Skocz do zawartości
×
×
  • Utwórz nowe...

Janek

Użytkownik
  • Postów:

    124
  • Wpisy

    1 122
  • Data dołączenia

  • Ostatnio:

Alkohol

85 Następna kolejka

3 obserwujących

O Janek

  • Tytuł:
    Początkujący
  • Urodziny 29.01.2003
  • Ilość plików 0
  • Suma dotacji 0 zł

Informacje osobiste

  • Imię:
    Janek
  • Lokalizacja:
    Biłgoraj
  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Gram na:
    DD2#2

Ostatnio na profilu byli

170 wyświetleń profilu
  1. Brighton 0-3 Liverpool (typujemy do 28.11 do godziny 13:30) Manchester City 3-1 Burnley (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Everton 2-1 Leeds (typujemy do 28.11 do godziny 18:30) West Brom 1-0 Sheffield Utd (typujemy do 28.11 do godziny 21:00) Southampton 0-3 Manchester Utd (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Chelsea 2-2 Tottenham (typujemy do 29.11 do godziny 17:30) Arsenal 1-4 Wolves (typujemy do 29.11 do godziny 20:15) Leicester 3-0 Fulham (typujemy do 30.11 do godziny 18:30) West Ham 2-0 Aston Villa (typujemy do 30.11 do godziny 21:00)
  2. Trefl Gdańsk 3-0 Czarni Radom (typujemy do 28.11 do godziny 17:30) MKS Będzin 1-3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 28.11 do godziny 20:30) Warta Zawiercie 3-0 Skra Bełchatów (typujemy do 29.11 do godziny 14:45) Verva Warszawa 3-1 Cuprum Lubin (typujemy do 29.11 do godziny Stal Nysa 2-3 GKS Katowice (typujemy do 29.11 do godziny 20:30)
  3. Azoty Puławy Azoty Tarnów Górnik Zabrze Zagłębie Lubin Pogoń Szczecin
  4. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 35/100 Mój czas 132 sekund  
  5. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 7/100 Mój czas 116 sekund  
  6. St. Pauli 0-1 Osnabruck (typujemy do 27.11 do godziny 18:30) Darmstadt 2-0 Eintracht Brunszwik (typujemy do 27.11 do godziny 18:30) Jahn Regensburg 3-0 Wurzburger Kickers (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) Sandhausen 2-0 Erzgebirge Aue (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) KSC 1-4 Paderborn (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) Heidenheim 0-2 Hamburger (typujemy do 29.11do godziny 13:30) Nurnberg 0-0 Greuther Furth (typujemy do 29.11 do godziny 13:30) Hannover 2-0 Holstein Kiel (typujemy do 29.11 do godziny 13:30) Bochum 0-2 Fortuna Dusseldorf (typujemy do 30.11 do godzin
  7. Chievo 2-0 Lecce (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) AC Pisa 1909 0-1 Cittadella (typujemy do 28.11 do godziny 14:00) Pescara 1-0 Pordenone (typujemy do 28.11 do godziny 14:00) Venezia FC 0-0 Ascoli Calcio (typujemy do 28.11 do godziny 14:00) Empoli 0-1 Vicenza (typujemy do 28.11 do godziny 14:00) Brescia 2-0 Frosinone (typujemy do 28.11 do godziny 14:00) AC Monza 1-0 Reggina 1914 (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) AC Reggiana 0-2 Cremonese (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Cosenza Calcio 1-1 US Salernitana (typujemy do 29.11 do godziny 21:
  8. Brentford 2-0 QPR (typujemy do 27.11 do godziny 20:45) Reading 2-0 Bristol City (typujemy do 28.11 do godziny 13:30) Birmingham City 0-1 Millwall (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Norwich City 3-0 Coventry City (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Cardiff City 2-0 Luton Town (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Sheffield Wednesday 1-2 Stoke City (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Huddersfield 2-1 Middlesbrought (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Derby 3-1 Wycombe Wanderers (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Watford 2-0 Preston (typujemy do 28.11 do godziny 16:00)
  9. Wolfsburg 1-1 Werder Brema (typujemy do 27.11 do godziny 20:30) Augsburg 1-0 Freiburg (typujemy do 28.11 do godziny 15:30) Borussia Dortmund 2-1 Koln (typujemy do 28.11 do godziny 15:30) RB Lipsk 3-0 Arminia (typujemy do 28.11 do godziny 15:30) Stuttgart 0-3 Bayern (typujemy do 28.11 do godziny 15:30) Union Berlin 2-0 Frankfurt (typujemy do 28.11 do godziny 15:30) Borussia Monchengladbach 3-0 Schalke (typujemy do 28.11 do godziny 18:30) Bayer 3-0 Hertha (typujemy do 29.11 do godziny 15:30) Mainz 1-1 Hoffenheim (typujemy do 29.11 do godziny 18:00)
  10. Wisła Płock 2-1 Cracovia (typujemy do 27.11 do godziny 18:00) Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin (typujemy do 27.11 do godziny 20:30) Stal Mielec 0-1 Jagiellonia (typujemy do 28.11 do godziny 15:00) Podbeskidzie 1-1 Śląsk Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 17:30) Wisła Kraków 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 28.11 do godziny 20:00) Raków Częstochowa 2-0 Warta Poznań (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Legia Warszawa 2-1 Piast Gliwice (typujemy do 29.11 do godziny 17:30) Lechia Gdańsk 0-2 Lech Poznań (typujemy do 30.11 do godziny 18:00)
  11. Znicz Pruszków 0-3 Skra Częstochowa (typujemy do 27.11 do godziny 17:00) Olimpia Elbląg 0-2 Błękitni (typujemy do 28.11 do godziny 12:00) Pogoń Siedlce 1-0 Śląsk 2 Wrocław (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) Lech 2 Poznań 1-1 Wigry Suwałki (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) Hutnik Kraków 2-0 Bytovia (typujemy do 28.11 do godziny 13:00) Górnik Polkowice 1-1 KKS Kalisz (typujemy do 28.11 do godziny 14:15) Olimpia Grudziądz 1-1 Garbarnia Kraków (typujemy do 28.11 do godziny 16:00) Sokół Ostróda 0-2 Chojniczanka (typujemy do 28.11 do godziny 18:00) GKS Katowice 3-0 Moto
  12. Górnik Łęczna 1-2 ŁKS Łódź (typujemy do 27.11 do godziny 17:40) Miedź Legnica 0-2 Odra Opole (typujemy do 27.11 do godziny 17:40) Puszcza 1-1 Stomil Olsztyn (typujemy do 28.11 do godziny 12:30) GKS Jastrzębie 0-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 28.11 do godziny 12:30) Termalica 2-2 GKS Tychy (typujemy do 28.11 do godziny 12:40) Chrobry Głogów 1-0 Sandecja (typujemy do 28.11 do godziny 15:00) Korona Kielce 1-0 Resovia (typujemy do 28.11 do godziny 18:00) Radomiak Radom 2-1 GKS Bełchatów (typujemy do 28.11 do godziny 19:00) Widzew Łódź 0-2 Arka Gdynia (typujemy do 29.11
  13. Strasbourg 0-2 Stade Rennais (typujemy do 27.11 do godziny 21:00) Marsylia 2-0 Nantes (typujemy do 28.11 do godziny 17:00) PSG 3-0 Bordeaux (typujemy do 28.11 do godziny 21:00) Lyon 2-1 Stade de Reimz (typujemy do 29.11 do godziny 13:00) Lens 1-0 Angers (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Lorient 0-2 Montpellier (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Metz 1-0 Stade Brestois (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Monaco 2-1 Nimes (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Nice 2-0 Dijon (typujemy do 29.11 do godziny 17:00) Saint-Etienne 0-3 Lille (typujemy do
  14. Sassuolo 1-1 Inter (typujemy do 28.11 do godziny 15:00) Benevento 0-3 Juventus (typujemy do 28.11 do godziny 18:00) Atalanta 2-1 Hellas (typujemy do 28.11 do godziny 20:45) Lazio 2-0 Udinese (typujemy do 29.11 do godziny 12:30) Bologna 3-0 Crotone (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Milan 3-1 Fiorentina (typujemy do 29.11 do godziny 15:00) Cagliari 1-1 Spezia (typujemy do 29.11 do godziny 18:00) Napoli 2-2 Roma (typujemy do 29.11 do godziny 20:45) Torino 0-1 Sampdoria (typujemy do 30.11 do godziny 18:30) Genoa 0-0 Parma (typujemy do 30.11