Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

乇ム Mムrco

Użytkownik
 • Postów:

  13
 • Wpisy

  17
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Online na forum

  21h 31m 43s

Alkohol

25

O 乇ム Mムrco

Ostatnio na profilu byli

643 wyświetleń profilu
 1. Autor postu chyba ma na myśli usunięcie opcji podwójnego skoku z menu vipa bo uważa że vip nie powinien mieć przewagi w grze w stosunku do zwyczajnego gracza bo inaczej to jest tzw. pay to win =)
 2. Zazwyczaj takie propozycje są odrzucane z automatu, jest lęk że stado 10-latków zacznie dla zabawy pustoszyc serwer, ale w sumie jeśli by się ustawiło wymaganie na niemalże jednostronny wynik (np. 10 na tak 1 na nie) to juz może by to miało sens. PS. Zawsze istnieje tradycyjna opcja esc >> player list >> podwojny click na gracza (ktorego nie chcesz slyszec)
 3. Gratki wszystkim ♥ PS. Sobke jakim prawem xD
 4. Na serwerze wiele rzeczy było zmienianych m. in. pluginy i inne tam, to jest nieuniknione że wraz ze zmianami się znajdą też nowe bugi i błędy które będą wymagać obserwacji i naprawy, na tym serwerze tak jak na każdym innym =) Sprawny serwer jest przede wszystkim w interesach administracji, bardziej niż twoich wyobraź sobie, to przestań się zachowywać jak byś był środkiem uniwersum i daj właścicielom szansę na zrozumienie w czym problem i jak to naprawić. Napisałeś 3 posty w przeciągu max 2 dni (chyba nawet mniej) na temat tego samego, co jest chore: napisałeś, przeczytalismy i pracujemy nad tym. Są święta, idź spędź czas z rodziną i daj też czas byśmy mogli zidentyfikować i usunąć te błędy, rzeczy które czasem mogą zająć więcej czasu, zależnie od problemu. Polecam więcej cierpliwości i mniej egoizmu =)
 5. To serio szczegół ale akurat przeglądałem forum i pomyślałem o tym. Z tą propozycją bardziej chodzi o dziewczyny: przy lajkowaniu czyjegoś postu jest tekst ''x postawił piwo'' (mówię o sytuacjach gdy post ma tylko jednego lajka) czy niech to będzie y jak kto woli, chodzi o to że jeśli post dostał piwo od użytkownika należącego do grupy ''kobieta" to niech nie będzie ''postawił" tylko "postawiła". Biorę pod uwagę szansę że gdy to było robione myślało się bardziej w stylu ''użytkownik ktoś tam postawił..'', jeśli tak jest to jeśli już to przynajmniej dodać słowo "użytkownik" żeby to miało sens - choć osobiście uważam że wyglądało by to mniej formalnie i lepiej dodając to a na końcu =)
×