Skocz do zawartości

Pomoc ze steamem

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zwaracam się do was o pomoc jak naprawić mój problem ze steamem który się pojawił kilka miesięcy temu po aktualizacji steama (windows 7 mam, nie aktualizuje siea automatycznie)

Jak to wygląda:
1 otwierając liste znajomych w grze widzę taki napis. Retry connection oczywiście nic nie naprawia
image.png.a7bcb89843c636ac7a1775e9faba6389.png

2 otwierając strone steam w przeglądarce nie wczytuje sie ona prawidłowo i wygląda ona tak(nie zwracajcie uwage na rosyjski język)
image.thumb.png.e4da48530b124acb270af17906e14d99.png

Nie wiem czy to jest powiązane, ale przestał u mnie działać w CSie zbiórka z netu dla wallbangów (cfg ktory ustawia botów + masz WH dla treningów skanów, gra nie znajduję plików i amxmod nie dziala, choc wszsytko bylo ok i nawet zrobiłem reinstall)

Spróbuj sposobów jakie są na tym filmiku:

• Kufel piwa 1

Rodzimy się w jeden dzień. Umieramy w jeden dzień. W jeden dzień możemy się zmienić. I w jeden dzień możemy się zakochać. Wszystko może się zdarzyć w ciągu zaledwie jednego dnia.

I jeszcze takie coś mi się wyświetla za każdym razem jak na nowo odpalam steama, klikam instaluj ale mam wrażenie że nic się nie dzieje :///

image.png.5c4a968dda598b6c992ccee3fd73eac5.png

• VIP

Możesz spróbować przeinstalować Steam, ale odinstaluj go przez Revo Uninstaller i odpal głębokie szukanie pozostałych plików.
Przez to, że ta strona tak dziwnie się odpaliła, przeskanowałbym jeszcze kompa pod względem wirusów. Mam nadzieję, że z kontem steam wgl wszystko w porządku.

image.png.7c6f7bceaddcd40f0d8eeb289c1197f9.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...