Skocz do zawartości

odrzucona Wymiana map

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proponuje wymianę mapy de_nuke na jakąś mapę mniej stronnicza.

Wszyscy dobrze wiemy, że gra na tej mapie dla terrorystów jest katorgą i wiąże że w 90% z wygrana CT, którzy raszuja na potęgę.

Jeszcze gdyby był zachowany jakiś sensowny autobalance to spoko, ale gdy większość "Top graczy" wybiera na stałe CT to terro nie ma żadnych szans. 

Dodam jeszcze, że gdy przeniesie takiego "top grajka" do terro to siedzi 3/4 rundy na granicy tzw. strefy czerwonej .( Z pozdrowieniami dla Wenoxa, Kadafiego)

Propozycja- wrzucić na próbę jakąś inną mapkę, jeśli koniecznie chcecie Nuke to tego z dodatkowymi przejściami lub puścić Traina , Tuscana lub Cbble.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 1

Jestem zdecydowanie za, to samo jest przy mapie inferno ;) autobalance nie pomaga w tym przypadku, żeby zachować 4 mapsa wymienić na mapy które dadzą możliwość gry w ct i tt na tym samym poziomie. Tuscan i cbble ostatecznie train bylo by dobra opcja, nie każdy zna cbble, ale wszystko kwestia douczenia :). Chcoiazby na próbę żeby mieć pogląd czy liczba graczy/statystyki serwera nie spadają ;)

Edytował/a przez Werka
  • Kieliszek wódki 1

Jestem na nie. Wydaje mi się że problemem nie są mapy a to, że ludzie po przerzuceniu do tt, przechodzą z powrotem do ct (nie mówię że sam tak nie robię, bo robi tak nawet administracja która wydaje mi się powinna dawać przykład) . Moim zdaniem lepsza byłaby banicja na  godzinę przy próbie zmiany teamu lub przejścia na specta. Jednak jestem za dodaniem piątej mapy np.train.

Edytował/a przez Fkonopka
  • Kufel piwa 1

Dnia 15.10.2020 o 09:32, MinnieMouse napisał:

Cykl podstawowych 4 map był zmieniany już wiele, wiele razy. Graliśmy inferno, traina, ba, nawet westwooda. Za każdym razem któraś z map komuś nie odpowiadała i gracze podnosili raban, by wprowadzić zmianę. Z tego też tytułu wprowadziliśmy cykl weekendowych map i uważam, że w zupełności wystarczy. Stanowi doskonałe urozmaicenie od podstawowej czwórki, mapa zmienia się co weekend i dziwię się, że potrzebujecie kolejnych rotacji. Na prawdę staramy się dogodzić niemalże każdemu. Ile zmian tych map jeszcze potrzeba na serwerze 4MAPS? Może zaczniemy wprowadzać głosowania? Może zrobimy z niego 4fun? Może niech każdy wybierze sobie swoją mapkę a my stworzymy plugin-cud, który każdemu będzie odpalał inną w tym samym czasie? Ile ankiet dotyczących map potrzebujecie, w których notabene nie widziałam, byś głosował? 

Jeśli 4maps to za mało, jeśli weekendowe mapy zmieniające się co tydzień to za mało, to może faktycznie zmieniajmy co miesiąc wszystko wszędzie. Chciałabym tylko widzieć jakiś odzew w ankietach i tematach i moich własnych zapytaniach do was w tematach, co do których składane zostają nowe i nowe propozycje. 

Wałkowane jak ciasto na ruskie...
Nic nie zmieniać, tylko nauczyć się ucinać im ten rasz. Dopóki TT nie będzie grało razem (tak jak to robią CT przy raszu) to sytuacja będzie się powtarzała na każdej jednej mapie. W końcu to gra drużynowa.

• Kufel piwa 3

4LyrfsY.png

Ile osób na serwerze tyle różnych opinii. Jak wspominał @Wąski TDWtemat był wałkowany wiele, wiele razy i nigdy nikomu się nie dogodzi, dawno temu na 4maps z tego co pamiętam były mapy eldorado, cache, dust 2 ostatniej mapy nie pamiętam, ale również gracze narzekali. Od wczoraj też słyszę ze niektórym zaczynają przeszkadzać AWP - bo nagle cała drużyna CT gra AWP tylko w czym jest problem? Osobiście żadnego nie widzę. Broń jest normalnie dostępna dla każdego gracza więc, każdy może nią grać. Później, że wszyscy przechodzą do CT. Po to jest wybór drużyn, żeby z niego korzystać. Może jakimś rozwiązaniem było by usunąć wybór CT, TT i pozostawić automatyczne wybieranie drużyny. Co do zrobienia z 4maps serwera 4fun można mieć wielki wybór map ale w głosowaniu i tak będą wygrywać dd2, westwood, eldorado, inferno. Dobrze byłoby, aby więcej stałych graczy wypowiedziało się na ten temat, nie tylko 5 czy 10 osób, lub wzięło udział w jakiejś ankiecie np. czy zmieniać 4 mapy co miesiąc (w lutym dd2, inferno, nuke, mirage a marzec rats, westwood, eldorado, cache) - to oczywiście przykłady albo czy zrobić 4Fun może wtedy udało by się osiągnąć porozumienie. 

Jeśli wielu graczy domaga się zmiany nuke na inną to można byłoby zmienić testowo mapę na inną. Tylko wszyscy którzy się tej zmiany domagają niech napiszą na jaką. 

Edytował/a przez SepiX
  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1

sepix6.png.117a9ef95f3d7654d3ed8c1fc5b5c5e9.png

1 godzinę temu, SepiX napisał:

Może jakimś rozwiązaniem było by usunąć wybór CT, TT i pozostawić automatyczne wybieranie drużyny.

Ostatecznie i tak ktoś trafi do TT, a ktoś do CT i nie rozwiąże to głównego problemu. Moim zdaniem najlepiej zostawić tak jak jest.  Na inferno to ja nawet wolę grać w TT niż CT, a co do nuke wygranie rund w TT nie jest niemożliwe, wystarczy dobre zgranie drużyny, a nawet  sama jestem w stanie zraszwać dwór i dostać się na gniazdo. 

Nawet jeśli nuke zostanie zmieniony na inną mapę to znając życie też się komuś nie będzie podobać. Polakowi  nie dogodzisz.

• Kufel piwa 3

sygnaturka.png.4b363c6ece12651bb7b354c371db5c90.png

Cykl map jest już od jakiegoś czasu. Pamiętam jak w grudniu zmieniono jedną mapę na traina u już oczywiście był płacz bo co to za mapa jak ona wogóle może być grana... Więc zamiana map odpada bo tak czy siak coś Wam nie będzie pasować. Druga sprawa zaczynacie narzekać co po niektórzy na mapy weekendowe cytując klasyka niektórych "co to za gówno ".Sami mieliście prawo i otwarty temat żeby zaproponować mapki które Wam odpowiadają. Wybraliście takie i zostają one co tydzień wprowadzane. Nic Wam nie pasuje i pasować nie będzie. Bo skoro weekendowe nie pasują niektórym (nie określam nickami) to zapewne zmiana mamy na inna też wszystkim nie będzie odpowiadać. Niech zostanie tak jak jest. Skończy się cykl obecnie wybranych przez Was map będziecie mieli pole do popisu żeby i wasza ulubiona mapka była w jakiś z weekendów. Podsumowując jestem na NIE

• Kufel piwa 3

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Gość Mrmih33

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie, ponieważ po moich krótkich aczkolwiek szczegółowych obserwacjach doszedłem do wniosku w czym tkwi problem terrorystów na mapie de_nuke. Mianowicie:

Większość graczy na początku każdej rundy wbija na dach i skanują/kampią, zamiast próbować "rashować" bsy i skupiać się na realizowaniu celi mapy. Kończy się to zazwyczaj plecami od dworu.. To samo tyczy się inferno. 2-3 osoby idą midem, czy dywanami, a cała reszta stoooi na tej pochylni obok banana i czekają aż stado ct ich powybija (nie dotyczy sytuacji kiedy ktoś rzuci hasło na mikro i rzeczywiście wszyscy uderzają bananem, w innym wypadku nie ma to żadnego sensu, gdyż ct mają tam wiekszą przewage moim zdaniem).

W każdym razie jestem na nie. 

Jakiś czas temu byłbym na tak, ale od niedawna znalazłem sposób na teamowe rashowanie CT, wystarczy chwilę wyczekać, poskanować parę ścian, przy dobrym respie skontrować nicponi i w większości przypadków na koniec rundy wpada kilka fragów. Choć sam należę do "zwolenników" strony CT, przy minimalnym zgraniu TT z łatwością jest w stanie wygrywać rundy, bądź chociażby dostać się na bs-a i podłożyć pake. Wiadomo, że czasem trafi się cały team "niedzielnych grajków", którzy nie grają na chociażby przeciętym poziomie, ale to już rola autobalansu(choć do jego działania miałbym kilka zastrzeżeń).

• Kufel piwa 5

• Junior Administrator

Jest w tym trochę prawdy, że nuke jest mapą łatwiejszą dla CT. Nie jest jednak na tyle oporowo, by terroryści nie mieli żadnych szans. Pamiętajmy o tym, że CS jest grą dru-ży-no-wą. Moim zdaniem szanse CT na de_nuke są bardzo podobne do tych na de_inferno. A i ta mapa była zmieniana i ciągle pojawiają się jej powroty. 

Póki co zostawimy tak jak jest. Moja propozycja dla Was jako TT na njuku jest taka, by przestać kampić w okolicach respa, rzucić taktykę na początku rundy za którą podąży team i zobaczycie, że zajęcie bs'a wcale nie będzie takie trudne jeśli wejdzie w niego cała drużyna. 

• Kufel piwa 2
  • Kieliszek wódki 2
  • Lampka wina 3

nws_trine4_001.png

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...