Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Skull

Użytkownik
 • Postów:

  7
 • Wpisy

  255
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Online na forum

  1d 8h 13m 42s

Alkohol

10

1 obserwujący

O Skull

Informacje osobiste

 • Imię:
  Skull
 • Lokalizacja:
  Woj. Wielkopolskie
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  DD2#2

Ostatnio na profilu byli

151 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem jaką dokładnie @ Misiu. ♥ma wersje dawania info, lecz z tego co pamiętam to działanie pluginu jest na zasadzie że na X (tu gdzie X czas jaki został ustawiony) Można dać info bez ograniczeń przez ten dany czas. teoretycznie jak i praktycznie można to zablokować, czyli ograniczyć do jednej wiadomości. Lecz czy ma to sens? Plugin i tak po X czasie blokuje już możliwość info. @krystofairStandardowo info po śmierci jest ustawiane na 5 sekund. Lecz nie wiem na ile ma @ Misiu. ♥
 2. Szukam dziewczyna co Kochana za nic, szukam bo kochać za nic chce! :D

 3. Było to w planach, jak i rozważane to pewnie przez @ Misiu. ♥jeszcze będzie. Lecz póki co jest dylemat nad wychwytaniem aby zapisywało wartość DMG obliczając zadane obrażenia. Co jest bardzo trudne do wychwycenia odpowiednie. udało nam się jedynie wychwytywać póki co zadane DMG typowe, czyli ile DMG zadajesz ogólnie nie obliczając ile tak naprawdę zabrałeś obrażeń. Przykład z dla zrozumienia: z AWP HS zadajesz ponad 400 i tą wartość zapisuje, zamiast wartość ile gracz stracił HP. Lecz ostateczna decyzja należy do @ Misiu. ♥
 4. Ostatnio z Bratanicą (Brata córką) oglądałem bajkę o jaką mnie prosiła żeby jej włączyć. I spodobała mi się jedna nutka z bajki. Nie dawno ją znalazłem. Ma naprawdę pozytywny wpływ na człowieka. Polecam! Nie wiem pod jaki gatunek muzyczny się zalicza więc wrzucam tu gdzie wrzuciłem. Polem odsłuchać całą!
 5. Polecam! Zajebiście poprawia nastrój! Polecam na dobrym sprzęcie, przy odpowiednim basie
 6. Yyyyy!? A co ja tu kuźwa robię? Wielkie Dziękuje! I gratulacje dla Pozostałych!
 7. Skull

  [Q&A #11] Milobob123

  [P] Czy to prawda że spamujesz na Chatbox w celu wbicia się na podium? [P] Jaką masz swoją samo ocenę? [P] Czy próbujesz do każdej dziewczyny z sieci zagadać? [P] Czy potrafisz być uległy dziewczyną z sieci? OFF [P] Bardziej żyjesz światem wirtualnym czy realnym? [P] Twoje 3 ulubione gry prócz CS 1.6 ? [P] Masz więcej wrogów czy przyjaciół w wirtualnym świecie? [P] Jaką dziewczynę z sieci lubisz najbardziej? [P] Jaką dziewczynę z sieci nie lubisz najbardziej? [P] Kto Cię najbardziej wkurza na sieci? [P] Z kim na sieci masz najlepszy kontakt?
 8. Cześć GOGO! (Nowy trent przywitania)
 9. Usunięcie całkowicie VIP'a choćby na czas rozkręcenia bardziej serwera. VIP potrafi na tym typu Modzie zniechęcić graczy gdyż każdy powinien być równy. Na tym polega rozgrywka. Stworzenie blokady na zwiększanie poziomu jak i obniżanie przeciwnikowi z Knife. Można użyć do 3-Max 5 razy na mapę. Bardzo przydatne. Moge się nawet sam podjąć przeróbki tego, wystarczy wysłać mi aktualne *.sma gdyż nie wiem jaka jest obecna wersja wgrana oraz czy już nie były robione modyfikacje. Dokupienie dodatkowej reklamy. Nie wiem czy istnieją jeszcze jakieś boostery prócz cssetti. Myślę że tak. Jeśli nie, to zwiększenie reklamy na cssetti. Ustawienie komendy: sv_airaccelerate "0" ewentualnie na sv_airaccelerate "1" - Chyba nie muszę tłumaczyć tej komendy? W skrócie, znacznie utrudni wykonywanie choćby AutoBH skryptem, bądź tym podobne. Dopisanie bądź zmiana parametrów startowych: -sys_ticrate 650 - Czym większa tym gorzej na tego rodzaju moda. większe wartości są odpowiednie na Classic serwery. -pingboost 1 - Przydatne. -num_edicts 1800 - Odpowiada za ilość bytów, standardowo 900 jest. Niby nie wymagane na GG, lecz z doświadczenia się przekonałem że warto tą komendę mieć zwiększoną.Na nie których mapach daje to efekt.
 10. Przyznam że fajne, zarówno śmieszne jak i można dużo się dowiedzieć.! alko leci!
 11. Ja lubię mieć czystość i odpowiednio poumieszczane. Aczasem zdarza się syf
×