Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej123

Enduro

Rekomendowane odpowiedzi

Enduro jak w temacie róbcie wszystko z głową ludzie pochwale się na swoim przykładzie 3 dni temu miałem nie mały wypadek nie polecam nikomu wbite palce połamane i odrutowane ,  oko rozbite o drzewo i skręcony staw skokowy + zerwany worek stawowy tak że ostrzegam wszystkich róbcie to z głową zdjęcia poniżej 
Oko rozbite przez google Fartem że nie przebite róbcie to z głową moi mili chciałbym się tak tylko podzielić swoim doświadczeniem .. jak ktoś miał podobnie polecam dodać zjechać :)
może nie jestem tylko jedyny pokrzywdzony 

12.jpg

1234.jpg

8888888.jpg

AŁA ku*wa, boli na sam widok, a szczególnie te druty w palcu D:

b_460x42_C0000CA-FB0000-070707-FFFFFF-FF

Miałam podobne druty, ale w kolanie. Chciałam przeskoczyć betonowy murek i któryś ze znajomych mnie w tym samym momencie zawołal. Odwróciłam się i zniżyłam nogę, czego konsekwencją było walnięcie kolanem o mur -.-

To prawda, sam śmigam na 250cc i były wiele gleb na szczęście nigdy nie skończyły się tak jak twoje.

Gleba która mi najbardziej utkwiła w pamięci to jak ćwiczyłem sobie stoppie i nie zauważyłem żwiru, doszło do uślizgu przedniego koła i piękna gleba :D

Dobrze że miałem zbroje i skończyło się na siniakach i śmiechu, nie chce myśleć jak mogłem wyglądać gdybym był w t-shircie i spodenkach. Więc przestrzegam że ochrona ciała jest na pierwszym miejscu bo to jest jedyna rzecz która może nas ochronić a kask to już podstawa i nie z decathlonu :P

sugnatura 7.gif

no to żeś maniane odpierdolił 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto, Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Tylko 75 emotikonów jest dozwolone.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.