Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Galeria MJOLNiR/THORO

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popracuj nad konturami wklejanych obiektów. Te butelki, szczególnie na dwóch ostatnich zdjęciach bardzo nienaturalnie wyglądają. Na przedostatniej pracy tło jest bardziej ostre od butelek, to też się rzuca w oczy. Poza tym ciekawe prace.

1289836540_sygnaturamrmih33.jpg.6eeca5f81d2893fec6111926ce9bd187.jpg

1 godzinę temu, hades napisał:

ale czemu tu jest sam alkohol :pepeStop:

Przez jakiś czas współpracowałem z branżą alkoholową - dlatego. 

1 godzinę temu, Mrmih33 napisał:

Popracuj nad konturami wklejanych obiektów. Te butelki, szczególnie na dwóch ostatnich zdjęciach bardzo nienaturalnie wyglądają. Na przedostatniej pracy tło jest bardziej ostre od butelek, to też się rzuca w oczy. Poza tym ciekawe prace.

To nie jest kwestia konturu butelki tylko modelu 3D. W umowach, które podpisuję nie mogę edytować modelów ani wprowadzać żadnych zmian wizualnych. Musiałbym znaleźć finalną pracę bo z tego co pamiętam dokładnie to samo napisałem do producenta. Finalnie ulotka/plakat wyglądała tak jak w załączniku - gdzie i tak kontury im nie przeszkadzały. Ale słuszna uwaga! :)

58679389_2378289565566866_4731145899495915520_n.png

46 minut temu, [FLEX] ][_(())]{(()) napisał:

Jest kozak. Też bym chciał umieć illustratora :smakosz:

YouTube i jedziesz z tutorialami! :)

• Kufel piwa 1

sig.jpg

23 minuty temu, MJOLNiR napisał:

To nie jest kwestia konturu butelki tylko modelu 3D. W umowach, które podpisuję nie mogę edytować modelów ani wprowadzać żadnych zmian wizualnych. Musiałbym znaleźć finalną pracę bo z tego co pamiętam dokładnie to samo napisałem do producenta. Finalnie ulotka/plakat wyglądała tak jak w załączniku - gdzie i tak kontury im nie przeszkadzały. Ale słuszna uwaga! :)

To by wiele wyjaśniało, ale jak to mówią "klient wie lepiej". :maklowicz: Za to te koszulki idealnie siadły, props!

1289836540_sygnaturamrmih33.jpg.6eeca5f81d2893fec6111926ce9bd187.jpg

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.