Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Nayerbany

Opiekun serwera
 • Postów:

  23
 • Wpisy

  4
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Online na forum

  7h 35m 25s

Alkohol

49

7 obserwujących

O Nayerbany

 • Tytuł:
  Opiekun DR
 • Inne grupy
  VIP

Ostatnio na profilu byli

257 wyświetleń profilu
 1. Na jaki okres kupujesz VIP'a? Miesiąc Forma płatności (SMS/Przelew): Przelew Preferowany kontakt: Forum, steam
 2. Zwolnienie (powyżej 3 dni nieobecności): Nick: Nayerbany Data: 03.02.2020 - 07.02.2020 Powód: Sprawy prywatne.
 3. Fajny zakładzik, częściej muszą być takie 3 dyszki tutaj
 4. Wszystko widać w czasach rozpisanych wyżej przez @Dystopia Następnym razem warto przeczytać regulamin bądź info, które się pokazuje na czacie(bo po coś jest ), a nie w kółko robić to samo mając pretensje, że się wreszcie bana dostało.
 5. Propozycję do RS'ów dodajemy w temacie, który jest tworzony co miesiąc przez @ Brawurowy: Nie robimy własnych, osobnych tematów z propozycjami do RS.
 6. Zaproponowałeś usunięcie map, na które mało kto narzeka i robią dość dobre wyniki, co wkleił @ [FLEX] ][_(())]{(()) wyżej. Z 6 Twoich map zaproponowanych, tak jak @ BrawurowyCi dał linka to warto się zapoznać bo chociażby rizzy_x jest w jednej z rotacji. Co do pozostałej 5 map, po kolei: Deathrun_pacman2 przy levelach oraz klasach na naszym serwerze jest to kolejna krótka, prosta i zbędna mapa, a właśnie takie staraliśmy się ograniczyć przy doborze pod zmiany zbioru map, które aktualnie są rotacyjne i stałe. Deathrun_given_fx - to samo co powyższa, a może nawet gorzej. Deathrun_castle_fg, Deathrun_oldtimes_b4 oraz Deathrun_nored to są mapy, na które musielibyśmy poświęcić kilka godzin patrząc na to jakie potrafią być pobugowane niektóre ich elementy oraz potrzebowalibyśmy postawić tam kilkadziesiąt ścian, żeby dobrze je zabezpieczyć. Co do klasy to myślę, że warto byłoby podać jakikolwiek zarys jakby miała wyglądać. Jeżeli chodzi o plugin do wyrzucania graczy afk jest do przemyślenia, aczkolwiek nie wiem czy jest aż tak bardzo potrzebny.
 7. Moim zdaniem prace są ładne i nieprzekombinowane. Skoro rzeczywiście przyda się pomoc przy grafice to myślę, że jako osoba, która już się w tym orientuje będziesz spełniał swoje zadania. Jestem na tak.
 8. Na DR bany za wykorzystywanie slow'a z NS już padały, więc pierwszy raz to nie jest. Ty na dodatek jak była sytuacja, że ludzie patrzeli na kogoś kto pokazywał jak mapę przechodzi to jeszcze nawołujesz, żeby ktoś patrzył na Ciebie bo robisz vmax. Ze względu na to, że jest to Twoje pierwsze takie przewinięcie i nawet pofatygowałeś się o odwołanie, to prosiłbym AC o zmianę długości bana do 1 dnia. A Ciebie na ten moment upominam i radzę nie wykorzystywać tego, że na klientach NS jest możliwość takiego ułatwienia sobie, gdzie jest dużo łatwiej zrobić taki rekord vmax.
 9. Niepotrzebnie kontynuowałeś temat tym samym zaczepiając go nadal i prowokując do tego również. Skargę odrzucam.
 10. Po obejrzeniu demek widać jak stoisz za TT, nie dając szans na równą walkę, a o to właśnie chodzi. Skargę uznaję za niesłuszną.
×