Skocz do zawartości

Waldek

Admin DR
  • Postów:

    62
  • Wpisy

    328
  • Dołączył/a:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    23h 42m 54s

Alkohol

125

6 obserwujących

O Waldek

  • Tytuł:
    Admin DR
  • Urodziny: 31.10.1996

Informacje osobiste

  • Imię:
    Dawid
  • Lokalizacja:
    Kłodzko
  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Gram na:
    DeathRun

Kontakt

  • GG:
    32244352

Ostatnio na profilu byli

468 wyświetleń profilu
  1. Braga 2-0 Rangers (typujemy do 26.02 do godziny 18:00) Istanbul BB 1-1 Sportnig CP (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Gent 0-1 AS Roma (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Malmo 1-2 Wolfsburg (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) LASK 2-2 AZ (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Porto 2-1 Bayer (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Espanyol 1-1 Wolverhampton (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) FCB 2-0 APOEL (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Man Utd 3-0 Club Brugge (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Celtic 3-1 Kobenhavn (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Benfica 2-0 Szachtar (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Red Bull Salzburg 1-1 Eintracht Frankfurt (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Inter 3-0 Łudogorec (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Ajax 3-1 Getafe (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Sevilla 2-0 CFR (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Arsenal 3-0 Olympiakos (typujemy do 27.02 do godziny 21:00)
  2. Real Sociedad 2-0 Valladolid Eibar 1-2 Levante Valencia 1-1 Real Betis Leganes 0-1 Alaves Granada 1-1 Celta Sevilla 3-0 Osasuna Ath. Bilbao 1-1 Villarreal Espanyol 0-2 Atletico Madryt Mallorca 0-2 Getafe Real Madryt 1-3 FC Barcelona
  3. Raków 1-2 Piast (typujemy do 28.02 do godziny 18:00) Jagiellonia Białystok 2 - 2 Lech (typujemy do 28.02 do godziny 20:30) Wisła Kraków 2 - 0 Wisła Płock (typujemy do 29.02 do godziny 15:00) Górnik Zabrze 1 - 1 Pogoń Szczecin (typujemy do 29.02 do godziny 17:30) Legia Warszawa 1 - 1 Cracovia (typujemy do 29.02 do godziny 20:00) Korona Kielce 0- 2 Lechia Gdańsk (typujemy do 01.03 do godziny 12:30) Arka Gdynia 2 - 1 ŁKS Łódź (typujemy do 01.03 do godziny 15:00) Zagłębie Lubin 0-1 Śląsk Wrocław (typujemy do 01.03 do godziny 17:30)
  4. Chelsea 1-1 Bayern (typujemy do 25.02 do godziny 21:00) Napoli 0-2 Barcelona (typujemy do 25.02 do godziny 21:00) Lyon 0-1 Juventus (typujemy do 26.02 do godziny 21:00) Real Madryt 1-3 Manchester City (typujemy do 26.02 do godziny 21:00)
  5. Również jestem na tak, pomoc zdecydowanie by była potrzebna.
  6. Betis 2-0 Mallorca (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Celta Vigo 1-0 Leganes (typujemy do 22.02 do godziny 13:00) Barcelona 3-0 Eibar (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Real Sociedad 2-1 Valencia (typujemy do 22.02 do godziny 18:30) Levante 0-2 Real Madryt (typujemy do 22.02 do godziny 21:00) Osasuna 2-2 Granada (typujemy do 23.02 do godziny 12:00) Alaves 1-1 Ath. Bilbao (typujemy do 23.02 do godziny 14:00) Valladolid 0-1 Espanyol (typujemy do 23.02 do godziny 16:00) Getafe 2-1 Sevilla (typujemy do 23.02 do godziny 18:30) Atl. Madryt 1-0 Villarreall (typujemy do 23.02 do godziny 21:00)
  7. MKS Będzin 1-3 GKS Katowice Cuprum Lubin 3-2 AZS Olsztyn Verva Warszawa 2-3 Skra Bełchatów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-0 Resovia Rzeszów Jastrzębski Węgiel 3-0 Czarni Radom Ślepsk Suwałki 3-1 Warta Zawiercie Visła Bydgoszcz 0-3 Trefl Gdańsk
  8. CFR Cluj 0-2 Sevilla Club Brugge 0-2 Manchester Utd FC Kopenhaga 1-1 Celtic Frankfurt 2-1 Salzburg Getafe 1-2 Ajax Ludogorets 0-3 Inter Sporting 2-0 Basaksehir Szachtar 2-3 Benfica Alkmaar 2-0 LASK APOEL 0-2 Basel AS Roma 2-0 Gent Leverkusen 3-1 FC Porto Olympiakos 1-3 Rangers 1:0 Braga Wolfsburg 2-0 Malmo FF Wolves 2-1 Espanyol
  9. Atl. Madryt 1-3 Liverpool Dortmund 1-2 PSG Atalanta 1-1 Valencia Tottenham 2-1 RB Lipsk
  10. Lecce 1-1 Spal Bologna 0-1 Genoa Atalanta 1-1 AS Roma Udinese 1-0 Verona Juventus 2-0 Brescia Sampdoria 0-0 Fiorentina Sassuolo 1-2 Parma Cagliari 0-1 Napoli Lazio 1-1 Inter AC Milan 2-1 Torino
  11. Wolves 1-1 Leicester Southampton 1-2 Burnley Norwich 0-3 Liverpool Aston Villa 1-2 Tottenham Arsenal 2-0 Newcastle Chelsea 2-1 Manchester Utd
  12. Trefl Gdańsk 3-1 Cuprum Lubin AZS Olsztyn 3-2 Ślepsk Suwałki Czarni Radom 0-3 Verva Warszawa Resovia Rzeszów 3-0 MKS Będzin Skra Bełchatów 2-3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle CMC Zawiercie 1-3 Jastrzębski Węgiel GKS Katowice 3-1 Visła Bydgoszcz
  13. Dortmund 2-1 Frankfurt Augsburg 1-1 Freiburg Hoffenheim 2-1 Wolfsburg Paderborn 1-1 Hertha RB Lipsk 2-0 Brema Union Berlin 0-2 Leverkusen Dusseldorf 1-1 Moenchengladbach FC Koeln 0-2 Bayern Mainz 1-3 Schalke
×
×
  • Utwórz nowe...