Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Brawurowy

Właściciel Sieci
 • Postów:

  310
 • Wpisy

  1 312
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wygrane dni

  19
 • Online na forum

  2d 3h 42m 49s

Brawurowy wygrał/a w ostatnim dniu 13 Luty

Brawurowy miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

788

O Brawurowy

 • Tytuł:
  Czyściciel

Ostatnio na profilu byli

1 496 wyświetleń profilu
 1. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa PoGrywamy.pl
 2. Poczytałem, pomyślałem, porozmawiałem, klamka zapadła. Nie widzę sensu kontynuacji tego tematu i wypisywania do mnie co dwa dni więc pora go zakończyć już definitywnie. Jak czytam co piszecie to obraliście ciekawą taktykę na zasadzie "(akurat) wtedy nie dałam/em infa". Super. Szkoda tylko, że robiliście to cały czas wcześniej do czego sami się przyznajecie. Trochę bawi mnie robienie z siebie tych pokrzywdzonych przez los, źli ludzie uwzięli się na niewinna parkę która tylko dawała sobie i innym info. Pisałem Ci już o tym - jeśli chcieliście dzięki temu poczuć się lepsi to nie pykło. Nie ma znaczenia czy siedzicie obok siebie i widzicie swoje monitory czy tylko mówicie kto gdzie jest - różnica między tym a wh/esp jest marginalna - nie jest to uczciwe w stosunku do innych graczy i nie czyni z Was to lepszymi graczami a wręcz przeciwnie. Pomaganie w misjach czy bycie wulgarnym wobec innych graczy też nie pomaga w Twojej/Waszej sytuacji. @ᶠᶸᶜᵏ ᵧₒᵤdzielnie piszesz, że rozdawane są bany bo ktoś kogoś nie lubi - jakoś nikt się nie zgłasza.. Masz dużo na sumieniu czego jesteś świadoma i pora ponieść tego konsekwencję. Nie będzie kolejnej szansy ponieważ dostawałaś już ostrzeżenia - co sama przyznałaś i nie przyniosły one poprawy. Opiekunowie nie chcą byście grali na serwerze i mają do tego prawo - ich zdanie zostanie w tym przypadku uszanowane a ban podtrzymany. Tak na marginesie.. teksty o faworyzacji bo UBT/AC możecie sobie odpuścić, dość brzydka próba zagrania na psychice - choć pewnie ktoś się znajdzie co to łyknie. Osoby które znają moje podejście do banów od ponad roku dobrze wiedzą, że każdy ma u mnie szansę jeśli wykazuje skruchę i zrozumienie dla czynu który popełnił - tak samo niejednokrotnie dawałem UB osobom których osobiście nie lubię. Zresztą to przecież ja pozwoliłem Ci napisać to odwołanie, ale nie macie nic konkretnego na swoją obronę.. właściwie pogrążacie się bardziej własnymi słowami. Czekam niecierpliwie na obrobienie też mojego tyłka..
 3. Ciasteczkami zarządza IPS a nie serwer w tym przypadku - jeśli logujesz się z opcją zapamiętania to własnie to jest wykonywane. Wymuszenie z mojej strony kasacji ciastek niweluje sens funkcji zapamiętania logowania. Co do Twojego floodingu mailami - od niedzieli rana do teraz otrzymałeś od nas 8 maili. Na podstawie zrzutu który wkleiłeś tylko trójka z nich pochodzi na temat logowania. Jeśli uważasz, że to za dużo to możesz zmienić swoje ustawienia powiadomień. Nie wyłączę powiadomień o logowaniu z nowego urządzenia z względów bezpieczeństwa - jeśli komuś zostanie złamane tajnehaslo123 to przynajmniej zostanie o tym poinformowany i będzie miał czas zareagować. Mówiąc szczerze nie mam problemów z tymi powiadomieniami, może dlatego że nie wachluje przeglądarkami i urządzeniami.
 4. Zgłoś się do kogoś z administracji na TS3 w celu weryfikacji.
 5. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Gotowe. Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa PoGrywamy.pl
 6. Migracja zostanie wykonana od 23:00 - forum, amxbans i usługi z sklepu będą w tym czasie niedostępne.
 7. Może ten dłuższy ban przekona Cię do rozpoczęcia swojej przygody jako gracz znający i przestrzegający regulaminu - teksty o wchodzeniu pod stół i rzucanie kurwami i chujami w prawie każdej wiadomości zostaw dla siebie (tak, przeczytałem Twój czat z dzisiejszego dnia).
 8. Cześć, Z powodu wyczerpania mojego limitu cierpliwości do "ataków na infrastrukturę" i "dziwne u nas działa" dzisiejszego wieczoru/nocy zostanie przeniesione forum, amxbans i sklepsms na nowy serwer. Na chwile obecną jestem w trakcie przygotowywania nowej maszyny i środowiska na niej - nie jestem w stanie obecnie sprecyzować żadnej godziny, gdy takową będę znał dodam post pod tym tematem. W trakcie migracji mogą występować problemy z działaniem bansa, usług z sklepu oraz forum - oczywiście będę to robić w taki sposób aby zminimalizować odczuwanie tych problemów zwłaszcza od strony serwerów gier. Jeśli takie problemy wystąpią nie powinny potrwać dłużej niż jedną-dwie mapy.
 9. [P] Dlaczego udawałeś, że robisz ściany na big_tower gdy razem z @Golemdzielnie trzymaliśmy kciuki za Twój pierwszy raz? [P] Kiedy nowe mapy? [P] Dlaczego odrzuciłeś ofertę od @ xdbxna zakup porządnego prawilnego bota? [P] Kiedy zwiedzimy potężną hamerykę? [P] Czy nie jest Ci wstyd jako istocie człekopodobnej grać w lola? [P] Wolałbyś walczyć z jednym potężnym golemem czy setką małych?
 10. 1. Dodano nowe mapy do stałej listy - to gdzie trafią dalej okaże się na reset. 2. Dodano wyświetlanie okna motd z informacją o zakazie popełniania samobójstwa przez CT będąc w kolejce 3. Dodano wyświetlanie okna motd dla atakującego z informacja o zakazie atakowania TT nie będąc pierwszym w kolejce 4. Dodano informację o zabieraniu 50HP przy każdym strzale w TT nie będąc pierwszym w kolejce 5. Przywrócono plugin z skinami dla graczy posiadających MP oraz adminów, wykonano poprawki w kodzie 6. Dodano podświetlenie TT na kolor czerwony aby było wiadomo kto jest terrorystą gdy posiada wybrany skin 7. @Nayerbanypoprawił respy na poniższych mapach
 11. To nie jest ta sama sieć co dawniej żebyśmy rozdawali banicję za darmo. Twój VIP zostanie Ci odebrany zgodnie z datą wygaśnięcia - innych rang nie posiadasz. Co najwyżej zgodnie z przysługującym Ci prawem konto może zostać usunięte - takie prośby kierować na PW lub maila. Tymczasem - cześć i do nastepnego.
 12. Wygląda to na problem z funkcją w samym IPS a nie z naszej strony w sytuacji gdy kategoria ma podkategorie a owa podkategoria ma swoje podkategorie. Coś się na to zaradzi lub poczeka na update.
×