Skocz do zawartości
×
×
 • Utwórz nowe...

Mrmih33

Opiekun 4MAPS
 • Postów:

  147
 • Data dołączenia

 • Ostatnio:

5 obserwujących

O Mrmih33

 • Tytuł:
  Opiekun 4Maps
 • Ilość plików 0
 • Suma dotacji 20 zł

Informacje osobiste

 • Imię:
  Michał
 • Lokalizacja:
  Kraków
 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  4Maps

Ostatnio na profilu byli

747 wyświetleń profilu
 1. Głosy oddane na wszystkie serwery! Pamiętaj prawidłowo oddany głos to więcej graczy na serwerach!
 2. Perfekcjonista: Na koniec miesiąca trzy pierwsze osoby z najlepszym rankingiem pod komendą /rankcsgo będą nagrodzone usługą SVIP na okres dwóch tygodni. Pod uwagę nie będziemy brać osób zbanowanych permanentnie. Zwycięzcy będą ogłoszeni w poście na samym dole po zakończeniu konkursu i proszeni o kontakt z opiekunami. Pod uwagę nie będą brane również osoby które uznamy za oszustów - tworzenie specjalnie nowych nicków, żeby nabić 10.0 KD będzie dyskwalifikowane. Najlepsi z najlepszych: Na koniec miesiąca trzy pierwsze osoby pod komendą /top15 zostaną nagrodzone usługą SVIP na okres dwóch tygodni. Pod uwagę nie będziemy brać osób zbanowanych permanentnie. Zwycięzcy będą ogłoszeni w poście na samym dole po zakończeniu konkursu i proszeni o kontakt z opiekunami. Zabijaka: W postach wrzucajcie SSy w których zabiliście najwięcej osób w rundzie, a na koniec miesiąca spośród osób które zabiły przynajmniej 5 osób zostaną wylosowane trzy które otrzymają vipa na okres 20 dni. Pogromca adminów: Zabójstwo admina z kosy lub granata będzie nagradzane 50 kluczami i 3 skrzyniami do wybranych przez siebie broni. Nagrodzony zostanie jednorazowo każdy gracz, który wstawi SS z dowodem. Zapraszamy do udziału!
 3. Podsumowanie minikonkursów lipcowych! ================================================================================================ Perfekcjonista SVIP na okres dwóch tygodni otrzymują: 1. @Insane 2. @Quuai 3. @Murineq ================================================================================================ Najlepsi z najlepszych: SVIP na okres dwóch tygodni otrzymują: 1. @Insane 2. @seba2811 3. Wenox[t] ================================================================================================ Zabijaka: VIP na okres 20 dni otrzymują: @Quuai @Fkonopka ================================================================================================ Pogromca adminów: 50 kluczy oraz 3 skrzynie do wybranych przez siebie broni otrzymuje: - ================================================================================================ Bardzo dziękujemy za udział w minikonkursach. Po odbiór nagród możecie się zgłaszać do @MinnieMousedo 20.09. Zachęcam do brania udziału w kolejnym miesiącu!
 4. 0:46-1:02 1:18-1:30 0:17-0:33 2:06-2:20 0:10-0:22 2:43-3:09 2:12-2:30 1:09-1:31 1:01-1:15 0:13-0:39
 5. Głosy oddane na wszystkie serwery! Pamiętaj prawidłowo oddany głos to więcej graczy na serwerach!
 6. Cześć, Poniżej znajdziecie spis map weekendowych, które zostały wybrane przez Was w ostatniej ankiecie. Będą one pojawiały się losowo, w każdy weekend na serwerze 4MAPS. de_train de_westwood de_eldorado de_dust_2002 css_overpass de_cache de_tuscan csg_nuke cs_italy de_kabul de_aztec cs_assault de_rats de_india de_vertigo de_cpl_mill de_cbble de_estate de_prodigy de_zelan