Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Download :o

Admin 4MAPS
  • Postów:

    26
  • Wpisy

    3
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    15h 9m 8s

Alkohol

22

O Download :o

  • Tytuł:
    Admin 4MAPS

Ostatnio na profilu byli

104 wyświetleń profilu
  1. Cagliari 1 - 2 Napoli (typujemy do 16.02 do godziny 18:00) Lazio 0 - 1 Inter (typujemy do 16.02 do godziny 20:45) AC Milan 2 - 0 Torino (typujemy do 17.02 do godziny 20:45)
  2. Arsenal 3 - 2 Newcastle (typujemy do 16.02 do godziny 17:30) Chelsea 1 - 2 Manchester Utd (typujemy do 17.02 do godziny 21:00)
  3. Brest 1 - 1 St. Etienne (typujemy do 16.02 do godziny 17:00) Reims 0 - 1 Rennes (typujemy do 16.02 do godziny 17:00) Lille 0 - 1 Marsylia (typujemy do 16.02 do godziny 21:00)
  4. Dortmund 2 - 1 Frankfurt (typujemy do 14.02 do godziny 20:30) Augsburg 1 - 1 Freiburg (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Hoffenheim 2 - 1 Wolfsburg (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Paderborn 1 - 1 Hertha (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) RB Lipsk 1 - 0 Brema (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Union Berlin 1 - 1 Leverkusen (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Dusseldorf 1 - 0 Moenchengladbach (typujemy do 15.02 do godziny 18:30) FC Koeln 1 - 3 Bayern (typujemy do 16.02 do godziny 15:30) Mainz 1 - 2 Schalke (typujemy do 16.02 do godziny 18:00)
  5. Trefl Gdańsk 3 - 2 Cuprum Lubin (typujemy do 14.02 do godziny 17:30) AZS Olsztyn 3 - 1 Ślepsk Suwałki (typujemy do 14.02 do godziny 20:30) Czarni Radom 3 - 2 Verva Warszawa (typujemy do 15.02 do godziny 14:45) Resovia Rzeszów 3 - 2 MKS Będzin (typujemy do 15.02 do godziny 20:30) Skra Bełchatów 2 - 3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 16.02 do godziny 14:45) CMC Zawiercie 2 - 3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 16.02 do godziny 17:30) GKS Katowice 3 - 1 Visła Bydgoszcz (typujemy do 17.02 do godziny 20:30)
  6. Kunlun (typujemy do 11.02 do godziny 13:30) Jekaterynburg (typujemy do 11.02 do godziny 15:00) Ufa (typujemy do 11.02 do godziny 15:00) Jarosław (typujemy do 11.02 do godziny 17:00) CSKA Moskwa (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) Jokerit - Traktor Czelabińsk (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) Kazań (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) Podolsk (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) Sp. Moskwa (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) St. Petersburg (typujemy do 11.02 do godziny 17:30) Dyn. Mińsk (typujemy do 11.02 do godziny 18:30)
  7. Spróbuj sprawdzić spójność plików gry
  8. Atl. Madryt 2 - 1 Granada (typujemy do 8.02 do godziny 21:00) Espanyol 1 - 1 Mallorca (typujemy do 9.02 do godziny 12:00) Real Sociedad 1 - 0 Ath. Bilbao (typujemy do 9.02 do godziny 14:00) Osasuna 1 - 3 Real Madryt (typujemy do 9.02 do godziny 16:00) Celta Vigo 0 - 2 Sevilla (typujemy do 9.02 do godziny 18:30) Betis 0 - 3 FC Barcelona (typujemy do 9.02 do godziny 21:00)
  9. Moenchengladbach 1 - 1 FC Koeln (typujemy do 9.02 do godziny 15:30) Bayern 1 - 0 RB Lipsk (typujemy do 9.02 do godziny 18:00)
  10. Amiens 0 - 2 Monaco (typujemy do 8.02 do godziny 20:00) Dijon 2 - 1 Nantes (typujemy do 8.02 do godziny 20:00) Metz 0 - 2 Bordeaux (typujemy do 8.02 do godziny 20:00) Nice 2 - 2 Nimes (typujemy do 8.02 do godziny 20:00) Rennes 1 - 2 Brest (typujemy do 8.02 do godziny 20:00) Montpellier 1 - 1 St. Etienne (typujemy do 9.02 do godziny 15:00) Strasbourg 1 - 0 Reims (typujemy do 9.02 do godziny 17:00) PSG 2 - 0 Lyon (typujemy do 9.02 do godziny 21:00)
  11. Verona 1 - 2 Juventus (typujemy do 8.02 do godziny 20:45) Spal 1 - 1 Sassuolo (typujemy do 9.02 do godziny 12:30) Brescia 2 - 0 Udinese (typujemy do 9.02 do godziny 15:00) Genoa 1 - 1 Cagliari (typujemy do 9.02 do godziny 15:00) Napoli 3 - 1 Lecce (typujemy do 9.02 do godziny 15:00) Parma 2 - 1 Lazio (typujemy do 9.02 do godziny 18:00) Inter 0 - 2 AC Milan (typujemy do 9.02 do godziny 20:45)
  12. Dziękuję za prace, można już chyba zamykać
  13. Rodzaj grafiki: Awatar steam Tematyka: CS 1.6 lub CS:Gao Kolorystyka: Niebieski lub zielony jak się znajdzie, a jak nie to może być czarny Napisy: Download Preferowany obrazek: Dowolny Uwagi: Brak
  14. Piątek: Mistifis Gaming Fnatic SK Gaming G2 Esports Sobota: Team Vitality SK Gaming Mistifis Gaming MAD Lions G2 Esports
  15. Everton 2 - 0 Crystal Palace (typujemy do 8.02 do godziny 13:30) Brighton 1 - 1 Watford (typujemy do 8.02 do godziny 18:30) Sheffield Utd 2 - 1 Bournemouth (typujemy do 9.02 do godziny 15:00) Manchester City 3 - 2 West Ham (typujemy do 9.02 do godziny 17:30)
×