Skocz do zawartości
×
×
  • Utwórz nowe...

kprosto49

Admin DD2 #1
  • Postów:

    197
  • Wpisy

    1
  • Data dołączenia

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    1

kprosto49 wygrał/a w ostatnim dniu 6 Kwiecień 2020

kprosto49 miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

281 Ze mną się nie napijesz?

3 obserwujących

O kprosto49

  • Tytuł:
    Admin DD2 #1
  • Ilość plików 0
  • Suma dotacji 27,51 zł

Informacje osobiste

  • Płeć:
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1 233 wyświetleń profilu
  1. Fortuna Dusseldorf 2-1 Hamburger SV (typujemy26.01 do godziny 20:30) Eintracht Brunszwik 2-0 Heidenheim (typujemy do 26.01 do godziny 20:30) Osnabruck 1-1 Greuther Furth (typujemy do 26.01 do godziny 20:30) Darmstadt 2-0 Sandhausen (typujemy do 27.01 do godziny 18:30) Paderborn 3-2 Holstein Kiel (typujemy do 27.01 do godziny 20:30) Nurnberg -3-1 Jahn Regensburg (typujemy do 27.01 do godziny 20:30) KSC 1-2 Hannover (typujemy do 27.01 do godziny 20:30) St. Pauli 0-2 Bochum (typujemy do 28.01 do godziny 20:30)
  2. Millwall 0-2 Watford (typujemy do 26.01 do godziny 20:00) Bristol City 2-2 Huddersfield (typujemy do 26.01 do godziny 20:00) Middlesbrought 2-0 Rotherham United (typujemy do 27.01 do godziny 20:00) Coventry City 1-3 Sheffield Wednesday (typujemy do 27.01 do godziny 20:00) Barnsley 0-2 Cardiff City (typujemy do 27.01 do godziny 20:00) Swensea City 2-0 Brentford (typujemy do 27.01 do godziny 20:00)
  3. Valladolid 2-0 Levante (typujemy do 26.01 do godziny 19:00) Girona FC 1-2 Villarreal (typujemy do 26.01 do godziny 21:00) Real Betis 2-3 Real Sociedad (typujemy do 26.01 do godziny 21:00) Sevilla 2-0 Valencia (typujemy do 27.01 do godziny 19:00) Almeria 2-1 Osasuna (typujemy do 27.01 do godziny 21:00) Rayo 2-0 Barcelona (typujemy do 27.01 do godziny 21:00) CDA Navalcarnero 1-3 Granada (typujemy do 28.01 do godziny 19:00) Alcoyano 2-0 Ath. Bilbao (typujemy do 28.01 do godziny 21:00)
  4. Inter 3-1 Milan (typujemy do 26.01 do godziny 20:45) Atalanta 2-1 Lazio (typujemy do 27.01 do godziny 17:45) Juventus 4-0 SPAL (typujemy do 27.01 do godziny 20:45) Napoli 2-0 Spezia (typujemy do 28.01 do godziny 21:00)
  5. 7more7 Pompa Team (typujemy do 26.01 do godziny 17:30) K1CK (typujemy do 26.01 do godziny 18:30) Ago Rogue (typujemy do 26.01 do godziny 19:30) Team Esca Gaming (typujemy do 26.01 do godziny 20:30) Illuminar Gaming (typujemy do 27.01 do godziny 17:30) Team Esca Gaming (typujemy do 27.01 do godziny 18:30) 7more7 Pompa Team (typujemy do 27.01 do godziny 19:30) K1CK (typujemy do 27.01 do godziny 20:30)
  6. Udało mi się ukończyć ten quiz. Mój wynik 20/100 Mój czas 97 sekund  
  7. Zwolnienie (dla zaplanowanej nieobecności): Nick: @ kprosto49 Data: 24.01 - 30.01 Powód: Wyjazd do polski
  8. Eintracht Brunszwik 2-0 Hamburger SV (typujemy do 23.01 do godziny 13:00) Karlsruhe 2-1 Heidenheim (typujemy do 23.01 do godziny 13:00) Paderborn 2-0 Wurzburger Kickers (typujemy do 23.01 do godziny 13:00) Darmstatd 1-0 Holstein Kiel (typujemy do 24.01 do godziny 13:30) Sandhausen 0-2 Bochum (typujemy do 24.01 do godziny 13:30) St. Pauli 2-1 Jahn Regensburg (typujemy do 24.01 do godziny 13:30) FC Nurnberg 1-3 Hannover (typujemy do 24.01 do godziny 13:30)
  9. Rayo 2-0 Mallorca (typujemy do 23.01 do godziny 16:00) Lugo 0-2 Tenerife (typujemy do 23.01 do godziny 18:15) Girona FC 2-1 Espanyol (typujemy do 23.01 do godziny 18:15) Malaga 3-0 Ponferradiana (typujemy do 23.01 do godziny 20:30) Almeria 2-0 Sabadell (typujemy do 24.01 do godziny 14:00) UD Logrones 0-1 Real Oviedo (typujemy do 24.01 do godziny 16:00) CD Castellon 2-2 Sporting Gijon (typujemy do 24.01 do godziny 18:15) Las Palmas 1-3 Leganes (typujemy do 24.01 do godziny 20:30) Cartagena 0-2 Mirandes (typujemy do 25.01 do godziny 21:00)
  10. Kwalifikacje: (typujemy do 22.01 do godziny 18:00) 1. Stoch 2. Kubacki 3. Johansson 4. Granerud 5. Żyła Konkurs drużynowy (typujemy do 23.01 do godziny 16:15) 1. Polska 2. Norwegia 3. Niemcy 4. Słowenia 5. Austria Konkurs indywidualny (typujemy do 24.01 do godziny 16:00) 1. Granerud 2. Stoch 3. Eisenbichler 4. Kubacki 5. Stękała
  11. GKS Tychy (typujemy do 22.01 do godziny 18:00) Unia Oświęcim (typujemy do 22.01 do godziny 18:00) Cracovia (typujemy do 22.01 do godziny 18:30) Podhale Nowy Targ(typujemy do 22.01 do godziny 19:00)
  12. Benevento 1-2 Torino (typujemy do 22.01 do godziny 20:45) Roma 2-0 Spezia (typujemy do 23.01 do godziny 15:00) Milan 3-2 Atalanta (typujemy do 23.01 do godziny 18:00) Udinese 1-2 Inter (typujemy do 23.01 do godziny 18:00) Fiorentina 2-0 Crotone (typujemy do 23.01 do godziny 20:45) Juventus 4-0 Bologna (typujemy do 24.01 do godziny 12:30) Genoa 2-1 Cagliari (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Hellas 1-3 Napoli (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Lazio 3-0 Sassuolo (typujemy do 24.01 do godziny 18:00) Parma 1-2 Sampdoria (typujemy do 24.01 do godzin
  13. PSG 3-0 Montpellier (typujemy do 22.01 do godziny 21:00) Lens 2-2 Nice (typujemy do 23.01 do godziny 17:00) Monaco 2-1 Marsylia (typujemy do 23.01 do godziny 21:00) Bordeaux 2-0 Angers (typujemy do 24.01 do godziny 13:00) Stade de Reimz 2-0 Stade Brestois (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Nimes 1-2 Lorient (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Metz 3-2 Nantes (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Dijon 1-2 Strasbourg (typujemy do 24.01 do godziny 15:00) Stade Rennais 0-1 Lille (typujemy do 24.01 do godziny 17:00) Saint-Etienne 1-2 Lyon (typujemy do
  14. Stoke City 2-0 Watford (typujemy do 22.01 do godziny 20:45) QPR 1-2 Derby (typujemy do 23.01 do godziny 16:00) Preston North End 0-2 Reading (typujemy do 24.01 do godziny 13:30) Middlesbrought 2-0 Blackburn Rovers (typujemy do 24.01 do godziny 16:00)