Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Bazukaczeczek

Admin 4MAPS
  • Postów:

    47
  • Wpisy

    171
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    19h 22m 37s

Alkohol

42

3 obserwujących

O Bazukaczeczek

  • Tytuł:
    Admin 4MAPS
  • Urodziny: 22.01.2001

Informacje osobiste

  • Imię:
    Mateusz
  • Lokalizacja:
    Zabrze
  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Gram na:
    4Maps

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Grał u nas na 4MAPS-ie. Posiada wiedzę na temat spraw z AMXX i innych Znam Cie dość długo: +nie przeklinasz +pomagasz +pilnujesz Na opiekuna mimo wszystko trzeba mieć więcej czasu... Powodzenia
  2. Atl. Madryt 2-3 Liverpool (typujemy do 18.02 do godziny 21:00) Dortmund 1-2 PSG (typujemy do 18.02 do godziny 21:00) Atalanta 0-3 Valencia (typujemy do 19.02 do godziny 21:00) Tottenham 0:2 RB Lipsk (typujemy do 19.02 do godziny 21:00)
  3. Rodzaj grafiki: Awatar Steam Tematyka: Cs 1.6 Kolorystyka: Zielony,pomarańczowy Napisy: Bazuka Preferowany obrazek: Liczę na wykonawce :P Uwagi: Brak
  4. Wyżej napisałem NIE BIJ SŁABY PO ROBOCIE JESTEM TO ZAPOMNIAŁEM XD W innym razie przyjmuje na klate xd
  5. Ale oni tego nie widzą.Wiec dlatego chyba napisał bo nie wie
  6. Moim zdaniem również jest to zbędne.Tak jak kolega wyżej napisał.Możesz zgłosić takiego gracza na forum. A po drugie zrobi to dodatkowy spam bo gracze będą zgłaszać kto się pierwszy się nawinie itd.Pozatym jak admina nie ma na sperwerze to znaczy że jest w pracy/szkole.My nie mamy czasu siedzieć całymi dniami... Zrozum to.Możesz też sam robić demko i zgłaszać.Nie potrzebne zawracanie głowy moim zdaniem (to propozycja)
  7. Trefl Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin (typujemy do 14.02 do godziny 17:30) AZS Olsztyn 1-3 Ślepsk Suwałki (typujemy do 14.02 do godziny 20:30) Czarni Radom 0-3 Verva Warszawa (typujemy do 15.02 do godziny 14:45) Resovia Rzeszów 1:3 MKS Będzin (typujemy do 15.02 do godziny 20:30) Skra Bełchatów 2:3 Zaksa Kędzierzyn-Koźle (typujemy do 16.02 do godziny 14:45) CMC Zawiercie 1-3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 16.02 do godziny 17:30) GKS Katowice 3-1 Visła Bydgoszcz (typujemy do 17.02 do godziny 20:30)
  8. Dortmund 2-1 Frankfurt (typujemy do 14.02 do godziny 20:30) Augsburg 2-1 Freiburg (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Hoffenheim 3-1 Wolfsburg (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Paderborn 1-2 Hertha (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) RB Lipsk 2:1 Brema (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Union Berlin 1-1 Leverkusen (typujemy do 15.02 do godziny 15:30) Dusseldorf 1-3 Moenchengladbach (typujemy do 15.02 do godziny 18:30) FC Koeln 1-4 Bayern (typujemy do 16.02 do godziny 15:30) Mainz 3-2 Schalke (typujemy do 16.02 do godziny 18:00)
  9. Monaco 3-1 Montpellier (typujemy do 14.02 do godziny 20:45) Amiens 1-4 PSG (typujemy do 15.02 do godziny 17:30) Bordeaux 1:2 Dijon (typujemy do 15.02 do godziny 20:00) Nantes 1:1 Metz (typujemy do 15.02 do godziny 20:00) Nimes 2-1 Angers (typujemy do 15.02 do godziny 20:00) Toulouse 2-1 Nice (typujemy do 15.02 do godziny 20:00) Lyon 3:0 Strasbourg (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Brest 1:2 St. Etienne (typujemy do 16.02 do godziny 17:00) Reims 0-1 Rennes (typujemy do 16.02 do godziny 17:00) Lille 1:2 Marsylia (typujemy do 16.02 do godziny 21:00)
  10. Wolves 2-1 Leicester (typujemy do 14.02 do godziny 21:00) Southampton 1-0 Burnley (typujemy do 15.02 do godziny 13:30) Norwich 1-3 Liverpool (typujemy do 15.02 do godziny 18:30) Aston Villa 0-2 Tottenham (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Arsenal 2:3 Newcastle (typujemy do 16.02 do godziny 17:30) Chelsea 2-3 Manchester Utd (typujemy do 17.02 do godziny 21:00)
  11. Lecce 2-1 Spal (typujemy do 15.02 do godziny 15:00) Bologna 1-0 Genoa (typujemy do 15.02 do godziny 18:00) Atalanta 2-3 AS Roma (typujemy do 15.02 do godziny 20:45) Udinese 0-1 Verona (typujemy do 16.02 do godziny 12:30) Juventus 4-1 Brescia (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Sampdoria 2:1 Fiorentina (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Sassuolo 1:0 Parma (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Cagliari 1-3 Napoli (typujemy do 16.02 do godziny 18:00) Lazio 1-2 Inter (typujemy do 16.02 do godziny 20:45) AC Milan 4-3 Torino (typujemy do 17.02 do godziny 20:45)
  12. Valencia 0-2 Atl. Madryt (typujemy do 14.02 do godziny 21:00) Mallorca 1-2 Alaves (typujemy do 15.02 do godziny 13:00) FC Barcelona 3-1 Getafe (typujemy do 15.02 do godziny 16:00) Villarreal 3-0 Levante (typujemy do 15.02 do godziny 18:30) Granada 2:1 Valladolid (typujemy do 15.02 do godziny 21:00) Sevilla 2-0 Espanyol (typujemy do 16.02 do godziny 12:00) Leganes 0-1 Betis (typujemy do 16.02 do godziny 14:00) Eibar 2-3 Real Sociedad (typujemy do 16.02 do godziny 16:00) Ath. Bilbao 3-1 Osasuna (typujemy do 16.02 do godziny 18:30) Real Madryt 1-2 Celta Vigo (typujemy do 16.02 do godziny 21:00)
  13. Górnik Zabrze 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 14.02 do godziny 18:00) Lechia Gdańsk 1-2 Piast Gliwice (typujemy do 14.02 do godziny 20:30) ŁKS Łódź 2-1 Wisła Płock (typujemy do 15.02 do godziny 15:00) Pogoń Szczecin 0-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 15.02 do godziny 17:30) Raków Częstochowa 1-3 Legia Warszawa (typujemy do 15.02 do godziny 20:00) Jagiellonia Białystok 2-0 Korona Kielce (typujemy do 16.02 do godziny 12:30) Zagłębie Lubin 2-1 Wisła Kraków (typujemy do 16.02 do godziny 15:00) Cracovia 2-1 Lech Poznań (typujemy do 16.02 do godziny 17:30)
  14. Nowosybirsk - Jekaterynburg Ufa Niżnekamsk CSKA Moskwa Jokerit Omsk - Podolsk Sp. Moskwa St. Petersburg Dinamo Ryga
×