Skocz do zawartości

Pawelek xd

Użytkownik
  • Postów:

    9
  • Wpisy

    56
  • Dołączył/a:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    9h 2m 4s

Alkohol

18

1 obserwujący

O Pawelek xd

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 1 Sierpień

Informacje osobiste

  • Imię:
    Paweł
  • Gram na:
    4Maps

Ostatnio na profilu byli

245 wyświetleń profilu
  1. Ostatnimi czasy grywam na serwerze częściej wiec mogę udzielić się do tej propozycji. Propozycja nr.1 - To co napisał @ Misiu. ♥pod komentarzem @ ZrobieCiNalesniki:) i bedzie wszystko good. Jestem za! Propozycja nr.2 - Od jakiegoś czasu pomiędzy 2-4 osób siedzi na spec. przez dłuższy czas niż 5 minut. Niejednokrotnie admin @ noswerprosił ich o przejście do jednego bądź drugiego teamu, jest to mega obciążenie bo nie raz miałem osobiście problem z połączeniem się na serwer.
  2. Troszkę więcej czasu i coś by z tego było
  3. Szału nie ma ale lepsze to niż nic.
  4. Nick : Pawelek xd Województwo: Śląskie Miejscowość: Bielsko Biała
  5. Wykopałem zabytek z go moda
  6. Cypr 1-2 Szkocja (typujemy do 16.11 do godziny 15:00) Azerbejdżan 0-2 Walia (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Rosja 2-3 Belgia (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) San Marino 0-5 Kazachstan (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Słowenia 1-0 Łotwa (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Austria 4-1 Macedonia Północna (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Chorwacja 3-1 Słowacja (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Irlandia Północna 0-2 Holandia (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Izrael 0-3 Polska (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Niemcy 4-0 Białoruś (typujemy do 16.11 do godziny 20:45)
  7. Armenia 0-1 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Finlandia 3-0 Liechtenstein (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Norwegia 3-1 Wyspy Owcze (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Bośnia Hercegowina 2-4 Włochy (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Dania 5-0 Gibraltar (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Hiszpania 4-0 Malta (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Rumunia 1-3 Szwecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Szwajcaria 4-1 Gruzja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
  8. Turcja 3-2 Islandia (typujemy do 14.11 do godziny 18:00) Albania 1-0 Andora (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Anglia 5-0 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Czechy 2-1 Kosowo (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Francja 3-0 Mołdawia (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Portugalia 4-0 Litwa (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Serbia 3-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 20:45)
  9. Podbeskidzie 3-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 16.11 do godziny 12:40) Stomil Olsztyn 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.11 do godziny 15:00) Chojniczanka 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 16.11 do godziny 16:00) GKS Tychy 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 16.11 do godziny 17:00) Sandecja Nowy Sącz 3-1 Bruk-Bet Termalica (typujemy do 16.11 do godziny 17:00) Warta Poznań 2-0 Stal Mielec (typujemy do 17.11 do godziny 12:40)
  10. Witam 4maps 🖐️
  11. Cześć Pawelek xd, witaj na forum PoGrywamy.pl - mamy nadzieję, że miło spędzisz tu czas!

×
×
  • Utwórz nowe...