Skocz do zawartości

Typowanie #3 PlusLiga 24.03.2022

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Witam, zapraszam do typowania PlusLigi.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Wynik minimalny to 3:0/0:3 a maksymalny 3:2/2:3
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Ślepsk Suwałki - Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice - Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie - Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn - Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa - Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

 

Moje typy:

Ślepsk Suwałki 3-2 Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice 1-3 Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie 3-2 Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn 3-2 Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa 3-1 Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepsk Suwałki 3-1 Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice 2-3 Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie 3-1 Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn 3-1 Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa 3-2 Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Ślepsk Suwałki 3-2 Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice 1-3 Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie 3-1 Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn 3-2 Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa 3-0 Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepsk Suwałki 3-1 Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice 0-3 Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie 1-3 Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom 0-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn 2-3 Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa 0-3 Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Ślepsk Suwałki 1-3 Trefl Gdańsk (typujemy do 25.03 do godziny 17:30)
GKS Katowice 3-2 Skra Bełchatów (typujemy do 25.03 do godziny 20:30)
Cuprum Lubin 0-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 26.03 do godziny 20:30)
Warta Zawiercie 3-1 Resovia (typujemy do 27.03 do godziny 18:00)
Czarni Radom 1-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 27.03 do godziny 20:30)
AZS Olsztyn 1-3 Projekt Warszawa (typujemy do 28.03 do godziny 17:30)
Stal Nysa 3-2 Luk Lublin (typujemy do 28.03 do godziny 20:30)

image.png.7c6f7bceaddcd40f0d8eeb289c1197f9.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki.png.529b46c96abcc1f426f5ed8fe34a9b16.png

Ślepsk Suwałki 2-3 Trefl Gdańsk 
GKS Katowice 1-3 Skra Bełchatów 
Cuprum Lubin 3-2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 
Warta Zawiercie 1-3 Resovia 
Czarni Radom 0-3 Jastrzębski Węgiel
AZS Olsztyn 3-0 Projekt Warszawa 
Stal Nysa 3-0 Luk Lublin 

 

Punktacja:

@ Waldek11

@DarO10

@Bazukaczeczek9

@Unsub8

@krystofair6

wyniki2.png.5f51093573e0fcac57b4f0e6010f7f8a.png

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...