Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Deguś

VIP
  • Postów:

    32
  • Wpisy

    36
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    37m 3s

Alkohol

17

O Deguś

  • Tytuł:
    Świeżak
  • Urodziny: 31.07.2001

Ostatnio na profilu byli

58 wyświetleń profilu
  1. Chce umrzeć. Wesołych świąt xd
  2. Marsylia 2-1 Brest (typujemy do 29.11 do godziny 20:45)Strasbourg 1-3 Lyon (typujemy do 30.11 do godziny 17:30)Lille 1-1 Dijon (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Montpellier 2-2 Amiens (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Nice 2-3 Angers (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Nimes 3-1 Metz (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Reims 0-3 Bordeaux (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Nantes 1-2 Toulouse (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Rennes 1-2 St. Etienne (typujemy do 1.12 do godziny 17:00)Monaco 1-4 PSG (typujemy do 1.12 do godziny 21:00)
  3. Schalke 2-0 Union Berlin (typujemy do 29.11 do godziny 20:30)FC Koeln 1-3 Augsburg (typujemy do 30.11 do godziny 15:30)Hertha 1-2 Dortmund (typujemy do 30.11 do godziny 15:30)Hoffenheim 3-1 Dusseldorf (typujemy do 30.11 do godziny 15:30)Paderborn 2-3 RB Lipsk (typujemy do 30.11 do godziny 15:30)Bayern 3-1 Leverkusen (typujemy do 30.11 do godziny 18:30)Moenchengladbach 3-0 Freiburg (typujemy do 1.12 do godziny 15:30)Wolfsburg 1-1 Bremen (typujemy do 1.12 do godziny 18:00)Mainz 2-2 Frankfurt (typujemy do 2.12 do godziny 20:30)
  4. Brescia 1- 3 Atalanta (typujemy do 30.11 do godziny 15:00)Genoa 0-2 Torino (typujemy do 30.11 do godziny 18:00)Fiorentina 2-1 Lecce (typujemy do 30.11 do godziny 20:45)Juventus 3-1 Sassuolo (typujemy do 1.12 do godziny 12:30)Inter 3-1 Spal (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Lazio 1-0 Udinese (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Parma 2-2 AC Milan (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Napoli 3-1 Bologna (typujemy do 1.12 do godziny 18:00)Verona 1-2 AS Roma (typujemy do 1.12 do godziny 20:45)Cagliari 3-1 Sampdoria (typujemy do 2.12 do godziny 20:45)
  5. Newcastle 1 - 3 Manchester City (typujemy do 30.11 do godziny 13:30) Burnley 2 - 2 Crystal Palace (typujemy do 30.11 do godziny 16:00) Chelsea 2-2 West Ham (typujemy do 30.11 do godziny 16:00) Liverpool 3-0 Brighton (typujemy do 30.11 do godziny 16:00) Tottenham 2-0 Bournemouth (typujemy do 30.11 do godziny 16:00) Southampton 1 -1 Watford (typujemy do 30.11 do godziny 18:30) Norwich 2-0 Arsenal (typujemy do 1.12 do godziny 15:00) Wolves 2-1 Sheffield Utd (typujemy do 1.12 do godziny 15:00) Leicester 4-2 Everton (typujemy do 1.12 do godziny 17:30) Manchester Utd 1 - 2 Aston Villa (typujemy do 1.12 do godziny 17
  6. Zagłębie Sosnowiec 1- 2 Bruk-Bet Termalica (typujemy do 29.11 do godziny 18:00)Stal Mielec 2- 2Podbeskidzie (typujemy do 30.11 do godziny 12:40)GKS Jastrzębie 1 - 3 Stomil Olsztyn (typujemy do 30.11 do godziny 13:00)Sandecja Nowy Sącz 2- 0 Puszcza (typujemy do 30.11 do godziny 17:00)Chojniczanka 1- 0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 30.11 do godziny 18:00)Radomiak Radom 2 - 2 GKS Bełchatów (typujemy do 1.12 do godziny 12:40)Warta Poznań 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 1.12 do godziny 13:30)Odra Opole 3 - 2 GKS Tychy (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Chrobry Głogów 2- 3 Miedź Legnica (typujemy do 1.12 do godziny 19:30)
  7. Zagłębie Lubin 2- 2Górnik Zabrze (typujemy do 29.11 do godziny 18:00)Wisła Płock 2 - 3 Lech Poznań (typujemy do 29.11 do godziny 20:30)Arka Gdynia 1- 4 Pogoń Szczecin (typujemy do 30.11 do godziny 15:00)Piast Gliwice 3 - 2 Śląsk Wrocław (typujemy do 30.11 do godziny 17:30)Legia Warszawa 3- 1 Korona Kielce (typujemy do 30.11 do godziny 20:00)Raków Częstochowa 1- 3 Jagiellonia Białystok (typujemy do 1.12 do godziny 12:30)ŁKS Łódź 2- 2Cracovia (typujemy do 1.12 do godziny 15:00)Wisła Kraków 1 -3 Lechia Gdańsk (typujemy do 1.12 do godziny 17:30)
  8. Ślepsk Malow Suwałki 3- 1 Cuprum Lubin ( typujemy do 30.11 do godziny 20:30 ) BKS Visła Bydgoszcz 3-2 Indykpol AZS Olsztyn ( typujemy do 02.12 do godziny 17:30 ) MKS Będzin 0 - 3Trefl Gdańsk ( typujemy do 02.12 do godziny 20:30 ) Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 -2 GKS Katowice ( typujemy do 30.11 do godziny 17:30 ) Projekt Warszawa 0 - 3 Asseco Resovia Rzeszów ( typujemy do 01.12 do godziny 20:00 ) Jastrzębski Węgiel 3- 1 PGE Skra Bełchatów ( typujemy do 30.11 do godziny 14:45 ) Aluron Virtu CMC Zawiercie 1-3 Czarni Radom ( typujemy do 01.12 do godziny 14:45 )
  9. Valencia 1- 3 Chelsea (typujemy do 27.11 do godziny 18:55) Zenit 1-2 Lyon (typujemy do 27.11 do godziny 18:55) FC Barcelona 3 -1 Dortmund (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) Genk 0 - 1 Salzburg (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) Lille 1 - 3 Ajax (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) Liverpool 3-1 Napoli (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) RB Lipsk 2 - 0 Benfica (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) Slavia Praga 2- 4 Inter (typujemy do 27.11 do godziny 21:00)
  10. Galatasaray 2 - 2Club Brugge (typujemy do 26.11 do godziny 18:55) Lok. Moskwa 2 -1 Leverkusen (typujemy do 26.11 do godziny 18:55) Atlanta 0 - 2 Din. Zagreb (typujemy do 26.11 do godziny 21:00) Crvena Zvezda 2 - 5 Bayern (typujemy do 26.11 do godziny 21:00) Juventus 3 -1 Atl. Madryt (typujemy do 26.11 do godziny 21:00) Manchester City 4 - 1 Szachtar (typujemy do 26.11 do godziny 21:00) Real Madryt 2 -3 PSG (typujemy do 26.11 do godziny 21:00) Tottenham 3 - 0 Olympiakos (typujemy do 26.11 do godziny 21:00)
  11. Deguś

    [Q&A #1] Miętowa

    [P] Zatańczymy jak Alexander Pistoletov XD ?
  12. Atalanta 1-3 Juventus (typujemy do 23.11 do godziny 15:00) AC Milan 0-3 Napoli (typujemy do 23.11 do godziny 18:00) Torino 1-3 Inter (typujemy do 23.11 do godziny 20:45) Bologna 1-1 Parma (typujemy do 24.11 do godziny 12:30) AS Roma 3-1 Brescia (typujemy do 24.11 do godziny 15:00) Sassuolo 2-3 Lazio (typujemy do 24.11 do godziny 15:00) Verona 1-2 Fiorentina (typujemy do 24.11 do godziny 15:00) Sampdoria 2-2 Udinese (typujemy do 24.11 do godziny 18:00) Lecce 0-0 Cagliari (typujemy do 24.11 do godziny 20:45) Spal 0-1 Genoa (typujemy do 25.11 do godziny 20:45)
×