Skocz do zawartości

Typowanie #39 1 Liga 24.02.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin 4MAPS

Witam, czas na 1 Ligę.

Przypominam, że każdy spóźniony post to oczywiście warn (chodzi oczywiście o datę danego meczu, a nie całości).
Za poprawne wytypowanie wyniku otrzymujemy 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zwycięzcy otrzymujemy 2 punkty.
Za złe wytypowanie otrzymujemy 0 punktów.
Typujemy według podanego wzoru.
Powodzenia w typowaniu!

Wzór:

Resovia - Puszcza Niepołomice (typujemy 26.02 do godziny 15:00)
Arka Gdynia - GKS Jastrzębie (typujemy do 26.02 do godziny 16:00)
Widzew Łódź - Radomiak Radom (typujemy do 26.02 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź - Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja - Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn - GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec - Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów - Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce - Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

 

Moje typy:

Resovia 0-2 Puszcza Niepołomice (typujemy 26.02 do godziny 15:00)
Arka Gdynia 1-0 GKS Jastrzębie (typujemy do 26.02 do godziny 16:00)
Widzew Łódź 1-2 Radomiak Radom (typujemy do 26.02 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź 0-1 Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn 0-2 GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec 0-1 Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów 1-3 Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 2-1 Puszcza Niepołomice (typujemy 26.02 do godziny 15:00)
Arka Gdynia 0 -1 GKS Jastrzębie (typujemy do 26.02 do godziny 16:00)
Widzew Łódź 1-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.02 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź 3-2 Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja 1-0 Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec 1-3 Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów 4-2  Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce 2-2 Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

 

  • Kufel piwa 1

obraz.png.307e942847da4dc2e8e378cfa5f56ccb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resovia 3-1 Puszcza Niepołomice (typujemy 26.02 do godziny 15:00)
Arka Gdynia 3-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 26.02 do godziny 16:00)
Widzew Łódź 2-3 Radomiak Radom (typujemy do 26.02 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź 1-3 Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja 1-3 Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn 1-3 GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec 3-1 Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów 3-1 Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce 1-3 Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 1

ebote2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

Resovia 1-2 Puszcza Niepołomice (typujemy 26.02 do godziny 15:00)
Arka Gdynia 3-1 GKS Jastrzębie (typujemy do 26.02 do godziny 16:00)
Widzew Łódź 0-1 Radomiak Radom (typujemy do 26.02 do godziny 17:40)

ŁKS Łódź 1-1 Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja 0-2 Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn 0-2 GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec 1-2 Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów 2-1 Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

  • Kufel piwa 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dontpusz3k

ŁKS Łódź 0-2 Odra Opole (typujemy do 27.02 do godziny 12:40)
Sandecja 1-2 Miedź Legnica (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Tychy (typujemy do 27.02 do godziny 13:00)

Zagłębie Sosnowiec 0-1 Termalica (typujemy do 27.02 do godziny 15:00)

GKS Bełchatów 1-2 Górnik Łęczna (typujemy do 27.02 do godziny 16:00)

Korona Kielce 1-2 Chrobry Głogów (typujemy do 28.02 do godziny 12:40)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin 4MAPS

wyniki2.png

Resovia 2-1 Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia 1-0 GKS Jastrzębie
Widzew Łódź 1-1 Radomiak Radom

ŁKS Łódź 2-1 Odra Opole
Sandecja 2-0 Miedź Legnica
Stomil Olsztyn 1-2 GKS Tychy

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Termalica

GKS Bełchatów 1-2 Górnik Łęczna

Korona Kielce 2-2 Chrobry Głogów

Punktacja:

@ Colorova16

@Bazukaczeczek7

@ DontPush6

@Egote6

@ DarO4

zakończone.png

  • Kufel piwa 3

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...