Skocz do zawartości

odrzucona Propozycja zmiany mapy i nie tylko.

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Możliwe, że temat pojawił się wcześniej...

Mamy dwa serwery dla mapy DD2, wiem że dla wielu to jedna z najprostszych i lubianych map, ale może warto pomyśleć nad zmianą jej na 4MAPS? 

Jest kilka zamienników, które sprawdziłyby się  - train, tuscan, aztec, cpl_mill, cpl_strike? 

Serwery DD2 są wielokrotnie przepełnione co jasno mówi o ich popularności. Na 4MAPS potrzeba (tak mi się wydaje) zmian. 

Mam też pytanie odnośnie "skakania/latania" .  Są tu zwolennicy i przeciwnicy, ja należę do tej drugiej grupy bo nie rozumiem co to wnosi do przyjemności z gry? Nie lepiej pójść na dedykowany serwer do sufrowania? 

Skiny? Ok, Zmiana modeli? Ok, Różne mapy w weekendy? Ok, Więcej HP? No nie wiem...byłbym na nie. 

Co o tym myślicie? To tylko luźne przemyślenia. Oczywiście nie będę płakał jak nic się nie zmieni. Ale warto by było. 

• Kufel piwa 1

sig.jpg

1 godzinę temu, MJOLNiR napisał:

Mamy dwa serwery dla mapy DD2, wiem że dla wielu to jedna z najprostszych i lubianych map, ale może warto pomyśleć nad zmianą jej na 4MAPS? 

Jest kilka zamienników, które sprawdziłyby się  - train, tuscan, aztec, cpl_mill, cpl_strike? 

Serwery DD2 serwerami DD2, tam jest tylko jedna mapa. Ja lubię sobie "urozmaicać" i czasem gram na 4 czy 5maps tak żeby co jakiś czas grać DD2, a nie oszukujmy się, jest to mapa najbardziej znana chyba dla każdego przedziału wiekowego i nikt nie ma z nią problemów.

Cytat

Mam też pytanie odnośnie "skakania/latania" .  Są tu zwolennicy i przeciwnicy, ja należę do tej drugiej grupy bo nie rozumiem co to wnosi do przyjemności z gry? Nie lepiej pójść na dedykowany serwer do sufrowania? 

Ja jestem zwolennikiem, wyszukaj sobie po nazwie SURF na cssetti.pl i zobacz ile serwerów jest do wyboru :japierdole3: Jak nie chcesz grać u Rusków to jest tylko 1 w Polsce surf.
Skakanie/latanie to mój styl grania i czy mam 2 skoki czy ich nie mam, zawsze muszę poświrować jakieś BH. Nawet jak nie chcę skakać to jest to mój nawyk/uzależnienie że coś muszę zrobić, nie potrafię trzymać W i ruszać myszką bo to jest i nudne i monotonne. 

Z tego co widzę to zarząd 4MAPS jakoś działa w tej sprawie:

12.4 Używanie SGS, GSJ, GS, DD a także stref służących rozpędzaniu się [Kick z powodem/Ban 3 dni/Ban 7 dni/Perm]

Ten punkt jest napisany tak że baardzo ogranicza latanie o którym piszesz @MJOLNiR

• Kufel piwa 4

Pozdrawiam, Quuai

image.png.c9e17115cb5b942a66214fbffe5103e2.png

Prawda o mapie DD2 jest taka, że jest to najpopularniejsza, najbardziej lubiana i najbardziej grywalna mapa. Tak więc pozbywając się jej, prawdopodobnie pozbylibyśmy się części graczy, co w ogóle nie wchodzi w grę. Pozostałe mapy, o których wspominasz pojawiały się (i prawdopodobnie jeszcze nieraz się pojawią) jako mapy weekendowe.

Co do latania po mapie, kolega wyżej wszystko wyjaśnił:

4 godziny temu, Quuai napisał:

Ja jestem zwolennikiem, wyszukaj sobie po nazwie SURF na cssetti.pl i zobacz ile serwerów jest do wyboru :japierdole3: Jak nie chcesz grać u Rusków to jest tylko 1 w Polsce surf.

Skakanie/latanie to mój styl grania i czy mam 2 skoki czy ich nie mam, zawsze muszę poświrować jakieś BH. Nawet jak nie chcę skakać to jest to mój nawyk/uzależnienie że coś muszę zrobić, nie potrafię trzymać W i ruszać myszką bo to jest i nudne i monotonne. 

Z tego co widzę to zarząd 4MAPS jakoś działa w tej sprawie:

12.4 Używanie SGS, GSJ, GS, DD a także stref służących rozpędzaniu się [Kick z powodem/Ban 3 dni/Ban 7 dni/Perm]

Ten punkt jest napisany tak że baardzo ogranicza latanie o którym piszesz @MJOLNiR

Jeśli ktoś ma taką potrzebę, żeby "poświrować" sobie myszką czy wykonywać jakieś dziwne piruety, to ja nie mam nic przeciwko. Oby tylko mieściło się to w ramach regulaminu i NIE prowadziło do utrudniania rozgrywki innym graczom.

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 2

• Admin 4MAPS

Ad1 

Dust jest najprostszą mapą w CS 1.6 dla początkujących graczy lub nowych. Nadal gracze chcą zmian map. Moim zdaniem standardowe mapy niech zostaną. Tak były już takie propozycje o zmianach map dlatego wprowadzone zostały weekendowe mapy, żeby każdy był zadowolony, że mapa, którą lubi jest grana. Niedawno było głosowanie odnośnie weekendowych mapek. Wybraliście system, który aktualnie obowiązuje. Kiedyś standardowa mapa została zmieniona na miesiąc bodajże w grudniu lub styczniu dokładnie nie pamiętam. Wówczas była zmiana zimowy Train za inferno. Był płacz i lament gdzie inferno itd. Każdemu się nie dogodzi a obecny system pozwala na trochę odskoczni od standardów. Pamiętaj zmiany na serwerze są robione pod graczy. Zawsze znajdzie się osoba która na wszystko będzie narzekać. 

Ad2 

Jesli chodzi o przewagę w rozgrywce jest ona zakazana. Więc nw co masz na myśli. 

Administracja i tak poszła na rękę gracza i zmieniła za owe przewinienie bana na 3 dni - kiedyś był tydzień. 

• Kufel piwa 4

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

• Junior Administrator
19 godzin temu, MJOLNiR napisał:

Na 4MAPS potrzeba (tak mi się wydaje) zmian. 

Rozwiń swoją wypowiedź w tej kwestii, abstrahując od mapy de_dust2. 4maps od wielu, wielu lat góruje nad serwerami z tego typu modem. Jestem za wszystkimi zmianami, które prowadzą do jeszcze lepszego rozwoju tego serwera, dlatego chętnie wysłucham wszystkich propozycji. 

Tytułem Twojego tematu jest „propozycja zmiany mapy i nie tylko”, ale jakoś tych propozycji nie umiem się dopatrzeć. „Skakania/latania” itd. są na serwerze zabronione, więc co w tym temacie chcesz zmieniać? 

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 1

nws_trine4_001.png

11 godzin temu, MinnieMouse napisał:

Tytułem Twojego tematu jest „propozycja zmiany mapy i nie tylko”, ale jakoś tych propozycji nie umiem się dopatrzeć. „Skakania/latania” itd. są na serwerze zabronione, więc co w tym temacie chcesz zmieniać? 

Witam

Temu graczowi generalnie chodzi o to, że jest ten podwójny skok na serwerze co według niego wręcz rujnuje to rozgrywkę (zwłaszcza jemu)

Domyślam się, że właśnie z tym ma problem.

Drugim jego problemem jest niemożność przebolenia tego, że zginął od gościa, który owy podwójny skok wykonał przez co uniknął śmierci od takiego "wspaniałego" gracza jakim on jest.

• Szklanka lemoniady 1

Co do dd2 to już pominę bo wszystko było powiedziane. Jednak nie ukrywam że weekendowe mapy to trochę mało jeśli chodzi o rotacje map, co prawda wszystkim nie dogodzisz.

Osobiście odpowiadają mi aktualne mapy, ale nie pogardziłbym gdyby nuke(albo inną mapke) raz w tygodniu bądź innym okresie czasowym zmieniali na inną z podstawowych map.

Pozdrawiam cieplutko Sławuś

• Kufel piwa 2
  • Szklanka lemoniady 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...