Skocz do zawartości

odrzucona Propozycja dodania punktu regulaminu

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Proponuję dodanie punktu regulaminu mówiącym o zakazie baitowania team mate'ów. Jest to nagminne, niektórzy gracze wręcz psują tym rozgrywkę na serwerze, gdy cała drużyna pod TT chce sie zmobilizować i zająć jakiś bombsite. Proponuję dodanie opcji najpierw upomnienia/kicka, następnie dopiero ewentualne kary czasowe, które zapewne nie będą potrzebne, jeżeli takowa zasada znajdzie się w regulaminie. Proszę o wypowiedź graczy oraz Administrację serwera 5vs5 Mirage :)

Edit: Najpierw wyjaśnienie dla @ Youmuuso co mi właściwie chodzi. Jest to styl gry żerujący na innych graczach i granie pod swoje statystyki nie patrząc na grę drużynową tzn. Bardziej podam sytuację, w której takie coś następuje: jest 2 graczy po stronie tt, czekających w pałacu na A na mirage, że może jakiś ct skróci i będzie kill otwierający. Jeden gracz stoi i czujnie obserwuje, a drugi stoi schowany (nie będąc AFK) i czeka, aż pierwszy gracz albo zabije przeciwnika, albo sam zginie. Jak on zginie gracz, który baituje wyłania się ze schowanej pozycji i zabija ciesząc się z tego, że to on zabił przeciwnika nie narażając swoich statystyk. 

Odpowiedź na komentarz @K9azikdotyczący graczy słabszych i grających np. Bez dźwięku jest taki, iż oni nie grają w taki sposób, to widać, jak ktoś celowo baituje, a widać jak ktoś tego nie zrobi celowo. Nie chodzi tutaj o pojedyńczą sytuację tylko sposób gry danej osoby, który psuje rozgrywkę innym graczom. Gracze wprost mówią jednogłośnie, że nie chcą z taką osobą grać i ogólnie psuje to atmosferę w drużynie. 

Dodam jeszcze, iż wiadomo, że komuś może się nie spodobać np. Mój sposób na rundę i zamiast na A pójdzie na B, lecz nie jest to wtedy baitowanie, bo nikt na tym nie traci. A takie celowe baitowanie jest naprawdę irytujące na dłuższą metę i są gracze, którzy to robią celowo.

Edytował/a przez Kashperek
Sprecyzowanie pomysłu

Wiem o co dokładnie chodzi JESTEM ZA ,ponieważ jest jeden gracz który tak robi i po prostu nie wiadomo co mu dać, czy kicka czy bana czy ostrzeżenie. Jak najbardziej ZA.

Pozdrawiam @HBS.

• Kufel piwa 1

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Jestem na Nie.

1. Gracze często grają bez mikrofonu a czasami nawet bez słuchawek lub z wyłączonym dźwiękiem i po prostu mogą nie usłyszeć jakiegoś infa. 

2. Nie każdemu musi się podobać twój pomysł na rundę.

3. Jest sporo nowych graczy którzy po prostu mogą nie rozumieć twoich pomysłów na grę lub nie umieją grać tak jak ty byś chciał.

Podsumowując, kick/ban za coś takiego tylko zniechęci graczy do serwera. Jest sporo osób, które lubią grać "solo" i nie przychodzą na serwer, aby grać teamowo tylko mieć fun z gry i nie powinno się ich za to karać.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...