Skocz do zawartości

Typowanie #2 Skoki Narciarski PŚ w Lahti 21.01.2021

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużony

Zapraszam do typowania kwalifikacji, konkursu drużynowego oraz konkursu indywidualnego.

Przypominam, że każdy spóźniony post to warn (chodzi oczywiście o datę danych zawodów, a nie całości).

Typujemy pierwszą piątkę. 
Za poprawne wytypowanie zawodnika/państwa wraz z miejscem. 3 punkty.
Za poprawne wytypowanie zawodnika/państwa w pierwszej piątce. 2 punkty.
Za złe wytypowanie nie otrzymujemy żadnych punktów.
Typujemy według podanego wzoru.

Aby typowanie nie było takie trudne, niżej daję listę aktualnego rankingu PŚ. (TOP 30)

Oczywiście można typować osoby spoza TOP 30.

Spoiler

image.png.ad6d97e5cf1744bc6250e4592961d800.png

 

Wzór:

Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00)

1.

2.

3.

4.

5.

 

Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15)

1.

2.

3.

4.

5.

 

Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)

1.

2.

3.

4.

5.

 

Moje typy:

Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00)

1. Kubacki

2. Granerud

3. Lanisek

4. Eisenbichler 

5. Stoch

 

Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15)

1. Polska

2. Norwegia

3. Niemcy

4. Austria

5. Japonia

 

Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)

1. Stoch

2. Geiger

3. Kubacki

4. Granerud 

5. Żyła

  • Kufel piwa 1
  • Kieliszek wódki 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00)

1. Lanisek

2. Stoch

3. Eisenbichler

4. Granerud

5. Żyła

 

Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15)

1. Norwegia

2. Niemcy

3. Polska

4. Japonia

5. Słowenia

 

Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)

1. Granerud

2. Eisenbichler

3. Żyła

4. Kubacki

5. Stoch

  • Kufel piwa 1

 

e.png.32ad6efa925d8e8bbdee9042c9f7a082.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00)

1. Stoch 

2. Kubacki

3. Johansson 

4. Granerud

5. Żyła 

 

Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15)

1. Polska

2. Norwegia

3. Niemcy 

4. Słowenia 

5. Austria 

 

Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)

1. Granerud

2. Stoch

3. Eisenbichler 

4. Kubacki 

5. Stękała 

  • Kufel piwa 1

 

STEAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00)

1. Lanisek

2. Eisenbichler

3. Stoch

4. Granerud

5. Żyła

 

Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15)

1. Norwegia

2. Polska

3. Niemcy

4. Słowenia

5. Japonia

 

Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)

1. Eisenbichler

2. Granerud

3. Kubacki

4. Żyła

5. Stoch

  • Kufel piwa 1

ebote2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużony

wyniki2.png.ccadab055a9d7c2c0556704d800d1108.png

Kwalifikacje:
1. Żyła
2. Eisenbichler
3. Granerud
4. Kubacki
5. Johansson

Konkurs drużynowy:
1. Norwegia 
2. Polska
3. Niemcy
4. Austria
5. Japonia

Konkurs indywidualny:
1. Johansson
2. Eisenbichler
3. Geiger
4. Granerud
5. Kraft

Punktacja:

@ DarO24

@Egote23

@Bazukaczeczek21

@11ruk3q.jpg kprosto4921

343480961_zakoczone.png.a8acc2d66695bf5778fb449900b456c9.png

  • Kufel piwa 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...