Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Inaa.

[Wywiad #1] Nicekovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowany)

wywiad.png.13d7863cd30480d0a84fc1cd983b5288.png

Hej!

Jak pewnie widziałeś zostałeś wytypowany do udzielenia pierwszego na naszej sieci wywiadu.

Czy zgadzasz się odpowiedzieć mi na kilka pytań dla zaspokojenia ciekawości użytkowników? 

Witam cię @ Inaa.

Widziałem i jestem zaskoczony, że sporo osób chciało, aby pierwszy wywiad był przeprowadzony z dzikusem Nicusiem ;), oczywiście zgadzam się odpowiedzieć na twoje pytania i zgasić ich ciekawość (tylko mam nadzieję że nikt nie wyląduje w szpitalu :pies:) . 

Cieszę się bardzo, może tym razem uda się czytelnikom zobaczyć ukończony wywiad z Tobą. :D 

Zacznijmy od początku, jak Ci na imię, skąd jesteś, czym się zajmujesz? Czyli tak w skrócie, przedstaw nam swoją osobę. 

Zobaczymy czy się uda, wiadomo, że życie lubi zaskakiwać. ;) 

Więc tak, mam na imię Damian i mam 20 lat (w lutym 21), pochodzę z małego miasteczka jakim jest Radziejów. Interesuje się informatyką, lotnictwem, programowaniem (podstawy C++ jakby kogoś interesowało) czy graniem w gry. Co do muzyki jest ona moim "paliwem" i słucham jej można powiedzieć prawie cały dzień - niezależnie od gatunku. Obecnie zajmuję się serwisowaniem sprzętów IT mojej rodziny i także ich znajomym.

Jestem nieśmiałym, przyjaznym chłopakiem, który ma poczucie humoru i takim gdzie patrzy na świat gdzie jest sporo zła aniżeli dobra. Jednak, jeśli ktoś ma problem to próbuje mu pomóc, niezależnie od tego czy jest on/ona wrogiem. Nie lubię obrażać czy atakować drugiego człowieka, ponieważ jest to spowodowane tym, że kieruje się głównie sercem (trochę rozumem), jeśli kogoś obrażę to czuję jakby ból 'w środku' i od razu w myślach, że jestem potworem, ciężko też mnie wkurzyć - jestem raczej bardzo spokojna osobą. ;) 

Niestety jak każdy człowiek posiadam wady - jestem osobą pesymistyczną, leniwą, upartą, łatwowierną oraz według mnie najgorszą wrażliwą. Mam też niską samoocenę oraz nie wierzę w miłość.

Wow, super cechy, aż częściowo zazdroszczę charakteru. 

Z drugiej strony, od zawsze wydawało mi się, że taki charakter nie jest do końca dobry, bo jak to mówią "dasz komuś palec, a on weźmie całą rękę". Powiedz proszę, czy Twoje zachowanie wobec innych nie przyniosło Ci nigdy żadnych strat? Nie mam na myśli tylko materialnych, bo jednak pomagając wrogowi mogło dostać się po tyłku również moralnie. 

Niby super cechy, jednak praktyce niekoniecznie.

To prawda, że nie jest do końca dobry, ponieważ jak wspomniałaś - dasz palec, on weźmie rękę, jednak naradzie nie zauważyłem, abym poczuł jakąkolwiek stratę, może jest to spowodowane tym, że nie mam nic do stracenia, lub może dlatego, że pomagając komuś, najpierw myślę czy ta osoba pierw nie chce mnie wykorzystać do złych celów, korzyści majątkowej/finansowej itd. - wtedy wiadomo, że tej osobie za dużo nie pomogę ;), w przeciwnym razie nie widzę nic złego, aby jej pomóc i była dzięki temu uśmiechnięta. ;)

Moim zdaniem dobrze, że pomagając myślisz również trochę o sobie, inaczej różnie mogłoby się to skończyć. Odbiegając od charakteru, napisałeś, że mieszkasz w Radziejowie. Opowiedz nam trochę o tym swoim małym miejscu na ziemi, nie wszyscy pewnie je kojarzą. Są tam jakieś ciekawe miejsca, zakamarki? 

Radziejów powstało w 1252 r., a prawa miejskie zdobyło w 1298 r..

Obecnie jest on jednym z najstarszych miast i miejscowości w Polsce. Miasto jest szare, brudne i po części zaniedbane, mimo iż powoli jest rozbudowywane to nadal można zaobserwować, że jego rozwój zatrzymał się przed lub w czasie I wojny światowej. Oprócz sklepów, domu kultury gdzie co jakiś czas się coś dzieje i zabytkowych miejsc np. Pomniku 'Tadeusza Kościuszki' , to nic szczególnego tutaj nie ma. 

Myślę, że nie jeden znalazłby choć iskrę potencjału w tym miejscu, każde ma w sobie coś co jednemu się nie będzie podobać, a drugiego urzeknie. Powiedz, pracujesz, uczysz się? Czym się interesujesz mogliśmy dowiedzieć się na początku, jednak nie powiedziałeś co zabiera Ci najwięcej czasu i jest Twoim głównym zajęciem. A może to właśnie serwisowanie sprzętów najbliższych? 

Iskrę może ktoś znajdzie, ale szansa na to jest bardzo mała.

Szkołę skończyłem w tamtym roku i na razie to poszukuję pracy, a jak wiadomo w małych miejscowościach jest trudno i powoli chyba będzie trzeba wyjechać do dużego miasta. Jednak w kilku miejscach pracowałem, ale jako tymczasowy pracownik czy asystent ;). Moim głównym zajęciem jest nauka programowania (jakoś mnie mocno wciągnęło) oraz właśnie serwisowaniem sprzętów najbliższych i myślę, że tylko one zabierają mi sporo czasu, gdyż pisząc kod (który zwykle nie chce działać :v) poznajesz jak działa oprogramowanie, uczy cię ono logicznego myślenia, natomiast serwisując sprzęty - zagłębiam się w ich budowę czy jak dany komponent wykonuje określone działania/rozkazy. 

Praktyka czyni mistrza, czym więcej będziesz działać, tym bliżej Ci do niego będzie! Powiedziałeś, że interesujesz się lotnictwem. Skąd to się u Ciebie wzięło? 

Lotnictwem interesuje się hoho, chyba już od maleńkości :D, nawet marzyłem przez jakiś czas, by zostać pilotem. Zainteresowanie się wzięło stąd, że chciałem polatać takimi maszynami po niebie, być orłem w przestworzach, poczuć się jak wolny ptak. Moimi ulubieńcami i asami są Lockheed F-22 Raptor oraz Boeing 777.

Wydaje mi się, że to nie jest bardzo popularne zainteresowanie wśród młodych. Co Cię urzekło akurat w tych samolotach?

Urzekło mnie parę rzeczy, najważniejsze to (może to dziwnie zabrzmi) wygląd kokpitu, gdzie można się poczuć jak ekspert, ich manewrowość ;). Chciałbym wymienić więcej, jednak musiałbym to też dokładnie podpowiedzieć, a nie chciałbym zanudzić czytelników, o ile jeszcze ktoś to czyta :pop:. Faktycznie nie jest popularne wśród młodych, ale ma też to plusy, bo pewnie lotnictwo wyglądałby inaczej niż jest aktualnie.

Widziałam samoloty tylko na zdjęciach, więc mogę próbować sobie tylko wyobrazić to, o czym mówisz. :hrhr: Powiedziałeś, że pewnie wyglądałoby inaczej. Dlaczego tak uważasz?   

Wystarczy zobaczyć jak zachowują się dzisiejsi młodzi ludzie, właściwie nie tylko oni, gdyż powoli nie mogą wyobrazić życia bez social media i właśnie hejtowania, wielu myśli, że wie lepiej niż drugi człowiek i będą go obrażać czy przekonywać wykorzystując argumenty nie związane z danym tematem. Człowiek jest nawet gotów wykorzystać drugiego, aby osiągnąć twój cel dla siebie, nie patrząc czy może temu zrobić krzywdę, wielu interesowało się nie z powodu pasji, a po prostu że jest on na topie. Wolą udawać że ich to interesuje, być kimś, bo chcą pokazać że są fajni, ciekawi, nawet zacytuje tutaj pewien fragment (może nie pasować) Pana Gombrowicza - "[...] człowiek jest najgłębiej uzależniony od swego odbicia w duszy drugiego człowieka".

Masz zupełną rację, wszelkiego rodzaju media można powiedzieć, że w pewnym stopniu opanowały świat. Skoro weszliśmy na ich temat, powiedz, jak znalazłeś się wśród naszej społeczności sieciowej? Nie pytam o konkretnie tą sieć, bo domyślam się, że sprowadziła Cię tutaj poprzednia. 

Pierwsze pytanie, na które mogę mieć problem, aby odpowiedzieć, ponieważ sam się do dziś zastanawiam jak się znalazłem wśród społeczności. Myślę jednak, że to dobrze, mimo że robię z siebie szalonego idiotycznego psychola :D, ale czemu zachowuje się jak psychol? Mam swoje powody i wolę o nich nie mówić. ;) 

Każdy ma jakieś swoje tajemnice, ale chyba nie jest tajemnicą to, gdzie możemy spotkać Cię w grze. Słyszałam tu i ówdzie, że Twoim ulubionym serwerem jest DR. Czy to prawda? Dlaczego akurat ten? 

To prawda, że DR jest moim ulubionym serwer, gdyż poznałem tam sporo osób oraz nie muszę się skupiać na strzelaniu tylko na hopsaniu i słuchać w tle muzyki lub podcastu ;) ,a dlaczego akurat ten? Odpowiedź prosta - poznałem sporo ludzi, z którymi piszę nawet do dziś, na serwerze można także porozmawiać, pośmiać się, a jak niektórzy sądzą nawet kogoś poderwać :kappa:, aromatu do serwera dodaje też śmiech oraz mądrość @Dystopia, rozmowność o wszystkim z Panem  @ [FLEX] ][_(())]{(()) czy dodawanie multum dodatków, przydatnych opcji przez opiekunów, które sprawiają, że coraz przyjemniej się gra na Deathrunie.

Racja, dobrze jest grać w doborowym towarzystwie, ja już nie pamiętam jak to jest, ale nie o mnie tutaj mowa. Jesteś związany z serwerem, a Twój nick nie świeci się na fioletowe. Dlaczego? 

Zaczynałem popełniać coraz więcej głupich błędów zamiast je poprawiać, więc postanowiłem zrezygnować, natomiast obecni admini wykonują swoje obowiązki wzorowo, jest także ich sporo, bo aż 9 (nie liczę lamy @Vakos ) więc nie ma sensu bym składał podanie i odzyskał mój fiolet ;).

Człowiek to nie robot, każdy popełnia błędy, ale nie każdy potrafi się do nich przyznać. :) Skoro jesteśmy przy grze, może powiesz nam, jak właściwie zaczęła się Twoja przygodna z CSem?  

Moja przygoda z CS zaczęła się w roku 2009 (miałem wtedy 8 lat, zacząłem też interesować się informatyką) gdy brat pokazał mi własnie wspomnianą grę - Counter-Strike, jedyna gierka, która jakoś chodziła płynnie na mojej starej stacjonarce i się grało z kumplami do rana. Więcej niestety nie pamiętam, za wszystko serdecznie żałuję, postanawiam poprawę, a ciebie @ Inaa. proszę o wybaczenie i pokutę :pray:.

Pokuta będzie na koniec. :D A teraz propo, zazwyczaj wszystko zaczyna się od starszego rodzeństwa. Właśnie, powiedz coś o swojej rodzinie, rodzeństwu. Masz tylko jednego brata, czy może więcej?  

Daleko do tego końca? ;D Co do pytania to mam 4 rodzeństwa - 1 starszego brata, który kończy magisterkę i 3 młodsze siostry, które niedługo skończą szkołę. Myślę, że mam dobre relację z moim rodzeństwem, szczególnie z bratem, pomimo że sporo się różnimy. Rodzina jak to rodzina, powinno się ją kochać nie ważne jaka by była :). Jednak czasem mam wrażenie jakbym nie pasował, ale to chyba moje złudzenie  ;), ponieważ cała rodzina jest radosna, pewna siebie, energiczna czy aktywna, a ja jestem przeciwieństwem :D. Najbardziej (jeśli można tak powiedzieć) kochaną i fajną osobą w rodzinie jest moja Mama, zawsze będzie wspierała, pomoże w trudnych chwilach, każdej chwili mogę na nią liczyć i zawsze stanę za nią murem, nawet jakby miało to kosztować moje życie ;).   

Grunt to rodzinka, ale szczerze to musisz mi dać przepis na wytrzymanie z młodszymi siostrami. :hrhr: A co do końca, już niedługo. :D Czytając, że różnisz się ze swoim bratem pomyślałam, że przeciwieństwa się przyciągają. Do czego zmierzam? Masz swoją sympatię? Chciałam zapytać drugą połówkę, ale różnie jest to odbierane, pewnie wiesz o czym mówię. :D 

Wystarczy nie wchodzić im w drogę i w zasadzie tyle ;D .

Wiem co masz na myśli, ale niestety nie mam sympatii, drugiej połówki.

Nie jestem zbytnio ciekawym czy dobrym kobieciarzem :pies: , właściwie to która by chciała szalonego Nicusia :pop: ? Nie zapominajmy, że miłość nie istnieje, bo gdyby naprawdę istniała, to by nie było np. zdrad czy rozwodów oraz nie wyparowała by sobie od tak ;)

Trochę chyba przesadzasz z tą miłością, pewnie, że istnieje, wystarczy poznać odpowiednią osobę. :) Na samym początku wspomniałeś coś o muzyce. Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny? Bo jak już wiemy słuchasz praktycznie wszystkiego.  

Może przesadzam, może nie ;), dziś ciężej znaleźć odpowiednią osobę niż kiedyś, ale to tylko moje zdanie. Co do muzyki to jeśli ulubiony można uznać taki, którego słucha się najwięcej to Pop, Rock i Dance/House, a jeśli nie, to nie mam ulubionego, po prostu słucham byle co  :D.

Pewnie, że można taki uznać, bo w końcu skoro najwięcej to znaczy, że najbardziej lubiany. ;) A ulubiony wykonawca? Może podrzucisz nam jakąś najczęściej słuchaną piosenkę? 

No w sumie masz rację ;). Akurat nie mam ulubionego wykonawcy, ale mam wykonawców, gdzie słucham prawie ich wszystkich piosenek - Skillet, Sabaton, Alan Walker, Marshmello, Image Dragons i Linkin Park ;). Najczęściej słucham te 2 piosenki.   

https://www.youtube.com/watch?v=cIlghWDd7RU

https://www.youtube.com/watch?v=m7Bc3pLyij0

Nie znam niektórych z wymienionych przez Ciebie wykonawców, ale wydaje mi się, że dosyć różnorodna muzyka. :) Co robisz w wolnym czasie poza słuchaniem muzyki? Oglądasz jakieś filmy, czytasz książki, a może jeszcze coś innego?  

W wolnym czasie lubię też trochę pograć, pobawić się programując w C++, czy nawet  zająć się czytaniem książek na temat bezpieczeństwa w IT - aktualnie "Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II" autorstwa Pana 'Kevin Mitnick', polecam każdemu przeczytać, nawet osobie, która nie jest powiązana z IT, gdyż ono nie opowiada o hakowaniu tylko... z resztą co będę spoilerował ;D

Masz rację, kto będzie miał życzenie sam się przekona o czym ona jest. :D Teraz trochę innych pytań. :) Pierwsze co chcę, abyś nam powiedział to jaka według Ciebie jest kobieta, która jest idealnym materiałem na żonę?  

Szczerze, to nie zastanawiałem się zbytnio i trochę zaskoczony takim pytaniem :surprise:. Jednak po namyśle, idealnym materiałem na żonę byłaby kobieta, która jest lojalna, wyrozumiała, godna zaufania, wspierająca w trudnych chwilach, uczciwa, szczera oraz byle miała poczucie humoru. Jednym słowem dziewczyna, która by mnie kochała i nie spodziewała się ode mnie jakichś cudów  ;).

Spodziewałam się bardziej odpowiedzi jak od typowego faceta, czyli że ideały nie istnieją. :hrhr: Ale do czego zmierzam? Czy według Ciebie one istnieją, czy jednak to tylko wyobrażenia?  

Typowy facet, który twierdzi, że ideały nie istnieją, to później się dziwi, że związek tak króciutko trwał. Czy one istnieją, czy jednak to wyobraźnia, zależy w co , jednak nie mając lub nie wiedząc jaki powinien być idealny materiał na żonę powoduje, że taki związek nie potrwa długo lub nie będzie takiej prawdziwej miłości, mogą być lekko nieszczęśliwi.

Masz rację, nie wiedzą czego chcą, a później płacz. :D Trochę inny kierunek obierzemy teraz, ale nadal w strefie marzeń i ideałów. Jak wyglądałaby Twoja wymarzona podróż?  

Nie mam swojej wymarzonej podróży i nie wierzę w marzenia ;D, więc raczej tym razem odpowiedź będzie króciutka, przykro mi :sad:.

Nie pomyślałabym nawet, że istnieje osoba, która nie ma żadnych marzeń lub w nie nie wierzy. :surprise: W takim razie, powiedz, gdzie widzisz siebie za 20 lat? 

Za 20 lat widzę siebie jako pracownika lub zostanę nieboszczykiem :pies: .

Nieboszczyka? Nieciekawą przyszłość sobie wróżysz. No, ale skoro tak, jak myślisz? Co jest po śmierci?

Nie oszukujmy się, śmiercionośna choroba może każdej chwili się pojawić i myk ;). Hmm, ciężkie pytanie, ponieważ nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jednak sądzę, że po śmierci jest nicość. Jak umieramy to ogarnia nas po prostu nicość.  

Dlaczego nicość kojarzy mi się z Twoim nickiem? :hrhr: Swoją drogą, skąd pomysł na akurat taki?  :D 

Szukałem nicku, który zostanie do końca życia, aby był częściowo oryginalny, ale też kojarzony z mną, czyli słowo "nice", który oznacza właśnie - miły, uprzejmy. ;) 

Czyli z nicością nie ma nic wspólnego. :D Chyba pora zbliżać się ku końcowi. :D

Czy zgodzisz się, abym zadała Ci teraz kilka szybkich pytań? 

Chyba? Trochę za wcześnie z tym końcem :kappa: . Oczywiście, że jestem gotowy na kilka szybkich pytań, lecimy! 

Niedawno narzekałeś, że za długo... I jak tu zdążyć za facetem? :D 

Dobrze, w takim razie zacznijmy, postaraj się odpowiedzieć na te pytania taką pierwszą swoją myślą. :) 

Pierwsze - Wolisz samotne spędzanie czasu w domu, czy ze znajomymi poza nim? 

Csii, co było niedawno zostało zapomniane ;D.

Pierwsza myśl - spędzanie czasu w domu.

Świętowanie urodzin - huczne, czy kameralne?

Kameralne. ;) 

Tradycje, czy swoje "widzimisie"?

Tradycje. ;) 

Napoje gazowane, czy niegazowane? 

Niegazowane. ;) 

Impreza z alkoholem, czy bez? 

Bez, nie lubię alkoholu. :p

Na pierwszym miejscu miłość, czy przyjaźń? 

Przyjaźń. :p

10 lat w więzieniu, czy 10 lat w klasztorze? :D 

10 lat w więzieniu. ;o

Do jakiego zwierzęcia możesz się porównać? 

Leniwiec. ;) 

Ostatnie pytanie. Jak oceniasz pracę  administracji na forum? 

Tutaj możesz się trochę rozpisać jeśli chcesz. 

Hmm, na pewno robią dobra robotę, są bardzo pomocni, zapracowani. Nie rozpisze za dużo, gdyż nie siedzę tak aktywnie na forum i wolałbym nie zachwalać, by nikt nie poczuł się urażony, czy uważany za gorszego. ;) 

No dobra, a teraz obiecana pokuta. Pokaż się naszym czytelnikom, bo jak nie to rozgrzeszenia nie będzie. :D

O to ja.

Rozgrzeszenie udane. ;D 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1244214778.jpeg

Bardzo fotogeniczny. :hrhr: 

Dziękuję Ci bardzo za rozmowę, mam nadzieję, że zaspokoiłeś ciekawość osób, które na Ciebie zagłosowały. Czy chciałbyś z tego miejsca kogoś pozdrowić?  

Również dziękuję za rozmowę i myślę, że na tyle zaspokoiłem, aby nie zagłosowali na mnie drugi raz. :D Liczę, że nie zawaliłem wywiadu :sad:.

Nicuś życzy dobrego dnia. :) 

Chciałbym pozdrowić - Wujka @Wolzu, Szaloną @ Klaudiaa ., babcie @OliwQa,  Mędrca @Dystopia, Ciekawskiego @ [FLEX] ][_(())]{(()), Pana Świata @Rychloowczas,  Panią redaktor, że nie bała się przeprowadzić wywiadu @ Inaa.;D oraz pozdrawiam pozostałym i @ Miętowa., ja wciąż pamiętam o zemście :kappa:

Dziękuję jeszcze raz, do następnego. :D 

Do następnego. :kappa: 

produkcja.png.6ac6df0a58b0536e9b2de90bcdfe852d.png

Edytował/a przez Inaa.

xxxx.png.4292b2c19724d146230d9b0559e144da.png.b93abd115919b6af398edddb0c0a7807.png

Bardzo fajny wywiadzik :D

Przyjemnie się czytało i dowiedziałam się o Nicku rzeczy, których o nim nie wiedziałam :D

Dobra robota! 

Dziękuję za pozdrowienia 😁

74614170_2579591408787149_5455648341926871040_n.png

No widzisz nicuś, chcesz to potrafisz, chociaż z tym mędrcem to Cię kapkę poniosło :D

Wywiad niezły, można się dowiedzieć kilka ciekawych rzeczy, są też miejsca, gdzie można popracować aby następne prace były jeszcze lepsze.

Plusik leci, nie tylko za pracę, ale i za to, że udało się tego konisia dopchać do ukończenia wywiadu heheheh

4f53d8a7ffcbc.png.0aac21a8a459122f1feb7a76f41422b3.png

Wywiad bardzo ciekawy, czytało się go całkiem przyjemnie, świetna robota. ;]

sygnaturaPG.png.f31e443b7548596169f044e6ba393bfa.png

Ładnie ładnie.

Chociaż jakoś inaczej graficznie bym to poukładał.

8.5/10 ten wywiadzik 

639332914_moje.png.f30b219ab104e56000f7e19c965cd022.png

Świetny wywiad, wprost rewelacyjnie mi sięgo czytało ^^ 

Przyjemny wywiadzik wkońcu troche więcej do teczki o Nicku :baberage:

Plusuje

@Nicekovskyjedyną lamą jesteś ty który zamyka ;D

76561197963567575.png

Super wywiadzik leci piwko;)

Bardzo ciekawym wywiad:)

Ciekawy i dobrze czytający się wywiad.

Dobra robota! :) 

Dobry wywiad dzięki temu postowi rozumie o co tu chodź i jesteś bardzo ciekawą osoba pozdrawiam :)

Bardzo ciekawy wywiad! Dużo rozpisane! leci + :D

chciało ci się to pisać? XDDD szaczun 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Tylko 75 emotikonów jest dozwolone.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.