy sie wszystkich graczy 

• Kufel piwa 1

Napisano (edytowany)

Wszystko jest pięknie w teorii, w praktyce to wygląda tak, że często uwaga zwracana jest przy adminie, a on i tak z tym nic nie robi więc osobiście wolę przejść na inny serwer niż się prosić o jakąkolwiek reakcje. I nie mówię tutaj o rzucaniu smoka na bramie, bo to normalne, że ktoś go tam rzuci, ale np. na romanie przed graczem czy na respie tt. Nie wspominajac o sytuacjach kiedy ktoś specjalnie go rzuci np. na długa a następnie ucieka na B. I to się zdarza co chwilę, osoby, które nie ogarniają rzucają go gdzie popadnie bo nie wiedzą co z nim zrobić. I tak jak ktoś wspomniał, jeśli ktoś naprawdę go potrzebuje to go sobie kupi bo przecież każdego na to stać, a usunięcie go z darmowego vipa zmniejszyłoby problem rzucania go z czystej głupoty czy tak jak ktoś sam wyżej przyznał, z nudów. Nie byłoby problemu gdyby admin w jakikolwiek sposób reagował na takie sytuacje, ale jeszcze z taką sytuacją się nie spotkałam. A argument, że jest to serwer FFA jest raczej słaby bo idąc tym tokiem myślenia to nie powinniśmy zwracać uwagi na wiele innych rzeczy, a jednak tak nie jest. 

Edytował/a przez Samara

Moim zdaniem usunięcie smoke'a z vipa nic nie da, ponieważ można zbindowac klawisz na kupno granatów i nawet bez vipa kazdy kupi 

• Kufel piwa 1

• Head Administrator

Testowo można zabrać nocnemu vipowi smoke i zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Dużo osób twierdzi, że VIP tak czy inaczej ma $$$ na kupno smoke ale tutaj raczej one są wyrzucane aby się po prostu pozbyć ich z ekwipunku.

• Kufel piwa 5
  • Kieliszek wódki 1

76561197963567575.png

• Head Administrator

propozycja-przyjeta.png

Przez Vakos,

Testowo smoke z nocnego VIPa zostanie usunięty.

Zmiana wejdzie dziś późną nocą.

• Kieliszek wódki 1

76561197963567575.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...