Skocz do zawartości

Typowanie #36 1 Liga 19.08.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam. Zapraszam do typowania 1 Ligi. 

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)
GKS Jastrzębie - Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)
Korona Kielce - ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)
Widzew Łódź - Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)
Górnik Polkowice - Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)
GKS Tychy - Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

Odra Opole - Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie - Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

 

Moje typy: 

Puszcza Niepołomice 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)
Korona Kielce 2-3 ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)
GKS Katowice 1-3 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)
Górnik Polkowice 0-1 Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)
GKS Tychy 2-1 Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

Odra Opole 0-2 Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 5-1 Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszcza Niepołomice 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)

GKS Jastrzębie 0-1 Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)

Korona Kielce 0-2 ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)

GKS Katowice 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)

Górnik Polkowice 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

GKS Tychy 1-3 Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

 

Odra Opole 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)

Podbeskidzie 3-1 Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Puszcza Niepołomice 1 - 2 Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)

GKS Jastrzębie 0 - 3 Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)

Korona Kielce 1 - 2 ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Widzew Łódź 1 - 2 Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)

GKS Katowice 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)

Górnik Polkowice 0 - 2 Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

GKS Tychy 2 - 1 Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

 

Odra Opole 1 - 2 Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)

Podbeskidzie 3 - 2 Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Puszcza Niepołomice 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)
GKS Jastrzębie 1-0 Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)
Korona Kielce 1-1 ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 2-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)
GKS Katowice 0-0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)
Górnik Polkowice 1-2 Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)
GKS Tychy 1-2 Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

Odra Opole 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 1-0 Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Puszcza Niepołomice 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 20.08 do godziny 18:00)
GKS Jastrzębie 2-1 Resovia (typujemy do 21.08 do godziny 12:40)
Korona Kielce 1-3 ŁKS Łódź (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)
Widzew Łódź 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 21.08 do godziny 20:30)
GKS Katowice 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 22.08 do godziny 12:40)
Górnik Polkowice 0-3 Arka Gdynia (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)
GKS Tychy 2-0 Sandecja (typujemy do 22.08 do godziny 18:00)

Odra Opole 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 23.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 3-1 Skra Częstochowa (typujemy do 23.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

aa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

Wyniki.png

Puszcza Niepołomice 0-1 Miedź Legnica
GKS Jastrzębie 1-1 Resovia
Korona Kielce 1-0 ŁKS Łódź
Widzew Łódź 2-0 Stomil Olsztyn
GKS Katowice 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Polkowice 2-1 Arka Gdynia
GKS Tychy 2-1 Sandecja

Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów
Podbeskidzie 1-0 Skra Częstochowa

Punktacja:

@Bazukaczeczek9

@ DarO9

@Download :o9

@ Nicekovsky8

@Gizmo8

zakończone.png

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...