Skocz do zawartości

Wydarzenia e-sportowe #2

 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wydarzenia e-sportowe

1. Karol "rallen " Rodowicz dołącza do x-kom AGO.

     X-kom AGO nie próżnuje i pozyskuje kolejnego zawodnika. Tym razem jest to Karol "rallen" Rodowicz, który od stycznia zeszłego roku pozostawał wolnym zawodnikiem. Jedyne wyjątki stanowiły krótkie epizody w barwach Illuminar Gaming i POLAND. Rallen jest kolejnym, bardzo doświadczonym zawodnikiem, który w ostatnim czasie trafił do x-kom AGO. Będzie to już jego 7 rok na scenie CS:GO, a w przeszłości reprezentował takie drużyny jak Team Kinguin, Aristocracy czy Illuminar Gaming. O klasie zawodnika, który przez cztery lata z rzędu wygrywał tytuł mistrza Polski (2016-2019) chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Nawet jeśli ostatnie kilka miesięcy spędził poza CS:GO nic nie stoi na przeszkodzie by znów wrócił do formy.

 

rallen

 

2. Rozlosowano grupy ESEA Premier.

       Nowy sezon ESEA Premier coraz bliżej. Sezon szczególny, bo w edycji 36. organizatorzy zdecydowali się nieco zamieszać i zmienili stosowany dotychczas system. Zamiast formatu „każdy z każdym” mamy więc podział na dwie autonomiczne grupy, których skład właśnie poznaliśmy. Co ciekawe, w zbiorze A znalazła się tylko jedna rodzima formacja. Jest nią Wisła All in! Games Kraków, która nadal nie zaprezentowała nam następcy przesuniętego niedawno na ławkę Wiktora „mynia” Kruka. O wiele ciekawiej pod względem polskich przedstawicieli jest w grupie B. To właśnie tam znalazł się m.in. PACT, ale również i powracające po krótkiej przygodzie z ESL Pro League x-kom AGO, które znajduje się obecnie w trakcie kadrowej rewolucji.

 

pgesport.png.ce49e01dd264b00cfdda578d270e3bf2.png

 

3. LCS Lock In, czas na debiut Perkza w C9.

        Sezon w League of Legends wystartował na dobre. W tym tygodniu codziennie mogliśmy oglądać profesjonalne rozgrywki z któregoś zakątka świata. Dzisiaj do tego zestawienia dochodzą rozgrywki w LoL Championship Series, które 2021 rok zaczyna od turnieju rozgrzewkowego pod nazwą LCS Lock In. Dziesięć zespołów podzielonych zostało na dwie grupy, z których do play-offów wychodzi aż osiem drużyn. Na start na Summoner’s Rifcie zameldują się zawodnicy 100 Thieves oraz TSM-u. Podopieczni Sørena „Bjergsena” Bjerga niemalże całkowicie przebudowali skład w trakcie okienka transferowego, pozostawiając zaledwie jednego zawodnika z poprzedniej wersji zespołu. W swoje szeregi ściągnęli między innymi wicemistrza świata z 2020 roku, Hu „SwordArta” Shuo-Chieha, dlatego też warto będzie śledzić poczynania TSM-u.

 

pglol.thumb.png.195f5ce0e6e39c88a921abccc0df6d88.png

 

źródła: https://cybersport.pl/282202/przed-nami-lcs-lock-in-czas-na-debiut-perkza-w-barwach-cloud9/

https://cybersport.pl/282174/rozlosowano-grupy-esea-premier-polacy-poznali-rywali/

https://esportmania.pl/counter-strike-global-offensive/rallen-dolacza-do-x-kom-ago/8wh1gp1?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=esportmania_fp

  • Kufel piwa 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...