Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Dystopia

Moderator
 • Postów:

  121
 • Wpisy

  977
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  3
 • Online na forum

  4d 8h 17m 28s

Dystopia wygrał/a w ostatnim dniu 1 Luty

Dystopia miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

412

7 obserwujących

O Dystopia

 • Tytuł:
  ~.~
 • Inne grupy
  Admin DR , Redaktor

Ostatnio na profilu byli

2 119 wyświetleń profilu
 1. No cóż, Miskens sam wczoraj wnioskował o rangę dla Ciebie, więc to podanie to raczej formalność. Miałem okazję z Tobą pograć, nie widziałem żadnych konkretnych uchybień w tym czasie. Jest to Twoje drugie podejście, dobrze, że się nie zraziłeś po pierwszym niepowodzeniu, to tylko pokazuje, że ci zależy. Mam tylko nadzieję, że sodówa nie uderzy, ale zapewne Miśko już o to zadba hehehe Powodzenia.
 2. Typera mamy tylko jednego, więc każda pomoc na pewno się przyda, nawet jeśli jesteś ukierunkowany tylko na jeden sport. Jeśli są chęci i wiedza, to szansę dać możemy, a z czasem kto wie, może i inne rodzaje rozgrywek Cię zainteresują. Jeśli masz czas i wiesz, że nie ucierpi na tym Twoje GT na 4maps, nie widzę większych przeszkód.
 3. Trochę mało wypowiedzi, ale i tak spoko. Ludzie, dawajcie jej materiał do działania >.>
 4. Zbędne święto, które spędziłem jak każdy dzień tygodnia. Trochę pograłem, trochę porobiłem koło domu i jazda na nockę do pracy ~,~
 5. Niedawno składałeś podanie na moda i nie wyszło, teraz próbujesz z opiekunem. No bez urazy, ale są lepsi kandydaci. Nie wybijasz się jakoś mocno, a największą aktywność to chyba na AB prezentujesz. Fakt, coś na serwie jesteś, działasz, ale trochę maławo na opiekuna, tym bardziej biorąc pod uwagę zarzuty powyżej i te, o których misiu wspomniał przy Twojej aplikacji na moda. Wydaje mi się, że bardziej chcesz niż możesz, albo po prostu lecisz na rangę. Mogę się oczywiście mylić, najlepiej jak to udowodnisz podnosząc aktywność i rozwiewając wątpliwości wobec Ciebie. Wiem, że jak chcesz, to potrafisz, pokaż to teraz innym i spróbuj ponownie za jakiś czas, bo wątpię, że teraz Ci się uda.
 6. 1. Jeśli masz dowody na takie oszustwa, podaj je Miśkalskiemu i się śmieci wyrzuci. Jak ktoś będzie chciał tak oszukiwać, to i tak będzie mógł pewne info dawać na ts czy czymś tam, a zwykłym graczom to tylko utrudni sprawdzenie, czy ktoś, kto ich zabił w dziwnych okolicznościach akurat się nie odpalił. Wtedy admini dopiero spam na [email protected] zbiorą, bo przecież każdy scan to już wh Ja jestem na nie. 2. Zgodzę się tylko w wypadku braku wolnych slotów, takie afki na specu też nabijają pozycję serwera.
 7. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Poinformowano. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa PoGrywamy.pl
×