Skocz do zawartości
×
×
 • Utwórz nowe...

LUk

Admin DD2 #1
 • Postów:

  17
 • Wpisy

  0
 • Data dołączenia

 • Ostatnio:

Alkohol

23 Trzeźwy

1 obserwujący

O LUk

 • Tytuł:
  Admin DD2 #1
 • Ilość plików 0
 • Suma dotacji 0 zł

Ostatnio na profilu byli

264 wyświetleń profilu
 1. Nie wiem jak to dokładnie u was na 4maps wygląda, ale uważam że zbędne siedzenie na spect to zajmowanie slota, a jak chcesz coś załatwić to wychodzisz z serwera i wracasz gdy już to skończysz.
 2. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 84/100 Mój czas 111 sekund  
 3. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 92/100 Mój czas 111 sekund  
 4. Tym razem proszę o 9 dni. @Vakos
 5. Nawet tak nie mów. Z momentem wprowadzenia double jumpa kończę grę na tym serwerze. Poza tym kto płaci żeby być lepszym? Liczą się umiejętności a nie kto ile jest w stanie dać. Ten jeden granat w dłoni mniej nie zmieni wiele. 95% fragów i tak nie pochodzi z granatów.
 6. To znaczy jak dla mnie to nikt nie powinien mieć dostępu do wyświetlanych obrażeń, a przynajmniej nie ze skanów i granatów. To dopiero balansuje grę i zmusza do myślenia. Przykład: Zostajesz sam na 4 grając po stronie ct, paka leży A, idziesz galą leci nejd zadaje Ci obrażenia za 3 ale już wiadomo że jesteś na gali i ich nie zaskoczysz i runda przegrana. A jeśli chodzi o nejdy, to jestem za tym żeby każdy miał 1. VIP dostaje nieograniczony dostęp do broni co rundę i to powinno wystarczyć, nie musi się martwić o ekonomię czy o zachowywanie broni.
 7. Upomnienie o rangę/i: Admin DD2#1 Link do tematu, w którym jest informacja o uzyskania rangi: Która ranga ma być podstawową: Upomnienie o odznaczenie/a: Link do tematu/dowodu, w którym jest informacja o uzyskaniu odznaczenia:
 8. Potrzebuje vipka na 3 dni na faście. Wybrałem jeden losowy screen z wielu z tego miesiąca.
 9. Słuchawki nie są tak ważne jak karta dźwiękowa do której są podpięte. Ja do dziś gram na hyperx cloud 1 podpięte do xonar dg. Jak się skupię na dźwięku kroków to mogę na słuch jechać celownikiem po modelu przez ścianę. Takie WH, tylko w uszach