Skocz do zawartości

przyjęta Propozycja

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka pomysłów na rozwój serwera:

1. Dodanie opcji votekicka, votebana oraz votemuta ze względu na brak aktywnych administratorów w godzinach porannych.

2. Dodanie rankingu punktowego, opierającego się na ELO tj. jeżeli gracz A posiadający 2000 punktów ELO zostanie zabity przez gracza B posiadającego tego ELO mniej dostaje mniej punktów, a gdy gracz B zabije gracza A posiadającego więcej punktów otrzymuje ich więcej. Aktualnie toptime oraz top są wręcz takie same, gdyż topka nie zależy od umiejętności gracza, lecz od czasu poświęconego na grę na serwerze.

3. Zmniejszenie prędkości poruszania się VIPa na domyślną, gdyż na 5vs5 jest ona zbyt OP i daje ogromną przewagę nad przeciwnikiem. 

4. Zmniejszenie ilości osób w drużynie do 5vs5, a możliwość gry 6 osoby tylko posiadając VIPa.

5. Naprawienie rund na kosy, gdyż VIPy posiadają armory, a reszta nie. Każdy gracz na kosach powinien posiadać armor.

6. Komunikacja drużyny przez całą rundę, wzamian dodanie opcji votemute w przypadku osób trollujących :)

Proszę o wypowiedzenie się w temacie.

Edit: @HBS.owszem, VIP powinien dawać przewagę, lecz szybkość poruszania się jest już zbyt duża. VIP ma wystarczająco dużą przewagę posiadając fundusze na gre "fulla" tu jest M4/Ak, armorem i pełnym zestawem granatów. A sama przewaga podczas grania np. 1vs1 clutcha jest bezsensowna jako iż jest to serwer 5vs5. Niejednokrotnie miałem możliwość używać VIP'a z losowania i wciąż twierdzę, iż jest to zbyt mocne i psuje rozgrywkę na serwerze. Oczywiście jest to tylko moja wizja, a ostateczna decyzja należy do @ Youmuus

Edytował/a przez Kashperek
  • Kufel piwa 1

JESTEM NA NIE! ponieważ 

1. Do tego jest Admin też od tego jest !report nie widzicie czy admin jest czy nie (jest niewidzialny). 

2. Od tego są punkty które już istnieją na serwerze. 

3. Po to jest VIP żeby coś dawał jakąś przewagę. 

4. Można zmniejszyć do 5v5, ale ta opcja dla VIP'a odpada. 

5. VIP jest do zabicia na lewy i prawy, albo mu zostaje 10hp albo dead. 

6. To odpada zostało to dodane nie dawno i chcę tak jak i reszta administracji (chyba) zobaczyć jak to się rozwinie. 

Wszystko jest na NIE

Dziękuję za wypowiedź. 

Z pozdrowieniami @HBS.

@kubek33

1. To jest moja opinia. 

2. Edytuj temat a nie odpowiadasz po raz drugi. 

Edytował/a przez HBS.
  • Kufel piwa 1

817487812_ogm(2).jpg.3fed7486f9d3c5cbfe23debd3e364c4c.jpg
Kontakt ze mną ;)
FaceBook

SteaM
Discord: Smutny.🥀#3493

29 minut temu, HBS. napisał:

JESTEM NA NIE! ponieważ 

1. Do tego jest Admin też od tego jest !report nie widzicie czy admin jest czy nie (jest niewidzialny). 

2. Od tego są punkty które już istnieją na serwerze. 

3. Po to jest VIP żeby coś dawał jakąś przewagę. 

4. Można zmniejszyć do 5v5, ale ta opcja dla VIP'a odpada. 

5. VIP jest do zabicia na lewy i prawy, albo mu zostaje 10hp albo dead. 

6. To odpada zostało to dodane nie dawno i chcę tak jak i reszta administracji (chyba) zobaczyć jak to się rozwinie. 

Wszystko jest na NIE

Dziękuję za wypowiedź. 

Z pozdrowieniami @HBS.

1. Chciałbym wspomnieć, że w godzinach 24-8 praktycznie nie ma wgl adminów online i czasem przez 3 mecze potrafią być osoby utrudniające rozgrywkę i to bardzo.
2. W 2 nie wiem czy zrozumiałeś za bardzo, chodzi bardziej o to że gracz w większą ilością pkt dostawał mniej za killa, a więcej za killa. Bo teraz po prostu liczy sie kto więcej gra na serwerze, a nie umiejętności.
3. No tutaj można się zgodzić, ale też kłócić. 
4. Skoro serwer 5v5 to zmniejszenie jest najlepszą opcją więc +.
5. To tylko kosy i tak będzie zmiana drużyny więc obojętne.
6. Bardziej wole pomysł Kashperka, ale zobaczymy jak potem będzie z tym.

@HBS.
1. Twoja opinia, a ja tylko próbuję Ci przedstawić jak to wygląda. 
2. Nie jestem twórcą tematu ;))

Edytował/a przez kubek33
xd
  • Kufel piwa 1

Skoro gram już trochę czasu na tym serwerze to pozwolę sobie przedstawić moją opinię.

1. Jestem na mocne NIE, ponieważ gracze by sobie na zbyt dużo pozwalali i dawali każdej możliwej osobie mute/kick dla zabawy. Była już chyba taka propozycja na innym serwerze i to nie przeszło więc myślę, że tu też nie da rady.

2.+/- spoko pomysł, ale wymaga dokładniejszego przemyślenia i omówienia wszystkich możliwości, żeby to sprawnie działało.

3. To prawda Vip ma sporą przewagę, można by trochę zmniejszyć, ale jak dla mnie nie jest to jakoś totalnie "broken"

4. Fajny pomysł jestem za.

5. Bez przesady nie zabierajmy już tym Vipom wszystkiego bo ludzie nie będą tego kupowali, jak jedynym dodatkiem, które otrzymuje Vip będzie pancerz i granaty.

6. Mnie się podoba zamysł taki jak jest teraz, czyli, że gracz żyjący po 5 sekundach od zginięcia innego już go nie słyszy.

• Kufel piwa 3

1. Jestem na NIE od tego jest admin a po drugie ludzie dal zabawy sie mutowali itd.

2. Fajny pomysł ale wymaga dokładniejszego przemyślenia 

3. Jak dla mnie można byłoby prędkosci zmiejszyc ale dodac dubbel jumpa 

4. Tutaj jestem za tym

5. Według mnie tutaj można się kłócić, ja bym zrobił ze na nożówce vip by miał 100hp i kevlar bo jednak za coś się płaci za tego vip'a 

6. Tutaj jestem za tym zamysłem tak jak @K9azikczyli tak jak jest , jest dobrze

Pozdrawiam :D

• Kufel piwa 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
 Udostępnij

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Utwórz nowe...