Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Unistka

Kobieta
  • Postów:

    16
  • Wpisy

    138
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    2
  • Online na forum

    5h 37m 28s

Unistka wygrał/a w ostatnim dniu 12 Grudzień

Unistka miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

87

2 obserwujących

O Unistka

  • Tytuł:
    Świeżak

Ostatnio na profilu byli

431 wyświetleń profilu
  1. Liverpool 3-0 Watford (typujemy do 14.12 do godziny 13:30) Burnley 0-1 Newcastle (typujemy do 14.12 do godziny 16:00) Chelsea 3-0 Bournemouth (typujemy do 14.12 do godziny 16:00) Leicester 2-1 Norwich (typujemy do 14.12 do godziny 16:00) Sheffield Utd 0-0 Aston Villa (typujemy do 14.12 do godziny 16:00) Southampton 1-0 West Ham (typujemy do 14.12 do godziny 18:30) Manchester Utd 2-0 Everton (typujemy do 15.12 do godziny 15:00) Wolves 1-2Tottenham (typujemy do 15.12 do godziny 15:00) Arsenal 2-2 Manchester City (typujemy do 15.12 do godziny 17:30) Crystal Palace 0-0 Brighton (typujemy do 16.12 do godziny 20:45)
  2. 1.Orlen Wisła Płock 2.VIVE Kielce 3. MKS Kalisz 4.Torus Wybrzeże Gdańsk 5.Chrobry Głogów 6.Zagłębie Lubin 7.MMTS Kwidzyn
  3. Arka Gdynia 1-1 Zagłębie Lubin (typujemy do 13.12 do godziny 18:00) Wisła Kraków 0-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 13.12 do godziny 20:30) Raków Częstochowa 0-1 Górnik Zabrze (typujemy do 14.12 do godziny 15:00) Śląsk Wrocław 1-2 Lech Poznań (typujemy do 14.12 do godziny 17:30) Legia Warszawa 2-0 Wisła Płock (typujemy do 14.12 do godziny 20:00) Piast Gliwice 2-0 ŁKS Łódź (typujemy do 15.12 do godziny 12:30) Korona Kielce 1-1 Cracovia (typujemy do 15.12 do godziny 15:00) Jagiellonia Białystok 2-2 Lechia Gdańsk (typujemy do 15.12 do godziny 17:30)
  4. Alaves 1-0 Leganes (typujemy do 13.12 do godziny 21:00) Granada 1-2 Levante (typujemy do 14.12 do godziny 13:00) Real Sociedad 1-3 FC Barcelona (typujemy do 14.12 do godziny 16:00) Ath. Bilbao 1-0 Eibar (typujemy do 14.12 do godziny 18:30) Atl. Madryt 2-0 Osasuna (typujemy do 14.12 do godziny 21:00) Getafe 0-0 Valladolid (typujemy do 15.12 do godziny 12:00) Celta Vigo 1-0 Mallorca (typujemy do 15.12 do godziny 14:00) Espanyol 2-1 Betis (typujemy do 15.12 do godziny 16:00) Sevilla 2-1 Villarreal (typujemy do 15.12 do godziny 18:30) Valencia 1-2 Real Madryt (typujemy do 15.12 do godziny 21:00)
  5. Din. Zagrzeb 0-2 Manchester City (typujemy do 11.12 do godziny 18:55) Szachtar 1-0 Atalanta (typujemy do 11.12 do godziny 18:55) Atl. Madryt 3-0 Lok. Moskwa (typujemy do 11.12 do godziny 21:00) Bayern 3-1 Tottenham (typujemy do 11.12 do godziny 21:00) Club Brugge 0-2 Real Madryt (typujemy do 11.12 do godziny 21:00) Leverkusen 0-2 Juventus (typujemy do 11.12 do godziny 21:00) Olympiakos 1-0 Crvena zvezda (typujemy do 11.12 do godziny 21:00) PSG 3-0 Galatasaray (typujemy do 11.12 do godziny 21:00)
  6. Wszystko pięknie,ładnie. Dobra robota!
  7. 1.GTK Gliwice 2.Stelmet Zielona Góra 3.Anwil Włocławek 4. Polpharma Starogard 5. Polski Cukier Toruń 6.Trefl Sopot 7.Arka Gdynia 8.Start Lublin
  8. Moje typy: 1.VIVE Kielce 2.MKS Kalisz 3.Azoty Puławy 4.Zagłębie Lubin 5.Orlen Wisła Płock 6.Torus Wybrzeże Gdańsk 7.Gwardia Opole
  9. Ślepsk Malow Suwałki 3-1 Visła Bydgoszcz ( typujemy do 13.12 do godziny 20:30 ) MKS Będzin 0-3 Cuprum Lubin ( typujemy do 15.12 do godziny 20:30 ) Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3-1 Indykpol AZS Olsztyn ( typujemy do 14.12 do godziny 17:30 ) Warszawa Orlen 3-2 Trefl Gdańsk ( typujemy do 14.12 do godziny 20:30 ) Jastrzębski Wegiel 3-1 GKS Katowice ( typujemy do 14.12 do godziny 14:45 ) Asseco Resovia Rzeszów 3-1 Aluron Zawiercie ( typujemy do 15.12 do godziny 14:45 ) Czarni Radom 1-3PGE Skra Bełchatów ( typujemy do 15.12 do godziny 17:30 )
  10. Gratulacje dla zwycięzców!
×