Skocz do zawartości
×
×
  • Utwórz nowe...

Typowanie #18 2 Liga 9.09.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam. Zapraszam do typowania 2 Ligi. 

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce (typujemy do 10.09 do godziny 16:00)
Lech 2 Poznań - Motor Lublin (typujemy do 11.09 do godziny 13:00)
Sokół Ostróda - Wisła Puławy (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Hutnik Kraków (typujemy do 11.09 do godziny 16:30)

Chojniczanka - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
KKS Kalisz - Ruch Chorzów (typujemy do 11.09 do godziny 18:00)
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)

Stal Rzeszów - Radunia Stężyca (typujemy do 12.09 do godziny 12:20)

 

Moje typy:

Garbarnia Kraków 2-4 Pogoń Siedlce (typujemy do 10.09 do godziny 16:00)
Lech 2 Poznań 1-2 Motor Lublin (typujemy do 11.09 do godziny 13:00)
Sokół Ostróda 0-1 Wisła Puławy (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2-0 Znicz Pruszków (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Hutnik Kraków (typujemy do 11.09 do godziny 16:30)

Chojniczanka 2-3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
KKS Kalisz 3-1 Ruch Chorzów (typujemy do 11.09 do godziny 18:00)
Olimpia Elbląg 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)

Stal Rzeszów 3-0 Radunia Stężyca (typujemy do 12.09 do godziny 12:20)

  • Kufel piwa 1

 

bazuka3.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garbarnia Kraków 0-1 Pogoń Siedlce (typujemy do 10.09 do godziny 16:00)

Lech 2 Poznań 0-2 Motor Lublin (typujemy do 11.09 do godziny 13:00)

Sokół Ostróda 0-2 Wisła Puławy (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

Wigry Suwałki 0-1 Znicz Pruszków (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Hutnik Kraków (typujemy do 11.09 do godziny 16:30)

 

Chojniczanka 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 1-1 Ruch Chorzów (typujemy do 11.09 do godziny 18:00)

Olimpia Elbląg 1-2 GKS Bełchatów (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)

 

Stal Rzeszów 4-0 Radunia Stężyca (typujemy do 12.09 do godziny 12:20)

  • Kufel piwa 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Garbarnia Kraków 2-0 Pogoń Siedlce (typujemy do 10.09 do godziny 16:00)
Lech 2 Poznań 2-1 Motor Lublin (typujemy do 11.09 do godziny 13:00)
Sokół Ostróda 0-1 Wisła Puławy (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)
Wigry Suwałki 2-1 Znicz Pruszków (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Hutnik Kraków (typujemy do 11.09 do godziny 16:30)

Chojniczanka 0-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)
KKS Kalisz 0-1 Ruch Chorzów (typujemy do 11.09 do godziny 18:00)
Olimpia Elbląg 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)

Stal Rzeszów 1-0 Radunia Stężyca (typujemy do 12.09 do godziny 12:20)

  • Kufel piwa 1

aa.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garbarnia Kraków 2 - 1 Pogoń Siedlce (typujemy do 10.09 do godziny 16:00)

Lech 2 Poznań 3 - 1 Motor Lublin (typujemy do 11.09 do godziny 13:00)

Sokół Ostróda 2 - 1 Wisła Puławy (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

Wigry Suwałki 2 - 0 Znicz Pruszków (typujemy do 11.09 do godziny 16:00)

 

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Hutnik Kraków (typujemy do 11.09 do godziny 16:30)

 

Chojniczanka 2 - 3 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 11.09 do godziny 17:00)

KKS Kalisz 1 - 2 Ruch Chorzów (typujemy do 11.09 do godziny 18:00)

Olimpia Elbląg 1 - 3 GKS Bełchatów (typujemy do 11.09 do godziny 19:00)

 

Stal Rzeszów 2 - 0 Radunia Stężyca (typujemy do 12.09 do godziny 12:20)

  • Kufel piwa 1

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

Wyniki.png

Garbarnia Kraków 2-2 Pogoń Siedlce
Lech 2 Poznań 0-3 Motor Lublin
Sokół Ostróda 0-4 Wisła Puławy
Wigry Suwałki 1-1 Znicz Pruszków

Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Hutnik Kraków

Chojniczanka 2-1 Śląsk 2 Wrocław
KKS Kalisz 1-2 Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg 2-1 GKS Bełchatów

Stal Rzeszów 1-0 Radunia Stężyca

Punktacja:

@ Nicekovsky12

@Gizmo9

@Bazukaczeczek8

@Download :o8

zakończone.png

  • Kufel piwa 1

 

bazuka3.png

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.