Skocz do zawartości

Jaki telefon do 800zł?

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie samo jak przedstawia tytuł tego tematu.
Szukam telefonu do 700-800zł, najlepiej jakby z firmy Xiaomi. Jakoś spodobała mi się ta firma przez tanie a dobre telefony.
Aktualnie mam Xiaomi Redmi 4A więc prawdopodobnie każdy telefon będzie dużym przeskokiem, nie wykluczam innych firm ale wątpię że jakiś telefon z topowych firm będzie godny uwagi do 800zł.
Na oku mam Redmi 9T ale nie siedzę w telefonach więc może ktoś pomoże.

• Kieliszek wódki 1

Pozdrawiam, Quuai

image.png.c9e17115cb5b942a66214fbffe5103e2.png

Mi 9T jest spoko, fajna cena do tego co oferuje, ale na moje z Xiaomi lepszy jest Redmi 9, wersja 6gb ram/128gb, lepsza bateria o ponad 1k mAh. Jeśli jednak zależy Ci na lepszym aparacie, to zostaje Ci ten Mi 9T.

Tutaj masz jeszcze fajny telefon https://www.mgsm.pl/pl/katalog/oppo/a91/. Ogólnie telefony Oppo są dobre, sam mam Reno 4 i nie narzekam. A91 na pierwszy rzut oka widziałem że 899zł, ale jakbyś zrobił research, to pewnie znalazłbyś taniej.

• Kieliszek wódki 1

alikapskoo.gif

47 minut temu, Janusz HD napisał:

Jakbyś mógł wypisać jakieś przybliżone oczekiwania to lepiej mógłbym doradzić :pepesuspicious:

Telefon użytkowy - Gierki / Społeczności / Filmy /|\ <-> I coś z dobrym aparatem żeby przy małym drgnięciu ADHD ręki nie robił się pomazany obraz tylko trzymał jakość i wyrazistość.

Pozdrawiam, Quuai

Dnia 2.09.2021 o 19:40, Alibabskoo napisał:

Tutaj masz jeszcze fajny telefon https://www.mgsm.pl/pl/katalog/oppo/a91/. Ogólnie telefony Oppo są dobre, sam mam Reno 4 i nie narzekam. A91 na pierwszy rzut oka widziałem że 899zł, ale jakbyś zrobił research, to pewnie znalazłbyś taniej.

Oppo A91 z tego co mi kolega pisał to Android ma słaby a miui od xiaomi bije resztę na głowę ;) 

Byłem dzisiaj w media expert i kupiłem Realm 9T 4/128GB w promocji z 850 na 750zł także temat do zamknięcia. Myślałem też nad Realme 7i ale nie było w zestawie ładowarki, kabla, etui więc bardziej xiaomi się opłacił :charmander2:

// EDIT

Aa i jeszcze A91 ma słabą baterie jak na bajery jakie ma w sobie.

Edytował/a przez Quuai
  • Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 1

Pozdrawiam, Quuai

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...