Skocz do zawartości

Zakup drukarki do +/- 700 zł

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• VIP

Cześć, 
Tak jak w temacie interesuje mnie zakup drukarki (Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe).

Wymagania:
- Druk w kolorze 

- Skaner

- Rozsądna cena za tusz (może być taka, co obsługuje zamienniki)

VNwgrql.png

• Właściciel Sieci

Przez covida jest tragedia z dostępem do normalnych drukarek - przez ostatnie pół roku się czaiłem na laserówkę wielofunkcyjną, ceny i dostępność to dramat.

Ostatnio nawet szukałem atramentówki wielofunkcyjnej.. to co mogę polecić z czystym sumieniem to https://www.x-kom.pl/p/425677-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-inkbenefit-plus-dcp-t510w.html

Grubo ponad budżet, ten sprzęt normalnie kosztował 699zł w sklepach - ale jak wspomniałem przez covida wszystko poszło się dymać. Niemniej jest to sprzęt który służy u znajomych bez żadnych problemów a atrament ma śmiesznie tani.

• Kufel piwa 3
  • Kieliszek wódki 2

29 minut temu, Brawurowy napisał:

Mam ją i również polecam. Drukarka wiele przeżyła, a nadal sprawuje się doskonale. 

• Kieliszek wódki 2
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

jd123

Ja mogę polecić ten model mam go już jakiś czas i ciągle połączony z wifi 0 problemów druk z telefonu, laptopa, pc bez problemu działa.

Preferuje markę HP jeśli chodzi o drukarki to już 3 i bez problemowo każda działała. Z takich bajerów to ma fajny szybki skaner.

https://www.x-kom.pl/p/496524-urzadzenie-wiel-atramentowe-hp-officejet-pro-8023.html

Jeśli chodzi o tusz to musisz szukać bo ceny są różne.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...