Skocz do zawartości

Typowanie #29 1 Liga 16.08.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zapraszam do typowania 1 Ligi. 

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Miedź Legnica - Skra Częstochowa (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Resovia - Puszcza Niepołomice (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie - GKS Tychy (typujemy do 17.08 do godziny 20:30)
Stomil Olsztyn - Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
Arka Gdynia - Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

Górnik Polkowice - Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

 

Moje typy: 

Miedź Legnica 4-1 Skra Częstochowa (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Resovia 2-1 Puszcza Niepołomice (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 3-2 GKS Tychy (typujemy do 17.08 do godziny 20:30)
Stomil Olsztyn 1-2 Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
ŁKS Łódź 2-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)
Odra Opole 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

Górnik Polkowice 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2-0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 2-0 Skra Częstochowa (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)

Resovia 2-1 Puszcza Niepołomice (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)

Podbeskidzie 1-2 GKS Tychy (typujemy do 17.08 do godziny 20:30)

Stomil Olsztyn 0-2 Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)

ŁKS Łódź 3-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)

Arka Gdynia 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)

Odra Opole 3-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

 

Górnik Polkowice 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

GKS Katowice 1-3 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Miedź Legnica 2 - 1 Skra Częstochowa (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Resovia 3 - 0 @puszek Niepołomice (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)
Podbeskidzie 0 - 2 GKS Tychy (typujemy do 17.08 do godziny 20:30)
Stomil Olsztyn 1 - 3Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
Arka świnia 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)
Odra Opole 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

Górnik Polkowice 2-2 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedź Legnica 1 - 2 Skra Częstochowa (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)

Resovia 2 - 0 Puszcza Niepołomice (typujemy do 17.08 do godziny 18:00)

Podbeskidzie 1 - 3 GKS Tychy (typujemy do 17.08 do godziny 20:30)

Stomil Olsztyn 2 - 1 Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)

ŁKS Łódź 3 - 2 GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)

Arka Gdynia 2 - 1 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)

Odra Opole 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

 

Górnik Polkowice 1 - 2 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

GKS Katowice 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Stomil Olsztyn 0-1 Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
ŁKS Łódź 2-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 1-1 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)
Odra Opole 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

Górnik Polkowice 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
GKS Katowice 0-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Stomil Olsztyn 1-2 Korona Kielce (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
ŁKS Łódź 3-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 18.08 do godziny 18:00)
Arka Gdynia 2-1 Widzew Łódź (typujemy do 18.08 do godziny 20:30)
Odra Opole 0-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)

Górnik Polkowice 0-1 Chrobry Głogów (typujemy do 19.08 do godziny 18:00)
GKS Katowice 2-1 Sandecja Nowy Sącz (typujemy do 19.08 do godziny 20:30)

  • Kufel piwa 1

aa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki.png

Miedź Legnica 1-1 Skra Częstochowa
Resovia 1-1 Puszcza Niepołomice
Podbeskidzie 0-0 GKS Tychy
Stomil Olsztyn 0-1 Korona Kielce
ŁKS Łódź 2-2 GKS Jastrzębie
Arka Gdynia 3-1 Widzew Łódź
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec

Górnik Polkowice 0-0 Chrobry Głogów
GKS Katowice 0-0 Sandecja Nowy Sącz

Punktacja:

@Sobek6

@ DarO5

@Bazukaczeczek4

@ Nicekovsky4

@Gizmo4

@Download :o2

zakończone.png

  • Kufel piwa 3

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...