Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Pawelek xd

Użytkownik
  • Postów:

    6
  • Wpisy

    12
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    29m 19s

Alkohol

13

1 obserwujący

O Pawelek xd

  • Tytuł:
    Świeżak
  • Urodziny: 1 Sierpień

Informacje osobiste

Ostatnio na profilu byli

62 wyświetleń profilu
  1. Nick : Pawelek xd Województwo: Śląskie Miejscowość: Bielsko Biała
  2. Wykopałem zabytek z go moda
  3. Cypr 1-2 Szkocja (typujemy do 16.11 do godziny 15:00) Azerbejdżan 0-2 Walia (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Rosja 2-3 Belgia (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) San Marino 0-5 Kazachstan (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Słowenia 1-0 Łotwa (typujemy do 16.11 do godziny 18:00) Austria 4-1 Macedonia Północna (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Chorwacja 3-1 Słowacja (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Irlandia Północna 0-2 Holandia (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Izrael 0-3 Polska (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Niemcy 4-0 Białoruś (typujemy do 16.11 do godziny 20:45)
  4. Armenia 0-1 Grecja (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Finlandia 3-0 Liechtenstein (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Norwegia 3-1 Wyspy Owcze (typujemy do 15.11 do godziny 18:00) Bośnia Hercegowina 2-4 Włochy (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Dania 5-0 Gibraltar (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Hiszpania 4-0 Malta (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Rumunia 1-3 Szwecja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45) Szwajcaria 4-1 Gruzja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
  5. Turcja 3-2 Islandia (typujemy do 14.11 do godziny 18:00) Albania 1-0 Andora (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Anglia 5-0 Czarnogóra (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Czechy 2-1 Kosowo (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Francja 3-0 Mołdawia (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Portugalia 4-0 Litwa (typujemy do 14.11 do godziny 20:45) Serbia 3-0 Luksemburg (typujemy do 14.11 do godziny 20:45)
  6. Podbeskidzie 3-2 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 16.11 do godziny 12:40) Stomil Olsztyn 1-0 GKS Bełchatów (typujemy do 16.11 do godziny 15:00) Chojniczanka 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 16.11 do godziny 16:00) GKS Tychy 2-1 Radomiak Radom (typujemy do 16.11 do godziny 17:00) Sandecja Nowy Sącz 3-1 Bruk-Bet Termalica (typujemy do 16.11 do godziny 17:00) Warta Poznań 2-0 Stal Mielec (typujemy do 17.11 do godziny 12:40)
  7. 4. Zabijaka (może ja zacznę):
  8. Witam 4maps 🖐️
  9. Cześć Pawelek xd, witaj na forum PoGrywamy.pl - mamy nadzieję, że miło spędzisz tu czas!

×