Skocz do zawartości

przyjęta Darmowy vip

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję przedłużyć trwanie darmowego vipa na 23-9, mało osób jest od rana, ale do 9tej na pewno zbierałoby się więcej osób. Myslę, że ta propozycja może wyjść serwerowi na dobre.

Edytował/a przez Bengalski
  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

Wszystko fajnie, tylko jeden gracz parę dni temu rozmawiał ze mną i zwrócił mi uwagę na jedną ważną rzecz, mianowicie-osoby kupujące VIP'a mogą czuć się oszukane,  że VIP jest darmowy, a co dopiero przez taki długi okres (10h) na dobę. Typu "po co kupować skoro jest darmowy" .

Niemniej jest to na pewno fajny pomysł by przyciągnąć nowych graczy i cieszy mnie Twoja inicjatywa. 

Pozostaję NEUTRALNY.

• Kufel piwa 1

idob2.png.f6e1a2a4120b28143bf8857cb75a0bad.png.cc551a612a9c044edb868c2d6202e876.png.b644ee991acc3688c50d40114a1a7a8c.png

Jak na moje to IdoB ma trochę racji jeżeli chodzi o to że osoby z kupionym VIP'em mogą poczuć się trochę słabo, lecz z drugiej strony jest to godzina poranna gdzie atmosfera na serwerze jak i podejście samych graczy jest trochę inne niż w dzień (nie wiem czy przedstawiłem to dosyć jasno i zrozumiale XD) bynajmniej jak na moje taki mały update mógłby dodać serwerowi graczy niż ich odebrać.

:yes:Jestem na TAK. :yes:

• Kufel piwa 1

• Opiekun Mirage

Uważam, że póki co można wcielić to w życie serwera.

Jeśli uda nam się go rozkręcić do takiego stopnia, że o 9 będzie 24/24, to wtedy można czas cofnąć :)

• Kufel piwa 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...