Skocz do zawartości
  • Utwórz nowe...

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: replacee

Nick oskarżonego: mateusz

Data i czas zdarzenia: 12.01.2021 17:07

Opis sytuacji: ban za niby używanego discorda , po pierwsze nie masz dowodów że siedze na dc a po drugie dawałeś info graczom na serwerze to ty jesteś adminem hahah śmieszne. Ty i hbs niszczycie włanie taki serwer. I wytłumacz mi jakim prawem dajesz mi perma za niby używanego discorda ? Masz dowody chłopie zastanów się co robisz bo to jest żałosne. Samo to że ktoś ci powie że gada na ts lub dc to może być nie prawda  więc hmmm jak dawałeś info graczom to czemu jesteś jeszcze w administracji

Dowody w postaci ss/demka: 

Skargi bez dowodów nie będą rozpatrywane!

2311b04c-3594-4a37-a34a-4734fa1cd137.png

• Kufel piwa 1

To tak sami sie przyznaliście że gadacie na dc. A potem mesa sam mówił że on śmieje się na dc. A po 3 i ostatnie to sam  powiedziałeś "Mateusz mesa mówi że masz małego sisuka"......thumb.png.f9a6d3ba2b52b43a0cb0b77f38556e43.png 

Edytował/a przez Łatwo
Danie dowodu.

7 minut temu, Łatwo napisał:

To tak sami sie przyznaliście że gadacie na dc. A potem mesa sam mówił że on śmieje się na dc. A po 3 i ostatnie to sam  powiedziałeś "Mateusz mesa mówi że masz małego sisuka"......thumb.png.f9a6d3ba2b52b43a0cb0b77f38556e43.png 

ale chłopie moge ci powiedzeć że siedzę w iglo i co 

Replacee prosze Ciebie ogarnij się nie raz jak byłem na serwie i słyszałem nie raz jak mówisz go kogoś "dawaj wbij na dc". Wtedy popełniałem błędy że wam nie dawałem perma bo ty się trochę za dużo pozwalasz.

11 minut temu, Łatwo napisał:

Replacee prosze Ciebie ogarnij się nie raz jak byłem na serwie i słyszałem nie raz jak mówisz go kogoś "dawaj wbij na dc". Wtedy popełniałem błędy że wam nie dawałem perma bo ty się trochę za dużo pozwalasz.

to chodz na anydeska sprawdzimy twoja aktywnosc na dc i na ts 

Ale szkoda ze ja nawet nie wchodze na dc jedynie to jak gram z kolegami a na ts wcale. I ja skonczełem pisać z tobą Youmuus zadecyduje czy dac ci unbana i mi ostrzezenie czy nie

Przed chwilą, Łatwo napisał:

Ale szkoda ze ja nawet nie wchodze na dc jedynie to jak gram z kolegami a na ts wcale. I ja skonczełem pisać z tobą Youmuus zadecyduje czy dac ci unbana i mi ostrzezenie czy nie

powiem ci tak nie rozśmieszaj mnie własnie sie przyzałeś ze grasz z kolegami to na ts więc ... 

Ale czy ty wiesz ze ja jedynie gram z kolegami w mma a nie na serwie. Na serwer wbijam jak nie gram mma. I teraz na serio koniec nie pisze juz z Toba

Przed chwilą, Łatwo napisał:

Ale czy ty wiesz ze ja jedynie gram z kolegami w mma a nie na serwie. Na serwer wbijam jak nie gram mma. I teraz na serio koniec nie pisze juz z Toba

udowodnisz to xd chłopie ja też moge sobie powiedziec ze gram tylko faceity na dc wez sie nie pogrążaj

Czy mi się wydaje czy @Łatwoi @HBS. nie doczytali regulaminu? XD

Ban jest za: 

3. Zakaz korzystania z  TS3, SKYPE, DISCORD i podobnych programów w celu ułatwienia sobie rozgrywki oraz podawania drużynie przeciwnej infa o swojej drużynie.

Już drugiego bana daliście z powodem "siedzenie na discord" (4chamed również takiego dostał). Nie zbyt rozumiem co złego jest w siedzeniu na komunikatorze głosowym i rozmowie z kolegami. Gdybyś miał dowody na to, że podają sobie info będąc w przeciwnych drużynach to jak najbardziej bym to zrozumiał ale nie w tym przypadku. Czytajcie regulamin ze zrozumieniem. A no i nie zaśmiecajcie tematu swoją rozmową tylko idźcie na priv.

• Kufel piwa 1

Counter-Strike_ Global Offensive 31.10.2020 17_34_39 (2).png

1 minutę temu, K9azik napisał:

Czy mi się wydaje czy @Łatwoi @HBS. nie doczytali regulaminu? XD

Ban jest za: 

3. Zakaz korzystania z  TS3, SKYPE, DISCORD i podobnych programów w celu ułatwienia sobie rozgrywki oraz podawania drużynie przeciwnej infa o swojej drużynie.

Już drugiego bana daliście z powodem "siedzenie na discord" (4chamed również takiego dostał). Nie zbyt rozumiem co złego jest w siedzeniu na komunikatorze głosowym i rozmowie z kolegami. Gdybyś miał dowody na to, że podają sobie info będąc w przeciwnych drużynach to jak najbardziej bym to zrozumiał ale nie w tym przypadku. Czytajcie regulamin ze zrozumieniem. A no i nie zaśmiecajcie tematu swoją rozmową tylko idźcie na priv.

dokładnie o to mi chodzi

Zbyt mało dowodów na to, że on rozmawiał z osobami z serwera na zewnętrznym komunikatorze.

Przypominam wszystkim, że na serwerze jest zakaz rozmawiania na zewnętrznych komunikatorach z osobami, które aktualnie są na serwerze.
Admin otrzymuje upomnienie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.