Skocz do zawartości
×
×
  • Utwórz nowe...

GUCCI

Użytkownik
  • Postów:

    181
  • Data dołączenia

  • Ostatnio:

O GUCCI

  • Tytuł:
    Ciekawski
  • Urodziny 17.06.2006
  • Ilość plików 0
  • Suma dotacji 0 zł

Informacje osobiste

  • Imię:
    Paweł
  • Lokalizacja:
    Klęczany
  • Gram na:
    DD2#2

Ostatnio na profilu byli

389 wyświetleń profilu
  1. FK Nizhny Novgorod 3-0 FC Ufa (typujemy do 14.08 do godziny 16:30) Spartak Moscow 2-1 Ural Yekaterinburg (typujemy do 14.08 do godziny 16:30) Akhmat Grozny 2-3 Dynamo Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00) FC Rostov 0-1 CSKA Moscow (typujemy do 14.08 do godziny 19:00) Lokomotiv Moscow 1-2 Zenit St. Petersburg (typujemy do 15.08 do godziny 16:30) FC Krasnodar 2-1 Arsenal Tula (typujemy do 15.08 do godziny 19:00) Rubin Kazan 2-0 Krylya Sovetov Samara (typujemy do 15.08 do godziny 19:00) FC Sochi 2-1 FK Khimki (typujemy do 16.08 do godziny 18:00)
  2. S. Tiraspol 3-1 Crvena zvezda (typujemy do 10.08 do godziny 19:00) Slavia Praga 1-1 Ferencvaros (typujemy do 10.08 do godziny 19:00) Szachtar 2-0 Genk (typujemy do 10.08 do godziny 19:30) Ludogorets 1-2 Olympiakos (typujemy do 10.08 do godziny 20:00) Midtjylland 0-3 PSV (typujemy do 10.08 do godziny 20:00) Monaco 4-1 Sparta Praga (typujemy do 10.08 do godziny 20:00) Young Boys 3-1 CFR Cluj (typujemy do 10.08 do godziny 20:30) Benfica 1-0 Sp. Moskwa (typujemy do 10.08 do godziny 21:00) Legia Warszawa 1-0 Dinamo Zagrzeb (typujemy do 10.08 do godziny 21:00) Rangers 2-0 Malmo FF (typujemy do 10.08 do godziny 21:00)
  3. Miedź Legnica 2-1 GKS Katowice (typujemy do 7.08 do godziny 12:40) Górnik Polkowice 1-2 Sandecja (typujemy do 7.08 do godziny 18:00) Arka Gdynia 2-0 Chrobry Głogów (typujemy do 7.08 do godziny 20:30) Zagłębie Sosnowiec 1-2 Widzew Łódź (typujemy do 8.08 do godziny 12:40) GKS Jastrzębie 3-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 8.08 do godziny 15:00) ŁKS Łódź 3-0 Skra Częstochowa (typujemy do 8.08 do godziny 18:00) Korona Kielce 2-0 Puszcza Niepołomice (typujemy do 9.08 do godziny 18:00)
  4. Garbarnia Kraków 1-1 Radunia Stężyca (typujemy do 7.08 do godziny 15:00) GKS Bełchatów 3-1 Znicz Pruszków (typujemy do 7.08 do godziny 17:00) Lech 2 Poznań 1-2 Wisła Puławy (typujemy do 7.08 do godziny 17:00) Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 Stal Rzeszów (typujemy do 7.08 do godziny 17:00) KKS Kalisz 2-1 Wigry Suwałki (typujemy do 7.08 do godziny 18:00) Olimpia Elbląg 0-1 Hutnik Kraków (typujemy do 7.08 do godziny 19:40) Pogoń Siedlce 1-2 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 8.08 do godziny 17:00) Chojniczanka 3-2 Sokół Ostróda (typujemy do 8.08 do godziny 19:30) Motor Lublin 2-2 Ruch Chorzów (typujemy do 8.08 do godziny 20:00)
  5. Mecz o brązowy medal: Argentyna 1-3 Brazylia (typujemy do 7.08 do godziny 6:30) Mecz o złoty medal: Francja 2-3 Rosja (typujemy do 7.08 do godziny 14:15)
  6. Kajrat 2-1 Alaszkert Martuni (typujemy do 5.08 do godziny 16:00) Jablonec 1-4 Celtic (typujemy do 5.08 do godziny 17:45) Omonia 2-0 Flora (typujemy do 5.08 do godziny 18:00) Lincoln Red Imps 1-2 Slovan Bratysława (typujemy do 3.08 do godziny 18:00) Galatasaray 2-0 St. Johnstone (typujemy do 5.08 do godziny 20:00) Mura 1-2 Zalgiris (typujemy do 5.08 do godziny 20:00) Rapid Wiedeń 2-1 Anorthosis (typujemy do 5.08 do godziny 20:30)
  7. KupS 3-1 Astana (typujemy do 5.08 do godziny 18:00) Śląsk Wrocław 2-0 Hapoel Beer Sheva (typujemy do 5.08 do godziny 20:00) Prishtina 2-4 Boda&Glimt (typujemy do 5.08 do godziny 20:00) Spartak Trnava 1-0 Maccabi Tel Aviv (typujemy do 3.08 do godziny 20:00) Gent 2-0 Rigas (typujemy do 5.08 do godziny 20:30) Raków Częstochowa 2-1 Rubin Kazań (typujemy do 5.08 do godziny 21:00) Ujpest 0-2 FC Basel (typujemy do 5.08 do godziny 21:00)
  8. Brazylia 2-3 Rosja (typujemy do 5.08 do godziny 6:00) Francja 3-1 Argentyna (typujemy do 5.08 do godziny 14:00)
  9. Malmo FF 0-2 Rangers (typujemy do 3.08 do godziny 19:00) Sparta Praga 1-2 Monaco (typujemy do 3.08 do godziny 19:00) CFR Cluj 0-1 Young Boys (typujemy do 3.08 do godziny 20:00) Genk 1-2 Szachtar (typujemy do 3.08 do godziny 20:00) PSV 2-0 Midtjylland (typujemy do 3.08 do godziny 20:00) Crvena zvezda 2-1 S. Tiraspol (typujemy do 3.08 do godziny 21:00) Olympiakos 2-1 Ludogorets (typujemy do 3.08 do godziny 21:00) Spartak Moskwa 1-3 Benfica (typujemy do 4.08 do godziny 19:00) Dinamo Zagrzeb 0-1 Legia Warszawa (typujemy do 4.08 do godziny 20:00) Ferencvaros 2-0 Slavia Praga (typujemy do 4.08 do godziny 20:00)
  10. Lech 2 Poznań 0-1 Znicz Pruszków (typujemy do 04.08 do godziny 16:00) Hutnik Kraków 2-0 Olimpia Grudziądz (typujemy do 04.08 do godziny 16:00) Pogoń Siedlce 4-1 Olimpia Elbląg (typujemy do 04.08 do godziny 17:00) Sokół Ostróda 2-1 Błękitni (typujemy do 04.08 do godziny 17:00) Stal Rzeszów 3-0 Bytovia (typujemy do 04.07 do godziny 19:00)
  11. Como 1907 2-0 US Catanzaro 1929 (typujemy do 07.08 do godziny 19:00) Ternana 2-1 Avellino (typujemy do 08.08 do godziny 18:30) Perugia 3-1 FC Sudtirol (typujemy do 08.08 do godziny 19:00) Calcio Padova 1-2 Alessandria (typujemy do 08.08 do godziny 20:30)
  12. AS Monaco 2-1 FC Nantes (typujemy do 06.08 do godziny 21:00) Olympique Lyonnais 3-0 Stade Brestois 29 (typujemy do 07.08 do godziny 17:00) Troyes 0-2 Paris Saint-Germain (typujemy do 07.08 do godziny 21:00) Stade Rennais 1-1 RC Lens (typujemy do 08.08 do godziny 13:00) Bordeaux 2-1 Clermont Foot 63 (typujemy do 08.08 do godziny 15:00) OGC Nice 2-0 Stade de Reims (typujemy do 08.08 do godziny 15:00) Saint-Étienne 2-2 Lorient (typujemy do 08.08 do godziny 15:00) Strasbourg 1-1 Angers (typujemy do 08.08 do godziny 15:00) Metz 1-3 Lille OSC (typujemy do 08.08 do godziny 17:00) Montpellier 0-2 Olympique de Marseille (typujemy do 08.08 do godziny 20:45)
  13. Kanada 3-2 Rosja (typujemy do 3.08 do godziny 2:00) Japonia 2-3 Brazylia (typujemy do 3.08 do godziny 6:00) Włochy 1-3 Argentyna (typujemy do 3.08 do godziny 10:00) Polska 3-2 Francja (typujemy do 3.08 do godziny 14:30)
  14. Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Łęczna (typujemy do 30.07 do godziny 18:00) Górnik Zabrze 1-2 Lech Poznań (typujemy do 30.07 do godziny 20:30) Stal Mielec 0-1 Piast Gliwice (typujemy do 31.07 do godziny 15:00) Termalica 1-3 Wisła Kraków (typujemy do 31.07 do godziny 17:30) Radomiak Radom 0-3 Legia Warszawa (typujemy do 31.07 do godziny 20:00) Warta Poznań 0-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 01.08 do godziny 15:00) Cracovia 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 01.08 do godziny 17:30) Jagiellonia 0-2 Raków Częstochowa (typujemy do 01.08 do godziny 20:00) Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Płock (typujemy do 02.08 do godziny 18:00)
  15. Paderborn 2-1 Nurnberg (typujemy do 30.07 do godziny 18:30) KSC 3-1 Darmstadt (typujemy do 30.07 do godziny 18:30) Hannover 2-0 Hansa Rostock (typujemy do 31.07 do godziny 13:30) Ingolstadt 1-1 Heidenheim (typujemy do 31.07 do godziny 13:30) Jahn Regensburg 1-0 Sandhausen (typujemy do 31.07 do godziny 13:30) Fortuna Düsseldorf 1-2 Werder Brema (typujemy do 31.07 do godziny 20:30) HSV Hamburg 2-0 Dynamo Drezno (typujemy do 01.08 do godziny 13:30) Holstein Kiel 0-2 Schalke (typujemy do 01.08 do godziny 13:30) Erzgebirge Aue 1-0 St. Pauli (typujemy do 01.08 do godziny 13:30)