Skocz do zawartości

mateusz 142

Użytkownik
  • Postów:

    65
  • Wpisy

    1
  • Dołączył/a:

  • Ostatnio:

  • Online na forum

    6h 10m 57s

Alkohol

157

11 obserwujących

O mateusz 142

  • Tytuł:
    Zaawansowany Użytkownik
  • Urodziny: 06.09.2004

Informacje osobiste

  • Imię:
    Mateusz
  • Gram na:
    4Maps

Kontakt

  • GG:
    691356697

Ostatnio na profilu byli

299 wyświetleń profilu
  1. Dusseldorf 2-3 Hertha (typujemy do 28.02 do godziny 20:30) Borussia 3-0 Freiburg (typujemy do 29.02 do godziny 15:30) Mainz 2-1 Paderborn 07 (typujemy do 29.02 do godziny 15:30) Augsburg 1-0 Moenchengladbach (typujemy do 29.02 do godziny 15:30) Hoffenheim 2-4 Bayern (typujemy do 29.02 do godziny 15:30) Koln 0-2 Schalke (typujemy do 29.02 do godziny 18:30) Union Berlin 0-0 Wolfsburg (typujemy do 01.03 do godziny 13:30) Rb Lipsk 2-0 Bayer (typujemy do 01.03 do godziny 15:30) Werder Brema 1-3 Frankfurt (typujemy do 01.03 do godziny 18:00)
  2. Lazio 3-2 Bologna (typujemy do 29.02 do godziny 15:00) Udinese 1-2 Fiorentina (typujemy do 29.02 do godziny 18:00) Napoli 2-0 Torino (typujemy do 29.02 do godziny 20:45) Milan 2-1 Genoa (typujemy do 01.03 do godziny 12:30) Lecce 0-4 Atalanta (typujemy do 01.03 do godziny 15:00) Sassuolo 2-2 Brescia (typujemy do 01.03 do godziny 15:00) Parma 1-0 Spal (typujemy do 01.03 do godziny 15:00) Cagliari 2-3 Roma (typujemy do 01.03 do godziny 18:00) Juventus 3-3 Inter (typujemy do 01.03 do godziny 20:45) Sampdoria 1-0 Hellas Werona (typujemy do 02.03 do godziny 20:45)
  3. Real Sociedad 2-2 Valladolid (typujemy do 28.02 do godziny 21:00) Eibar 1-0 Levante (typujemy do 29.02 do godziny 13:00) Valencia 2-0 Real Betis (typujemy do 29.02 do godziny 16:00) Leganes 2-1 Alaves (typujemy do 29.02 do godziny 18:30) Granada 1-1 Celta (typujemy do 29.02 do godziny 21:00) Sevilla 4-2 Osasuna (typujemy do 01.03 do godziny 12:00) Ath. Bilbao 3-2 Villarreal (typujemy do 01.03 do godziny 14:00) Espanyol 0-1 Atletico Madryt (typujemy do 01.03 do godziny 16:00) Mallorca 1-2 Getafe (typujemy do 01.03 do godziny 18:30) Real Madryt 3-4 FC Barcelona (typujemy do 01.03 do godziny 21:00)
  4. Istanbul BB 2-2 Sportnig CP (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Gent 0-2 AS Roma (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Malmo 2-3 Wolfsburg (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) LASK 1-0 AZ (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Porto 2-3 Bayer (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Espanyol 2-3 Wolverhampton (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) FCB 3-2 APOEL (typujemy do 27.02 do godziny 18:55) Man Utd 4-2 Club Brugge (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Celtic 2-3 Kobenhavn (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Benfica 2-3 Szachtar (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Red Bull Salzburg 5-4 Eintracht Frankfurt (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Inter 2-0 Łudogorec (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Ajax 3-1 Getafe (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Sevilla 1-0 CFR (typujemy do 27.02 do godziny 21:00) Arsenal 3-2 Olympiakos (typujemy do 27.02 do godziny 21:00)
  5. Raków 1-2 Piast (typujemy do 28.02 do godziny 18:00) Jagiellonia Białystok 1-3 Lech (typujemy do 28.02 do godziny 20:30) Wisła Kraków 3-0 Wisła Płock (typujemy do 29.02 do godziny 15:00) Górnik Zabrze 2-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 29.02 do godziny 17:30) Legia Warszawa 3-3 Cracovia (typujemy do 29.02 do godziny 20:00) Korona Kielce 0-2 Lechia Gdańsk (typujemy do 01.03 do godziny 12:30) Arka Gdynia 3-2 ŁKS Łódź (typujemy do 01.03 do godziny 15:00) Zagłębie Lubin 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 01.03 do godziny 17:30)
  6. Chelsea 1-3 Bayern (typujemy do 25.02 do godziny 21:00) Napoli 2-3 Barcelona (typujemy do 25.02 do godziny 21:00) Lyon 0-2 Juventus (typujemy do 26.02 do godziny 21:00) Real Madryt 3-3 Manchester City (typujemy do 26.02 do godziny 21:00)
  7. Piątek: Mad Lions (typujemy do 21.02 do godziny 18:00) Schalke 04 (typujemy do 21.02 do godziny 19:00) G2 Esports (typujemy do 21.02 do godziny 20:00) SK Gaming (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Fnatic (typujemy do 21.02 do godziny 22:00) Sobota: Team Vitality (typujemy do 22.02 do godziny 17:00) Schalke 04 (typujemy do 22.02 do godziny 18:00) Misfits (typujemy do 22.02 do godziny 19:00) G2 Esports (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) Fnatic (typujemy do 22.02 do godziny 21:00)
  8. Bayern 2-0 Paderborn (typujemy do 21.02 do godziny 20:30) Bremen 2-6 Dortmund (typujemy do 22.02 do godziny 15:30) Freiburg 2-1 Dusseldorf (typujemy do 22.02 do godziny 15:30) Hertha 3-2 FC Koeln (typujemy do 22.02 do godziny 15:30) Moenchengladbach 1-2 Hoffenheim (typujemy do 22.02 do godziny 15:30) Schalke 2-4 RB Lipsk (typujemy do 22.02 do godziny 18:30) Leverkusen 3-2 Augsburg (typujemy do 23.02 do godziny 15:30) Wolfsburg 3-2 Mainz (typujemy do 23.02 do godziny 18:00) Frankfurt 2-2 Union Berlin (typujemy do 24.02 do godziny 20:30)
  9. Chelsea 2-1 Tottenham (typujemy do 22.02 do godziny 13:30) Burnley 2-2 Bournemouth (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Crystal Palace 2-1 Newcastle (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Sheffield Utd 1-1 Brighton (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Southampton 3-2 Aston Villa (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Leicester 3-4 Manchester City (typujemy do 22.02 do godziny 18:30) Manchester Utd 2-0 Watford (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Wolves 1-2 Norwich (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Arsenal 3-2 Everton (typujemy do 23.02 do godziny 17:30) Liverpool 4-2 West Ham (typujemy do 24.02 do godziny 21:00)
  10. Nice 2-1 Brest (typujemy do 21.02 do godziny 19:00) Metz 1-3 Lyon (typujemy do 21.02 do godziny 20:45) Marsylia 3-2 Nantes (typujemy do 22.02 do godziny 17:30) Angers 2-2 Montpellier (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) Dijon 1-2 Monaco (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) Lille 3-2 Toulouse (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) Strasbourg 1-2 Amiens (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) St. Etienne 1-1 Reims (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Rennes 2-1 Nimes (typujemy do 23.02 do godziny 17:00) PSG 3-1 Bordeaux (typujemy do 23.02 do godziny 21:00)
  11. Brescia 2-3 Napoli (typujemy do 21.02 do godziny 18:00) Bologna 2-2 Udinese (typujemy do 22.02 do godziny 15:00) Spal 1-4 Juventus (typujemy do 22.02 do godziny 18:00) Genoa 2-3 Lazio (typujemy do 23.02 do godziny 12:30) Atalanta 2-0 Sassuolo (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Torino 1-1 Parma (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Verona 1-0 Cagliari (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) AS Roma 2-0 Lecce (typujemy do 23.02 do godziny 18:00) Inter 3-1 Sampdoria (typujemy do 23.02 do godziny 20:45)
  12. Betis 3-2 Mallorca (typujemy do 21.02 do godziny 21:00) Celta Vigo 2-1 Leganes (typujemy do 22.02 do godziny 13:00) Barcelona 3-1 Eibar (typujemy do 22.02 do godziny 16:00) Real Sociedad 1-2 Valencia (typujemy do 22.02 do godziny 18:30) Levante 2-4 Real Madryt (typujemy do 22.02 do godziny 21:00) Osasuna 0-1 Granada (typujemy do 23.02 do godziny 12:00) Alaves 0-2 Ath. Bilbao (typujemy do 23.02 do godziny 14:00) Valladolid 3-2 Espanyol (typujemy do 23.02 do godziny 16:00) Getafe 1-2 Sevilla (typujemy do 23.02 do godziny 18:30) Atl. Madryt 1-0 Villarreall (typujemy do 23.02 do godziny 21:00)
  13. ŁKS Łódź 1-2 Pogoń Szczecin (typujemy do 21.02 do godziny 18:00) Śląsk Wrocław 2-3 Górnik Zabrze (typujemy do 21.02 do godziny 20:30) Arka Gdynia 1-1 Raków Częstochowa (typujemy do 22.02 do godziny 15:00) Legia Warszawa 3-2 Jagiellonia Białystok (typujemy do 22.02 do godziny 17:30) Piast Gliwice 3-2 Cracovia (typujemy do 22.02 do godziny 20:00) Wisła Płock 1-2 Zagłębie Lubin (typujemy do 23.02 do godziny 12:30) Wisła Kraków 4-1 Korona Kielce (typujemy do 23.02 do godziny 15:00) Lech Poznań 3-2 Lechia Gdańsk (typujemy do 23.02 do godziny 17:30)
  14. MKS Będzin 2-3 GKS Katowice (typujemy do 21.02 do godziny 17:30) Cuprum Lubin 3-0 AZS Olsztyn (typujemy do 21.02 do godziny 20:30) Verva Warszawa 3-2 Skra Bełchatów (typujemy do 22.02 do godziny 14:45) ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3-1 Resovia Rzeszów (typujemy do 22.02 do godziny 17:30) Jastrzębski Węgiel 3-0 Czarni Radom (typujemy do 22.02 do godziny 20:30) Ślepsk Suwałki 3-2 Warta Zawiercie (typujemy do 23.02 do godziny 14:45) Visła Bydgoszcz 1-3 Trefl Gdańsk (typujemy do 23.02 do godziny 20:30)
  15. Atl. Madryt 2-4 Liverpool (typujemy do 18.02 do godziny 21:00) Dortmund 4-3 PSG (typujemy do 18.02 do godziny 21:00) Atalanta 3-1 Valencia (typujemy do 19.02 do godziny 21:00) Tottenham 3-2 RB Lipsk (typujemy do 19.02 do godziny 21:00)
×
×
  • Utwórz nowe...