Skocz do zawartości
×
×
 • Utwórz nowe...

Kanan

Użytkownik
 • Postów:

  11
 • Wpisy

  1 663
 • Data dołączenia

 • Ostatnio:

Alkohol

5 Trzeźwy

O Kanan

 • Tytuł:
  Nowy
 • Ilość plików 0
 • Suma dotacji 0 zł

Informacje osobiste

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  DD2#2

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Gratuluję wszystkim. AC na górze cieszy najbardziej
 2. Nick: Kanan Nick oskarżonego: Adam_SC Opis sytuacji: 3 sytuacje gdy robi DD na początku rundy rozpisane. Ogólnie w drugiej połowie demka lubi pyknać sobie DD Dowody: http://765862.hltv2.pukawka.pl/hltv-2012211856-de_dust2_zima-1608573360-1608574920.zip Początek rundy: 13:44 wychylenie w galę 14:50 wychylenie w galę 18:37 DD w bok w lewo Środek rundy: 15:30 wychylenie. aczkolwiek jednak w środku rundy Skargi bez dowodów nie będą rozpatrywane!
 3. Dwa HE to za dużo. Zgadzam się z usunięciem jednego jako VIP. To nie jest quake 3. Gracze za wolno się poruszają, by przetrwać deszcz granatów wybuchowych.
 4. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 72/100 Mój czas 552 sekund  
 5. Przecież w styczniu zostaną usunięte tylko czapki. Reszta zostaje z tego co napisałem. Heloł No ja widzę większą frekwencję na innych serwach. Też se skinami, ale dodatki lekko inne. Wczoraj wieczorem na pewno tak było.
 6. Wiedziałem, że przyjdzie ktoś z tekstem "idź se na inny serw". Zrobię tak, ale zdania wyrazić nie mogę? Wolałbym, aby tutaj było więcej graczy, bo już tutaj zacząłem grać. Rozumiem że VIP musi mieć przewagę. Mam wykupione VIPY na dwóch serwach na pogrywamy. Ale o dodatkach można dyskutować prawda? Nie rozumiem skąd taki atak Kropek. Ja tylko daję podpowiedzi i to moje zdanie.
 7. 1. Jestem jedyny, który ma wrażenie, że kule nie trafiają w przeciwników? Byłem wczoraj na 3 serwerach z innej sieci full ludzi 32/32 i strzelało się dużo lepiej. Czy po zimowych zmianach została zwiększona interpolacja? Większa wartość interp w milisekundach to większa płynność, ale też większe przekłamanie, czyli modele wrogów na ekranie to nie jest ich prawdziwa pozycja i nie zalicza trafienia. Dlatego na przykład interp 0.1 to super płynność, ale kłamstwo na monitorze. 2. Czapki powodują, że głowy są 2x większe, ale miejsce trafienia jest takie samo jak było, czyli mniejsze. Dl
 8. Nie działa funkcja mutowania pojedynczej osoby. Wielka szkoda. Jest na serwerze 3 stałych userów, którzy naprawdę nie wiedzą po co jest mik. Szczytem jest wydawanie odgłosów zwierząt. W ogóle to nie rozumiem polityki serwa. Nie drażni was przeszkadzanie przez mika, bo za to karą jest mute na 5 godzin jak ktoś puszcza muzykę a jak ktoś napisze na czacie brzydkie słowo to afera i ban. Mi osobiście 200 razy bardziej przeszkadza biadolenie przez mika i zagłuszanie gry. Może to moja własna wrażliwość, ale proszę administrację o zwrócenie uwagi na to, że gadacze mikrofonowi bardzo przeszkadzają
 9. ESL

  Kim Ty jesteś, że do mnie mówisz? Es

  1. Kanan

   Kanan

   Suche gacie na dnie morza. Mówi to Panu coś?

  2. ESL

   ESL

   Już wiem, więcej pytań nie mam. 

  3. Kanan

   Kanan

   Wiem to i nic poza tym. Zamykam.

 10. W normalnych monitorach matryce TN bywają ok. W laptopach matryce TN często mają tak fatalne kąty widzenia, że przesunięcie głowy o 2 cm w bok powoduje zmianę kolorów na całym ekranie. Tak może być nawet w drogim laptopie. Polecam szukać laptopa tylko z matrycą IPS. Koniecznie dysk SSD, HDD to kupa ze średniowiecza, która w laptopach bywa bardzo głośna. Na przykład dysk toshiba może chodzić jakby młotkiem ktoś pukał. Lenovo to firma złom. Zrezygnowałbym z alkoholu by dołożyć 500zł do della mając te same parametry. Lenovo jak zabiera laptopa na serwis to trzyma 2 miesiące i zwraca pop
 11. Kanan

  wirus?

  ta. malwarebytes będzie działać chyba 7 dni za free jak premium. Nie pozwoli wejść na strony, które coś kombinują. Do przeglądarki koniecznie dograj filtr przeciwreklamowy. Rozszerzenie/extension Adblock Plus na przykład. Wejdź w rozszerzenia przeglądarki. Zobacz czy nie dodało się jakieś nowe dziwne, którego nie znasz.