Skocz do zawartości

Typowanie #35 2 Liga 19.08.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zapraszam do typowania 2 Ligi. 

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Hutnik Kraków - GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Wisła Puławy - Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)
Ruch Chorzów - Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Śląsk 2 Wrocław - Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Radunia Stężyca - KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

Pogoń Siedlce - Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

Stal Rzeszów - Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

 

Moje typy:

Hutnik Kraków 0-2 GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Wisła Puławy 1-3 Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)
Ruch Chorzów 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Znicz Pruszków 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Śląsk 2 Wrocław 3-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Radunia Stężyca 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

Pogoń Siedlce 0-1 Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

Stal Rzeszów 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 0-1 GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)

Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)

Wisła Puławy 0-3 Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)

Ruch Chorzów 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

 

Znicz Pruszków 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 1-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)

Radunia Stężyca 1-0 KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

 

Pogoń Siedlce 2-1 Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

 

Stal Rzeszów 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hutnik Kraków 1 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)

Sokół Ostróda 2 - 3 Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)

Wisła Puławy 2 - 0 Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)

Ruch Chorzów 2- 1 Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

 

Znicz Pruszków 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)

Śląsk 2 Wrocław 1 - 2 Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)

Radunia Stężyca 2 - 3 KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

 

Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

 

Stal Rzeszów 2 - 3 Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Hutnik Kraków 2-0 GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Wisła Puławy 0-1 Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)
Ruch Chorzów 2-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Znicz Pruszków 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Śląsk 2 Wrocław 0-2 Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Radunia Stężyca 0-2 KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

Pogoń Siedlce 0-1 Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

Stal Rzeszów 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Hutnik Kraków 0-3 GKS Bełchatów (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Sokół Ostróda 0-2 Olimpia Elbląg (typujemy do 21.08 do godziny 17:00)
Wisła Puławy 1-3 Chojniczanka (typujemy do 21.08 do godziny 17:15)
Ruch Chorzów 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 21.08 do godziny 18:00)

Znicz Pruszków 2-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Śląsk 2 Wrocław 2-1 Lech 2 Poznań (typujemy do 22.08 do godziny 12:00)
Radunia Stężyca 1-3 KKS Kalisz (typujemy do 22.08 do godziny 15:00)

Pogoń Siedlce 1-2 Motor Lublin (typujemy do 22.08 do godziny 17:00)

Stal Rzeszów 3-1 Wigry Suwałki (typujemy do 22.08 do godziny 19:00)

  • Kufel piwa 1

aa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki.png

Hutnik Kraków 0-1 GKS Bełchatów
Sokół Ostróda 0-1 Olimpia Elbląg
Wisła Puławy 1-2 Chojniczanka
Ruch Chorzów 0-0 Garbarnia Kraków

Znicz Pruszków 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Śląsk 2 Wrocław 2-0 Lech 2 Poznań
Radunia Stężyca 1-0 KKS Kalisz

Pogoń Siedlce 4-2 Motor Lublin

Stal Rzeszów 2-1 Wigry Suwałki

Punktacja:

@Gizmo14

@Bazukaczeczek10

@ Nicekovsky10

@ DarO7

@Download :o6

zakończone.png

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...