Skocz do zawartości

Typowanie #40 2 Liga 24.02.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 2 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Znicz Pruszków - Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań - Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce - Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg - KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice - Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard - Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice - Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

 

Moje typy:

Znicz Pruszków 0-2 Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 0-3 Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 3-2 Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 2-1 Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg 1-3 KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice 2-1 Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice 1-0 Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 2-1 Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 1-3 Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 2-2 Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-2 Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg 1 -0 KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice 2 -3 Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard 2-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice 2 -2 Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 1

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znicz Pruszków 1-2 Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa 2-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 3-1 Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-3 Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 1-2 Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg 2-1 KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice 1-3 Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard 3-1 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice 1-2 Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 1

ebote2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Znicz Pruszków 2-2 Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 1-0 Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 0-1 Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 0-1 Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice 2-0 Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice 3-1 Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

Znicz Pruszków 0-1 Wigry Suwałki (typujemy 27.02 do godziny 12:00)
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Lech 2 Poznań 0-1 Stal Rzeszów (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Pogoń Siedlce 1-2 Bytovia (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Olimpia Grudziądz 2-1 Motor Lublin (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)
Olimpia Elbląg 1-2 KKS Kalisz (typujemy do 27.02 do godziny 14:00)

GKS Katowice 2-0 Sokół Ostróda (typujemy do 27.02 do godziny 17:00)

Błękitni Stargard 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.02 do godziny 13:00)

Górnik Polkowice 1-0 Chojniczanka (typujemy do 28.02 do godziny 20:00)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Znicz Pruszków 1-2 Wigry Suwałki
Skra Częstochowa 1-0 Garbarnia Kraków
Lech 2 Poznań 5-1 Stal Rzeszów

Pogoń Siedlce 2-0 Bytovia
Olimpia Grudziądz 1-0 Motor Lublin
Olimpia Elbląg 1-0 KKS Kalisz

GKS Katowice 2-1 Sokół Ostróda

Błękitni Stargard 1-1 Śląsk 2 Wrocław

Górnik Polkowice 2-2 Chojniczanka

Punktacja:

@Bazukaczeczek12

@ Colorova9

@ DontPush9

@Egote9

@ DarO7

zakończone.png

  • Kufel piwa 2

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...