Skocz do zawartości

Typowanie #20 Premier Liga 10.08.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Typer

Witam, czas na Premier Liga - liga rosyjska.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy 
żadnych punktów
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

 

Wzór:

FK Nizhny Novgorod - FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow - Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny - Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov - CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow - Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar - Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan - Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi - FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)
 

Moje typy:

FK Nizhny Novgorod 2-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow 2-0 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny 1-3 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov 0-2 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow 1-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar 2-0 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan 3-0 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi 2-1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

  • Kufel piwa 2

aa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK Nizhny Novgorod 1-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Spartak Moscow 2-1 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Akhmat Grozny 1-3 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

FC Rostov 0-2 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

Lokomotiv Moscow 1-1 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)

FC Krasnodar 2-0 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

Rubin Kazan 2-0 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

FC Sochi 3-1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK Nizhny Novgorod 3-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Spartak Moscow 2-1 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Akhmat Grozny 2-3 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

FC Rostov 0-1 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

Lokomotiv Moscow 1-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)

FC Krasnodar 2-1 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

Rubin Kazan 2-0 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

FC Sochi 2-1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

FK Nizhny Novgorod 3-1 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow 1-0 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny 0-2 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov 0-2 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow 2-3 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar 2-0 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan 3-0 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi 0-2 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

FK Nizhny Novgorod 1 - 2 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Spartak Moscow 3 - 0 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)

Akhmat Grozny 1 - 3 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

FC Rostov 1 - 2 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)

Lokomotiv Moscow 3 - 2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)

FC Krasnodar 2 - 1 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

Rubin Kazan 3 - 2 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)

FC Sochi 3 - 1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

ezgif.com-video-to-gif_3.gif.7a436448ae5787f9ffdeac45786179b7.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

FK Nizhny Novgorod 0-1 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow 2-0 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny 1-2 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov 0-1 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow 1-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar 2-0 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan 3-1 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi 1-0 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór:

FK Nizhny Novgorod 1-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow 0-2 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny 1-1 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov 1-2 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow 0-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar 1-1 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan 2-1 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi 2-2 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK Nizhny Novgorod 2-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Spartak Moscow 3-1 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30)
Akhmat Grozny 1-2 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
FC Rostov 0-1 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00)
Lokomotiv Moscow 2-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30)
FC Krasnodar 2 -1 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
Rubin Kazan 2-4 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00)
FC Sochi 3-1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Typer

Wyniki.png.46b196dd3b4eb6a76ba58ee170ea11a7.png

FK Nizhny Novgorod 1-2 FC Ufa 
Spartak Moscow
1-0 Ural Yekaterinburg 
Akhmat Grozny
2-1 Dynamo Moscow 
FC Rostov
1-3 CSKA Moscow 

Lokomotiv Moscow 1-1 Zenit St. Petersburg 
FC Krasnodar
3-2 Arsenal Tula 
Rubin Kazan
1-1 Krylya Sovetov Samara 
FC Sochi
3-0 FK Khimki 

 

 

Punktacja:

@Gizmo11

@ DarO10

@Download :o9

@ Colorova8

@GUCCI8

@ Nicekovsky8

@Bazukaczeczek7

@Ojciec Chrzestny.2

1224662720_zakoczone.png.5a2ad851902f66112a54c249de30642a.png

  • Kufel piwa 2

aa.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...