Skocz do zawartości

odrzucona uwaga 5vs5

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka piszę taką uwagę nw czy ktoś już ją zgłaszał ale jak można zobaczyć jest to 5vs5 a gra 6 graczy na 6 nw czy to tak ma być ale piszę a skoro jest to jakiś błąd to składam od razu propozycję żeby było 5vs5 a 2 osoby jeszcze na widzu aby czekały na swoją kolej albo oglądały mecz. 

• Kufel piwa 4

Jak ja mam to ująć jestem na Tak oraz na Nie. Tak więc Ja jestem takie 60/40 Na tak, ale jeżeli będzie na nie (chyba) nic się nie stanie.

• Kufel piwa 2

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

Jako iż często gram na serwerze to się wypowiem - opcja 6vs6 często wprowadza w błąd, podczas gdy nie pokazuje na pasku 6 graczy, tylko 5. Plus jeżeli ma być to serwer, który upodabnia się do rankeda powinno być to 5vs5, a 2 pozostałe osoby powinny czekać na swoją kolej na Spectatorze. W związku z tym jestem ZA 5vs5, zamiast 6vs6.

• Kufel piwa 1

To nie jest żaden błąd tylko celowe zagranie. 5vs5 w nazwie serwera to tylko "chwyt marketingowy". :pop: Rozgrywka jest ustawiona na 6vs6, ponieważ na serwerze występuje częsta rotacja graczy (jedni wychodzą, drudzy zmieniają drużynę itd...), więc często dochodzi do sytuacji, że dana drużyna ma przewagę zawodnika (5vs6). Więc doszedłem do wniosku, że o wiele przyjemniej będzie grało się mając drużynę 5vs6 niż 4vs5.

Dodanie 1 więcej gracza do drużyny nie robi tak dużej różnicy i rozgrywka wciąż przypomina mecz al'a competitive. ;)  

• Kufel piwa 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...