Wygląda na to, że zakupiłeś usługę będąc na jednym z naszych serwerów.
Wszystkie usługi można zakupić na 3 sposoby.1. Nick + Hasło.
Nick (z ang. nickname) – przezwisko, pseudonim. Termin ten często używany jest w polskojęzycznych programach do określenia pseudonimu.
Twój aktualny nick można sprawdzić w menu gry, aby wejść do gry musisz najechać kursorem myszki na ikonkę:A następnie kliknąć 2 razy (słownie: DWA) - aby zobrazować Ci to ilościowo, to są dwa znaki równości: (jeden) = (drugi) =
Teraz musisz chwilę poczekać aby gra mogła się włączyć. Jeśli już doczekałeś upragnionego uruchomienia Counter-Strike 1.6,
musisz odszukać funkcję: OPTIONS (znajduje się ona w lewym dolnym rogu ekranu)Gdy pojawi się okno opcji gry, swój nick będziesz miał przed sobą:Wygląda na to, że udało Ci się odnaleźć swój nick, na który zakupiłeś usługę. Teraz zajmijmy się kwestią hasła.
Hasło – tajny parametr / fraza, stosowana w tym przypadku w celu zabezpieczenia Twojego konta na serwerze, przed osobami trzecimi.
Dlatego też opcja Nick + Hasło oznacza, że na swój nick zakładasz Tobie tylko znane hasło, aby nikt nie grał na Twojej usłudze.2. IP + Hasło.
Adres IP (ang. IP address) – liczba nadawana dla Twojego komputera, służąca do jego identyfikacji Twojego komputera w sieci.
Jak sprawdzić moje aktualne IP?
Kliknij Tutaj!
Hasło – tajny parametr / fraza, stosowana w tym przypadku w celu zabezpieczenia Twojego konta na serwerze, przed osobami trzecimi.
Dlatego też opcja IP + Hasło oznacza, że na swoje IP zakładasz Tobie tylko znane hasło, aby nikt nie grał na Twojej usłudze.
WAŻNE! Jeśli nie jesteś pewien czy posiadasz stałe IP, czy zmienne IP - wybierz opcję z pkt 1 lub 3!3. SteamID.
Twoje aktualne SteamID (w skrócie: SID) można sprawdzić w menu gry, aby wejść do gry musisz najechać kursorem myszki na ikonkę:A następnie kliknąć 2 razy (słownie: DWA) - aby zobrazować Ci to ilościowo, to są dwa znaki zapytania: (jeden) ? (drugi) ?
Teraz musisz chwilę poczekać aby gra mogła się włączyć. Jeśli już doczekałeś upragnionego uruchomienia Counter-Strike 1.6,
musisz połączyć się z jakimś serwerem gry, aby to zrobić,
musisz odszukać funkcję: FIND SERVERS (znajduje się ona w lewym dolnym rogu ekranu)Następnie powinno wyskoczyć okienko z serwerami (o ile masz ustawioną zakładkę INTERNET):Jeśli już zabrnąłeś tak daleko, nie możesz się teraz poddać! Gdy połączysz się z serwerem, musisz odnaleźć na klawiaturze przycisk:Znajduje się on zazwyczaj w tym miejscu:Po wciśnięciu tego klawisza, otworzy Ci się tak zwana konsola, w której musisz wpisać: STATUS
Następnie zatwierdzasz to klawiszem ENTER.
Taka komenda wyświetli Ci listę graczy obecnych na serwerze w tym Ciebie,
dlatego musisz poszukać w niej swojego nicku (co to jest nick - patrz punkt 1.)
Przykładowa konsola z listą graczy będzie wyglądać tak:Zaznaczyłem specjalnie dla Ciebie SteamID (w skrócie: SID) każdego z przykładowych graczy.Teraz gdy już wiesz mniej więcej o co chodzi z Nickiem, IP, SteamID mogę Ci powierzyć sekret, jak zakupić usługę.
Jeśli postanowisz już, którą usługą jesteś zainteresowany, po jej wyborze, wyświetli się menu jej ilości podobne do tego:Wybierasz ilość, która Cię interesuje, a następnie otrzymasz menu wyboru typu usługi:Jeśli się zgubiłeś i nie wiesz co to za dziwne menu, wróć do góry strony i zacznij czytać od nowa punkt 1,2,3.
Natomiast jeśli nadążasz za tym co jest tutaj napisane, pozwól, że będziemy kontynuować.
Po wyborze w wyżej wymienionym menu w lewym górnym rogu ekranu wyświetli Ci się miejsce,
gdzie będziesz musiał wpisać swoje hasło. W przypadku zakupienia usługi Nick + Hasło będzie to:

ssnick_Podaj_Haslo:

W przypadku usługi IP + hasło będzie to:

ssip_Podaj_Haslo:

W przypadku zakupienia usługi na SteamID, zarówno jak i po wpisaniu hasła we wcześniejszych
dwóch przypadkach hasła, otworzy się nowe menu, wyglądające przykładowo tak:Co teraz? Musisz wysłać SMS o treści i na numer o jaki prosi serwer. (Nie sugeruj się tym co jest na powyższym obrazku)
Jeśli otrzymasz kod zwrotny na telefon komórkowy, wciśnij na klawiaturze komputera klawisz " 1 ".
Teraz musisz być czujny, gdyż znów w lewym górnym rogu ekranu pojawi się miejsce na wpisanie kodu zwrotnego SMS:

Podaj_Kod_Zwrotny:

Po wpisaniu kodu SMS, powinieneś otrzymać takie powiadomienie:Co to jest config.cfg? Plik konfiguracyjny Twoich ustawień znajdujący się w folderze instalacyjnym gry.
Zazwyczaj: cstrike/config.cfg
Nie pamiętasz, gdzie zainstalowałeś grę? To już nie mój problem.
Natomiast jeśli w ogóle nie wiesz co to jest config, będziesz musiał przed każdym wejściem na serwer wpisywać w konsoli:

setinfo _pw "TwojeHasło"

Wytęż swój mózg i zwróć uwagę, że są tam spacje i cały wpis wygląda tak:

setinfo(spacja)_pw(spacja)"TwojeHasło"

Jeśli natomiast otrzymałeś powiadomienie:Znaczy, to że podałeś za krótkie hasło dla swojej usługi - NIE MYLIĆ Z KODEM ZWROTNYM!
KOD ZWROTNY TO NIE HASŁO!

Ostatnie powiadomienie, które możesz dostać to:Jeśli je widzisz, musisz już skontaktować się z nami.