Skocz do zawartości
×
×
  • Utwórz nowe...

żab3rsoN

Premium
  • Postów:

    260
  • Wpisy

    100
  • Data dołączenia

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    3

Członek grupy uprzywilejowanej

Ten użytkownik należy do grupy uprzywilejowanej.

żab3rsoN wygrał/a w ostatnim dniu 10 Maj 2020

żab3rsoN miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

912 Pije prawie jak vego

10 obserwujących

O żab3rsoN

  • Tytuł:
    Wygadany
  • Urodziny 02.12.1995
  • Ilość plików 0
  • Suma dotacji 0 zł

Informacje osobiste

  • Imię:
    Mateusz
  • Lokalizacja:
    Mazury 🏡
  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Gram na:
    4Maps

Ostatnio na profilu byli

2 218 wyświetleń profilu
  1. Głosy oddane na wszystkie serwery! Pamiętaj prawidłowo oddany głos to więcej graczy na serwerach!
  2. Głosy oddane na wszystkie serwery! Pamiętaj prawidłowo oddany głos to więcej graczy na serwerach!
  3. Jastrzębski Węgiel 3 - 2 GKS Katowice (typujemy do 06.01 do godziny 17:30) MKS Będzin 1 - 3 Resovia (typujemy do 07.01 do godziny 17:30) Skra Bełchatów 3 - 2 Trefl Gdańsk (typujemy do 09.01 do godziny 14:40) Verva Warszawa 3 - 2 AZS Olsztyn (typujemy do 09.01 do godziny 17:30) Stal Nysa 1 - 3 Jastrzębski Węgiel (typujemy do 09.01 do godziny 20:30)
  4. Strasbourg 1 - 1 Nimes (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Nantes 1 - 3 Stade Rennais (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Metz 1 - 2 Bordeaux (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Lorient 0 - 1 Monaco (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Stade Brestois 1 - 2 Nice (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Saint-Etienne 1 - 3 PSG (typujemy do 06.01 do godziny 21:00) Stade de Reimz 0 - 0 Dijon (typujemy do 06.01 do godziny 21:00) Marsylia 1 - 1 Montpellier (typujemy do 06.01 do godziny 21:00) Lyon 2 - 0 Lens (typujemy do 06.01 do godziny 21:00)
  5. Napoli 2 - 0 Spezia (typujemy do 06.01 do godziny 18:00) Milan 1 - 2 Juventus (typujemy do 06.01 do godziny 20:45)
  6. UE Cornella 0 - 5 Atletico Madryt (typujemy do 06.01 do godziny 18:00) Deportivo La Coruna 2 - 1 Deportivo Alaves (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Leonesa 1 - 4 Granada (typujemy do 06.01 do godziny 17:00)
  7. U. Mutilvera 1 - 4 Real Betis (typujemy do 06.01 do godziny 17:00) Fuenlabrada 0 - 2 Mallorca (typujemy do 06.01 do godziny 21:00) Malaga 3 - 1 Real Oviedo (typujemy do 06.01 do godziny 21:00) Navalcarnero 1 - 3 Las Palmas (typujemy do 06.01 do godziny 17:00) Burgos CF 0 - 2 Espanyol (typujemy do 06.01 do godziny 19:00) Sucuellamos 1 - 2 Leganes (typujemy do 06.01 do godziny 18:00) Club Haro Deportivo 1 - 3 Rayo (typujemy do 06.01 do godziny 17:00) UE Olot 0 - 3 Osasuna (typujemy do 06.01 do godziny 19:00)
  8. Las Rozas CF 0 - 3 Eibar (typujemy do 07.01 do godziny 21:00) Castellon 1 - 2 Tenerife (typujemy do 07.01 do godziny 19:00) Pena Dep. Santa 2 - 1 Sabadell (typujemy do 07.01 do godziny 19:00) SD Amorebieta 1 - 2 Sporting Gijon (typujemy do 07.01 do godziny 19:00) Pontevedra 0 - 4 Cadiz (typujemy do 07.01 do godziny 19:00) Yeclano 0 - 3 Valencia (typujemy do 07.01 do godziny 19:00) Alcoyano 2 - 3 Huesca (typujemy do 07.01 do godziny 21:00) Girona 2 - 0 Lugo (typujemy do 07.01 do godziny 21:00)