Skocz do zawartości

odrzucona Ranking

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Składam propozycję stworzenia rankingu punktowego. Aktualnie komendy top oraz toptime prezentują wręcz identyczną statystykę, która świadczy nie tyle o umiejętności gracza, co czasie spędzonym na serwerze. Mam tu na myśli system ELO tzn. jeżeli gracz A posiadający większą ilość punktów ELO od gracza B go zabije otrzymuje mniejszą ilość punktów, a jeżeli gracz B zabije gracza A posiadającego więcej punktów otrzymuje ich więcej. Tak samo z traceniem punktów, jeżeli gracz A posiadający więcej punktów zostanie zabity przez gracza B posiadającego tych punktów mniej traci ich więcej niż straciłby gracz B. Mam nadzieję, że jako-tako każdy wie co mam na myśli. Aktualny system rankingowy nie bierze pod uwagę topki jako graczy z największymi umiejętnościami, a jedynie czas poświęcony na grę.

• Kufel piwa 1

Sęk jest w tym, że gracze nie lubią, kiedy tracą zbyt dużo punktów. Po prostu irytuje ludzi to jak jakiś nowy gracz zabije ich kilka razy a potem są stratni bo ze względu na swoją wysoką pozycję w rankingu zyskują mało punktów za zabójstwo. Jakiś czas temu podobny ranking był na serwerze Only Mirage i nie przyniosło to zadowolenia od strony graczy. 

• Kufel piwa 4

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...