Skocz do zawartości

Blokada AWP

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Z dniem dzisiejszym na serwerze 4maps została dodana blokada AWP. Dokładne jej działanie przedstawię poniżej:

- jeśli w jednej z drużyn jest 3 lub mniej osób, nie jest możliwy zakup AWP. Taka możliwość pojawia się, gdy w obu drużynach będzie parzysta liczba graczy (tj. po 4 os.)
- jeśli liczba graczy na serwerze wynosi 8-12 limit to dwie AWP na drużynę
- powyżej 12 graczy na serwerze limit nie obowiązuje
- w przypadku próby zakupu AWP przez menu vipa, podczas gdy limit został już osiągnięty dostajemy AK47 (TT), lub M4A1 (CT). Dodatkowo wyświetla się o tym informacja na czacie:

20210822221347_1.jpg.9faf8061304debf8a884a0b3a7b59f33.jpg

Prosimy o zgłaszanie wszelkich błędów w działaniu tego pluginu w tym temacie.

bez sensu... 14 osob to jest 2 razy dziennie po 10min gry i wtedy mozna grac awp... limit 5vs5 maxymalnie...

Przez Gość,

Prosiłem aby w tym temacie zgłaszać błędy w działaniu pluginu, nie o opinie na jego temat. Limit jest aktualnie w fazie testowej i jeśli okaże się, że 2 awp na team to za mało, to go zwiększymy. 

Edytował/a

• Kufel piwa 2

Działa

23 minuty temu, seba2811 napisał:

Działa

W sumie spoko opcja, z tym że kiedyś już chyba była próbowana ta blokada i została zniesiona.

Teraz na serwerze gra mało ludzi i jeszcze wrzucać blokadę, nie wiem czy to dobre?

Jak robić misje z awp, prosić się kogoś aby nie grał awp, bo muszę misje zrobić?

• Junior Administrator

Blokada została wprowadzona na podstawie próśb graczy i po długim czasie rozmów na ten temat. Zobaczymy, jaki będzie miała odzew na serwerze w rzeczywistości. Głównym jej celem jest zapobieganie sytuacji, kiedy na 4 terrorystów 4 ctków bierze awp i obstawia bsa, co niemalże uniemożliwia podkładanie paki. Jeśli blokada się nie przyjmie to z niej zrezygnujemy, na ten moment jednak, zwłaszcza przy takiej liczbie graczy, zostaje - możliwym jest, że jej konfigurację będziemy zmieniać więc polecam obserwować ten temat. 

Chciałabym, by dyskusje na tak ważne tematy były żywe i konstruktywne, na prawdę nie bójcie się przyjść i powiedzieć „słuchajcie, jest tak i tak” zamiast narzekać i wypisywać na czacie jak to beznadziejnie i w ogóle wszystko na złość graczom jest robione. Jestem otwarta i na rozmowę i na propozycje, a każda zmiana której dokonujemy nie jest nieodwracalna. 

• Kufel piwa 4
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 1

nws_trine4_001.png

Wchodząc na serwer po tygodniu przerwy byłem w niemałym szoku, gdy chcąc wybrać AWP z menu Vipa wyświetlił mi się komunikat, że AWP można grać od 14 graczy. Stwierdziłem, że to trochę przesada, bo oznaczałoby to, że przy obecnym natężeniu graczy na serwerze mógłbym grać snajperką, tylko w godzinach wieczornych. Nie znałem jednak całej zasady działania blokady AWP, moim zdaniem granie AWP od minimum 4 osób w drużynie jest w porządku i rzeczywiście wyrównuje szanse dwóch drużyn. Natomiast limit AWP na drużynę, to już trochę kombinowanie i w mojej opinii jeżeli wprowadzić coś takiego, to do 10 graczy na serwerze (przy grze 5 na 5 - limit snajperek na drużynę nie powinien obowiązywać). Pozdrawiam i to tyle ode mnie :PepeBlush:

• Kieliszek wódki 1
  • Lampka wina 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...